Прошу висловитися тих, хто це вивчав і розуміється
Дитині майже півтора
Їсть те що їсть, іноді добре, іноді погано.
Я даю звичайні каші, звичайне м‘ясо (приготовлене без смаження, різне за видом і за станом (цільне або фарш)
Питання таке - я не даю пюре(перебиті блендером овочі). Я даю борщ іноді і іноді суп курячий з різномінітеими овачами (бо дитина любить такий суп, смачно), не із-за «рідке має бути»
Це якось погано що я не даю пюре?
Чому в садіках ЗАВЖДИ дають овочеві пюре?
(Чи це неправда, і не дають таке????)
Питаю бо є причина конкретна
Дитині майже півтора
Це якось погано що я не даю пюре?
(Чи це неправда, і не дають таке????)
Питаю бо є причина конкретна
Указка• 01 января 2024
Ответ дляTeonaa
Да ніякі
Вона ж не ходить поки
Свекровь каже що треба привчати до пюре бо в садіку!!!!😳😳😳😳😳😳😳😡
Вона ж не ходить поки
В садках нема пюре
Ответ дляТоскующая
Пюре дають коли вводять прикорм у 6-9 міс, якщо ваша дитина їсть все то які пюре ?
От де ж це написане? Офіційно.
Мені треба по причині це. Щоб показати людині. Вона ігнорує.
Прийшла свекровь, взялася годувати іі (і приготувати)
Я - за , звісно. Бо є час відпочить
Але я почала шмоточки в 7-8 міс. І я вважаю це добре, бо читаю які бувають у дітей складнощі з прикормом ітд.
Зараз дитина ість все (но може і не поїсти. Або може перемтати істи якісь продукти, ість інші, які до цього забракувала)
І із раза в раз свекровь готує овочі варені, і бокндерить
І аргументує що це для кішківника добре (я кажу що прожовані овочі це дрбрк. А боендер вбиває клітковину!!!)
Каже що в садіках так годують, треба «привчати»
Я - за , звісно. Бо є час відпочить
Ответ длясладкий_ноябрь
В садочку меню різне, тому краще привчайте їсти різну їжу, а не одне й те ж саме в одному вигляді.
Не бачу трагедії в тому, що якийсь % їжі буде в вигляді пюре, особливо фруктового чи овочевого.
Дитина наприклад не любить грушу, але в пюре вона її зʼїсть, так само в з іншими продуктами.
Дякую
Печальки.нет• 01 января 2024
Ответ дляTeonaa
Та при чому тут це?! Я вме знаю
Мені треба те , що треба
Я в своїй точці зору впевнена. Людина не розуміє - може пояснюю не так.
Мені треба те , що треба
А чому ви маєте їй щось доказувати?
Мрії у вирії• 01 января 2024
Ответ дляTeonaa
А. Не дописала в темі
Даю ще фрукти овочі і сир-творог
Овочі і варені і свіжі
Фрукии тоже
Просто ціле. Ріжу якось смужками, чвертт огірка там, на суцвіття ділю броколі, щось тру типу салат буряковий
Даю ще фрукти овочі і сир-творог
Овочі і варені і свіжі
Фрукии тоже
Так а в чем проблема дать пюре ? Огурец можно , а пюре в 1,5 года нельзя ?
Ответ дляМрії у вирії
Можна
Справа не в можна чи не можна
А те що вона каже тезу (брєдову», сама собі протирічить
Напр.: каже ГВ зповільнює розв мовлення, треба істи тверду іжу (і щоразу блендер. Питаю нашо - бо в садіку; по полжзно; бо для кишечника
Справа не в можна чи не можна
Виниловая пластинка• 01 января 2024
Ответ дляTeonaa
Да ніякі
Вона ж не ходить поки
Шліть її куди подалі. Вона свою дитину виростила, а до вашої нехай не лізе.
Виниловая пластинка• 01 января 2024
Ответ дляTeonaa
От де ж це написане? Офіційно.
Я - за , звісно. Бо є час відпочить
Приберіть свекруху подалі і готуйте нормальну їжу. Може в людини вже маразм. Рятуйте дитину.