Вумна, аж страшно• 01 января 2024
Іноді накриває...
Вже й наче звикла до самотності, але іноді так хочеться підтримки, навіть просто обіймів і слів, що все буде добре. Особливо гостро це відчувається в свята. Вибачте, хвилинка слабкості.
Вумна, аж страшно
• 01 января 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Обіймаю вас.
Хай буде більше теплих моментів у вашому новому році.
Дякую
Так приємно
Вумна, аж страшно
• 01 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну як це нема вільного часу ?
У мене один вихідний. Неділя
Буває понеділок
І в театри ходжу
І в музеї
І на екскурсії Їзджу
Постійно знайомства друзі тусня зустрічі
Ось разом плануємо на лижі в Буковель - всі ми познайомилися на екскурсії одного дня
Ви просто лінива , вигадуєте про «немачасу»
У мене один вихідний. Неділя
Буває понеділок
І в театри ходжу
І в музеї
І на екскурсії Їзджу
Можливо, ви праві, я навмисне не шукаю нікого. Відверто кажучи, у мене і бажання таке з´являється рідко. Просто захотілось поспілкуватись сьогодні.
Місячне Сяйво• 01 января 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
я вам пишу свій досвід
Може щось стане в нагоді
Позитивно мислити думати говорити це вже 50% успіху
Може щось стане в нагоді
Вумна, аж страшно
• 01 января 2024
Ответ дляішо
От мені цікаво, коли тут кажуть, що чоловік мусить платити за секс, а коли навпаки, як у цьому випадку?
Тобто що я маю заплатити чоловіку за підтримку? Якщо ви про секс, то це тільки в разі виникнення взаємних почуттів.
Вумна, аж страшно
• 01 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
И я с вами.
У меня вообще печаль - есть бывший, приезжает иногда к ребенку, и такой типа не против поизображать семью, погладит, пиццу закажет, не против секса. Но при этом финансово только на праздники подарки дарит, ответственность на себя никакую брать не собирается, все вопросы по ребенку решаю сама.
Несколько раз велась, все-таки ребенок скучает и хочет чтоб жили вместе, но блин, каждый раз одно и то же( надо прекращать наступать на одни и те же грабли
Так, це ще гірше, бо ніби постійно хтось є, а по факту немає.
Вумна, аж страшно
• 01 января 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
я вам пишу свій досвід
Може щось стане в нагоді
Працюю над собою, змінилась дуже. Дякую
Гага Газу• 01 января 2024
Ответ дляішо
Чим саме? Не подобаються питання? Ну що робити, таке життя
На! А я ж попросила вічливо, правда?!
Вумна, аж страшно
• 01 января 2024
Ответ дляГага Газу
Автор, пробачте, що не стрималася на недолуге мучачо
Все добре)