празники не помню• 01 января 2024
Карнизи и и штори
Подскажите пожалуйста какой карниз лучше купить на эти окна и какие шторы? Потолочный карниз не хочу. Что сейчас модно и будет красиво смотреться?
Пластиковые или металлические сейчас покупают?
Окно 90 см, с подоконником 106 см. Какую длину лучше брать?
halla-d95e• 01 января 2024
Ответ дляНе пью, не курю
В мене на вікні рулонки і тюль до підвіконня. Вікно поодаль від робочої зони, то з рулонками взагалі не маю проблем. А тюль перу, бо плями звідкілясь беруться
З тюлями понятно що прати. Мене цікавить просто рулонні. Вішати різні в мене нема потреби. Думаю чи купляти карниз і тюль. Чи рулонну. Чи римську.
Не пью, не курю• 01 января 2024
Ответ дляhalla-d95e
Ми вішали тільки рулонну. Але прожили з ними місяці 3 і мені захотілось ще тюль додати, з нею якось затишніше. У сусідки в такій же квартирі майже схожа історія. Рік вони прожили з рулонними, а потім дозаказали і повішали римську. Це на рівні відчуттів і замість Вас ніхто не скаже що буде для Вас найкраще.
празники не помню
• 01 января 2024
Ответ дляУси Пуси
У вас досить візерунчасті шпалери. Підійдуть однотонні штори і тюль.
Карнизи непогані такого плану. Купувала батькам минулого року. Труби можна підрізати під потрібний вам розмір.
Красивые. А там кольца на них или бегунки?
празники не помню
• 01 января 2024
Ответ дляУси Пуси
Цікаво чому ви не сховали труби в стіни коли робили опалення в будинку, а пустили поверху. Вигляд це б мало набагато охайніший.
Я освежила только обои и поменяю ковролин. Отопление менять очень дорого, нет у меня на это денег
празники не помню
• 01 января 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Максимально высокие карнизы нужны и однотонная тюль и шторы. Сильно за окна не выходите, судя по розеткам в углу, там что то стояло?
В углу был телик на тумбе. Теплые хочу повесить его. Только теперь думаю, будет ли нормально то что он будет висеть между штор? Шторы могу лежать на телевизоре)
Уси Пуси• 01 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Кільця, і є кільця двох видів. Одні просто металеві, інші з пластиковою насадкою всередині. Рекомендую другий варіант, тому що не буде звуку при відкриванні закриванні штор.