празники не помню• 01 января 2024
Карнизи и и штори
Подскажите пожалуйста какой карниз лучше купить на эти окна и какие шторы? Потолочный карниз не хочу. Что сейчас модно и будет красиво смотреться?
Пластиковые или металлические сейчас покупают?
Окно 90 см, с подоконником 106 см. Какую длину лучше брать?
Мішечок щастя• 01 января 2024
Ответ дляВся в кредитах
В маленькой комнате лучше рулонные или римские шторы
Будет как в офисе
Кинг-Конгша• 01 января 2024
Проконсультуйтесь в магазині, можливо вам взяти щось суцільне на ці два вікна разом
Вся в кредитах• 01 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Будет как в офисе
Нет,цвета разные есть,плюс у автора стены цветастые
Кинг-Конгша• 01 января 2024
А взагалі на вікно 90 карниз 1,80 напевно підійде, плюс по 45 см з кожної сторони
ПриснитсяЖЕ• 01 января 2024
Ответ дляВся в кредитах
Вы принимаете тот факт, что людям не нравиться жить с пустыми окнами и им хочется шторы и тюль?
Что ролеты и тд им напоминают офис, больницу и тд?
Вся в кредитах• 01 января 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Так это вам напоминает,автор ничего не писала
Ну и выбор зависит от планировки
Чудовий каламбур• 01 января 2024
Я в частном доме повесила обычные карнизы, с кольцами. Шторы на люверсах.
ПриснитсяЖЕ• 01 января 2024
Ответ дляВся в кредитах
Ну и выбор зависит от планировки
Автор задала вопрос конкретный, конкретней нет... Вы начинаете свои желания рассказывать
Фу.. Вы из тех, кто приходит в гости и начинает, АЯ бы так не сделалв, надо было тут вот так и вообще, гавно ремонт, я бы так не делала.. При этом сама вы проживаете в бабушатнике и умеете только умничать и хаять других
Не пью, не курю• 01 января 2024
Ми при ремонті не продумали своєчасно які будуть карнизи, зробили натяжну стелю, а потім вже було пізно змінювати. Тому повісили карниз з кріпленням до стіни. Вони є різні. Вибираєте що вам підходить. По дожині плгоджусь що не менше 1,80м на вікно 90см. Це щоб вдень максимально відкрит був світовий просвіт.
Вся в кредитах• 01 января 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
У вас хорошая фантазия)
Украсьте бабушатник автора лучше,тюль с вышивкой)
Не пью, не курю• 01 января 2024
Я обрала імпресійний карниз квадратної форми. Мені подобається як легко бігають по канавках бігунки.
Уси Пуси• 01 января 2024
У вас досить візерунчасті шпалери. Підійдуть однотонні штори і тюль.
Карнизи непогані такого плану. Купувала батькам минулого року. Труби можна підрізати під потрібний вам розмір.
Уси Пуси• 01 января 2024
Цікаво чому ви не сховали труби в стіни коли робили опалення в будинку, а пустили поверху. Вигляд це б мало набагато охайніший.
Мама фіфті цента• 01 января 2024
Максимально высокие карнизы нужны и однотонная тюль и шторы. Сильно за окна не выходите, судя по розеткам в углу, там что то стояло?
КохайтесьЧорнобровi• 01 января 2024
Ответ дляВся в кредитах
Хіба це маленька кімната?
КохайтесьЧорнобровi• 01 января 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Всім по-різному. На приклад у нас на дачі в обох спальнях та на другому поверсі рулонні штори та як офіс не виглядає (ф2-3). Вони дійсно різні є. І вдома у нас вся лоджія то рулонні штори та взагалі немає фіранок (ф1). Але зараз зробили ремонт у спальні та я хочу звичайні штори та тюль. Але поки що ніяк не визначусь які та з карнизом теж немає визначеності точно не на стелю, бо вона натяжна
КохайтесьЧорнобровi• 01 января 2024
Ответ дляУси Пуси
Це дуже зручні карнизи. В нас такий був у дитячій на старій квартирі. Саме над таким зараз розмірковую у нашу з чоловіком спальню
ПриснитсяЖЕ• 01 января 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Мені не гарно, не затишно, не по домашньому, вам ок, це добре, але коли людина питає за карнізи і штори то мабуть вона хоче карнізи і штори, а не голе вікно
КохайтесьЧорнобровi• 01 января 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Можливо і так. А можливо просто не взяла до уваги, що існують інші варіанти
ПриснитсяЖЕ• 01 января 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Автору явно не 3 рочки? Не знецінюйте досвід інших людей
к би вона не знала то написала, що можна зробити з цим вікном, які варіанти
А коли вас конкретно запитують то людину цікавить саме те, про що запитує
Allein74999• 01 января 2024
Выкинула шторы, рулонки кругом.
Но если хочется - мет карниз с заходим минимум по 10 см плюс от длины подоконника с каждой стороны
halla-d95e• 01 января 2024
Можно я запитаю в цій темі? Також виникає питання що купляти на вікно. Кухня. Якщо рулонні, римські чи ще якісь, то як за ними доглядати? Прати чи мити їх як? То ж кухня. Напевно і жир буде від випарів.
Вся в кредитах• 01 января 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Кому не 3 года тут не спрашивает как сделать у себя)
ПриснитсяЖЕ• 01 января 2024
Ответ дляВся в кредитах
Кому не 3 года тот не умничает там, где он не понимает
Мішечок щастя• 01 января 2024
Ответ дляНе пью, не курю
И у меня такие карнизы. Очень рекомендую
Не пью, не курю• 01 января 2024
Ответ дляhalla-d95e
В мене на вікні рулонки і тюль до підвіконня. Вікно поодаль від робочої зони, то з рулонками взагалі не маю проблем. А тюль перу, бо плями звідкілясь беруться