Прошу висловитися тих, хто це вивчав і розуміється
Дитині майже півтора
Їсть те що їсть, іноді добре, іноді погано.
Я даю звичайні каші, звичайне м‘ясо (приготовлене без смаження, різне за видом і за станом (цільне або фарш)
Питання таке - я не даю пюре(перебиті блендером овочі). Я даю борщ іноді і іноді суп курячий з різномінітеими овачами (бо дитина любить такий суп, смачно), не із-за «рідке має бути»
Це якось погано що я не даю пюре?
Чому в садіках ЗАВЖДИ дають овочеві пюре?
(Чи це неправда, і не дають таке????)
Питаю бо є причина конкретна
Дитині майже півтора
Це якось погано що я не даю пюре?
(Чи це неправда, і не дають таке????)
Питаю бо є причина конкретна
Рожки-да-ножки• 01 января 2024
Не дають в садках ніякі овочеві пюре, окрім картопляного у якості гарніру інколи.
Ермолайчик• 01 января 2024
Якщо дитина нормально ковтає шматочки, о навпаки це прекрасно! Як для травної системи, так і для артикуляційного апарату. Та й в принципі, Вам як мамі легше
Полуничка• 01 января 2024
Кроме картофельного пюре, о других в детском саду я не слышала. А какие ещё пюре дают в вашем саду,автор?
Бабка-ежика• 01 января 2024
Мій обожнює пюре фруктове в тюбиках
Йому зараз 7 років і бере в школу не перекус.
А тут 1,5 року і в мамки кукуха. В чому проблема дати пюре дитині?
Бабка-ежика• 01 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Кабачкова ікра це теж пюре :)
Куратор дебошей• 01 января 2024
Все у вас норм. Спеціально пюре не треба робити з борща, чи салату
Рожки-да-ножки• 01 января 2024
Ответ дляБабка-ежика
Кабачкова ікра це теж пюре :)
В 1,5 года где-то в садике дают кабачковую икру? Где? Моим и старшим не давали
Бабка-ежика• 01 января 2024
Ответ дляTeonaa
А. Не дописала в темі
Даю ще фрукти овочі і сир-творог
Овочі і варені і свіжі
Фрукии тоже
Просто ціле. Ріжу якось смужками, чвертт огірка там, на суцвіття ділю броколі, щось тру типу салат буряковий
Даю ще фрукти овочі і сир-творог
Овочі і варені і свіжі
Фрукии тоже
І?
Тоскующая• 01 января 2024
Пюре дають коли вводять прикорм у 6-9 міс, якщо ваша дитина їсть все то які пюре ?
Бабка-ежика• 01 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
В нас була.
Куратор дебошей• 01 января 2024
Ответ дляTeonaa
А. Не дописала в темі
Даю ще фрукти овочі і сир-творог
Овочі і варені і свіжі
Фрукии тоже
Даю ще фрукти овочі і сир-творог
Овочі і варені і свіжі
Фрукии тоже
Иногда можно и пюре давать, и тертую морковь для разнообразия. Но не как постоянная еда.
Бабка-ежика• 01 января 2024
Ответ дляTeonaa
Да ніякі
Вона ж не ходить поки
Свекровь каже що треба привчати до пюре бо в садіку!!!!😳😳😳😳😳😳😳😡
Вона ж не ходить поки
Їжа повинна бути різною.
Бабка-ежика• 01 января 2024
Ответ дляTeonaa
Я не Вас писала
Ви запитали на форумі.
Чи ви не розумієте, що вашу дитину ви можете годувати так, Як хочете ви. Чи вам 15?
Якось так і живу• 01 января 2024
Я готую супи пюре, наприклад, суп пюре з брокколі, ми всі так любимо, і я і чоловік. Тобто спеціально для дітей не блендерю, тільки якщо сама страва того потребує. В садочку у старшого ніяких пюре, окрім картоплі, не було
сладкий_ноябрь• 01 января 2024
В садочку меню різне, тому краще привчайте їсти різну їжу, а не одне й те ж саме в одному вигляді.
Не бачу трагедії в тому, що якийсь % їжі буде в вигляді пюре, особливо фруктового чи овочевого.
Дитина наприклад не любить грушу, але в пюре вона її зʼїсть, так само в з іншими продуктами.