Котогосподиня• 01 января 2024

Укрпошта працює сьогодні??

Коли??
Єдина Країна• 01 января 2024
Думаю нет, но все зависит от отделения. Хотя именно сегодня - врядли
Локшина на вухах• 01 января 2024
Ні
Гадаю_По_шнуркам• 01 января 2024
Раді Вас глянула на сайті своє найближче відділення, то ні,не працює.
Як ухурделю• 01 января 2024
Отделения сегодня выходные. Возможно, в крупных городах работают Главпочтамты, потому что они и по воскресеньям работают. Но сомнительно
Мэри Попкинс• 01 января 2024
Новый рік – години роботи можуть змінитися. Укрпошта працює. Написано відчинено.
Аль де Барановна• 01 января 2024
Ні, не працює. І нова пошта теж не працює
Мальчижка• 01 января 2024
Мені пришло повідомлення що можу одержати посилку, хоча по треку вона ще вчора була у відділенні, тому думаю що вони її просканували - а отже відділення відкрите
Купи слона• 01 января 2024
В мене невелике місто - працює.
В ближніх селах - не працює
Bilenkova• 01 января 2024
в Черкасах моє відділення ні
Xвостокрутелка• 01 января 2024
Сегодня выходной день, укрпочта не работает
Для драки• 01 января 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Далеко не у всех выходной
Xвостокрутелка• 01 января 2024
Ответ дляДля драки
Далеко не у всех выходной
Я имела ввиду, у Укрпочты выходной сегодня
Несу пургу• 01 января 2024
Укрпошта працюватиме в період різдвяно-новорічних свят за наступним графіком:
25 грудня – відділення Укрпошти працюють за своїми стандартними графіками

31 грудня – відділення Укрпошти працюють за своїм звичайним графіком, без скорочень

01 січня – вихідний
https://www.ukrposhta.ua/ua/news/58031-grafik-robo...
неДоПриличий• 01 января 2024
На сайте никакой информации нет. Раз информации нет, значит работает.
Мальчижка• 01 января 2024
В Одесі не працює