Все і одразу• Изменено 02 января 2024
Його нема, а в мене криша
Зник мій коханий .
З 12 грудня немає зв’язку , шукаємо всі
Дивлюся по мамі , там весь фейсбук собі запилила , сестра вчора виставляла святковий стіл і подарунки . А я яка по закону для нього ніхто жодного свята не зробила . Я ридаю кожен день , всі думки про нього , кожної ночі перечитую наші повідомлення, слухаю голосові .
Я вірю що він живий . Він душа моєї душі , я так багато років його шкала ….
З 12 грудня немає зв’язку , шукаємо всі
Все і одразу
• 02 января 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Зник де,при яких обставинах?
Обставина - війна
Все і одразу
• 02 января 2024
Ответ дляАтланта
Звоните командиру. Или пусть мама звонит. У моих знакомых на фронте бывало по несколько недель не было связи. Звонили родственники и прямо спрашивали, жив ли.
У рідні немає їнфи , шукають
Печальки.нет• 02 января 2024
То, что сестра выставила новогодний стол ничего не означает. Может она пытается не свихнуться продолжая делать привычные вещи. А что его мама сделала, я вообще не поняла. Каждый справляется с горем по-своему. Тем более, может они тоже верят, что он жив, потому и не впадают в уныние
Все і одразу
• 02 января 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Так вы общаетесь с родней, может они знают, где он
Вони теж не знають , він пропав , шукаємо
Все і одразу
• 02 января 2024
Ответ дляЛепешечка
Чего не общаетесь с ними? Какого вы возраста?
Та ніхто не знає де він . Немає інформації навіть у мами
Полонянка SexShop-а!• 02 января 2024
Ответ дляВсе і одразу
вы прикалываетесь? где пропал? просто вышел из дома или из подразделения на задание?
Лепешечка• 02 января 2024
Ответ дляВсе і одразу
Шукайте як можете.
Рідні напевно до останнього вірять що знайдеться живим здоровим. Нехай все буде добре.
Удачная• 02 января 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Удалено администрацией...
Все і одразу
• 02 января 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
На завданні
Морковна• 02 января 2024
Ответ дляВсе і одразу
У рідні немає їнфи , шукають
Командир частини , щось повинен сказати, надати хоч якусь інформацію.
Полонянка SexShop-а!• 02 января 2024
Ответ дляУдачная
Удалено администрацией...
хамить дома мужу будете
Морковна• 02 января 2024
Ответ дляВсе і одразу
На завданні
Хай повернеться живим і неушкодженим.
Все і одразу
• 02 января 2024
Ответ дляМорковна
Я не знаю що там , мені 2 рази стисло відповіли і все . Я так розумію про мене ніхто і не знав
Все і одразу
• 02 января 2024
Ответ дляМорковна
Хай повернеться живим і неушкодженим.
Мені аби живий 🙏🙏🙏🙏
руки_Крюги• 02 января 2024
ну не знаю, мужик на вас не женився, щоб дати вам якісь офіційні права, статус, шо важно в такій ситуації, а ви ридаєте за ним і засуджуєте його рідню
ну такоє, якшо чесно
Княгиня пітьми• 02 января 2024
Ответ дляВсе і одразу
Мені аби живий 🙏🙏🙏🙏
Автор , це теж ваша тема ?? https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3462127
Треба админам писать , хай подивляться , та закриють ваш аккаунт , сорому у вас немає
Бензопирен• 02 января 2024
Ответ дляруки_Крюги
ну такоє, якшо чесно
Ви цілувались без заміжжя?
На привозе• 02 января 2024
Ответ дляруки_Крюги
ну такоє, якшо чесно
Ви якась дивна, їй богу
Люблю порядок• 02 января 2024
Ответ дляруки_Крюги
ну такоє, якшо чесно
Ви хвора
Каяспер• 02 января 2024
Знакомые с Запорожья ещё помимо командира в полицию ходили, не знаю зачем , но они родственники что то с ДНК связано. Тоже на связь не выходил человек, к сожалению его нет живым , нашли .
из_под_тишка• 02 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Це правда, у мене помер тато не так давно. Мені не до святкування, нічого не миле. Але є діти, просили ялинку, зробила для них свято, нарядила все в домі, приготували святкову вечерю, як і колись. Але все це не означає, що я забула про тата, що я не плачу щодня так що опухають очі, що я не думаю про нього весь час. Люди бачуть свято, але ніхто не бачить, як розривається моє серце, а нащо їм це показувати, ніхто не відчує того, що відчуваю я, просто пройдуть повз, а дехто ще порадіє