Колебля• 02 января 2024

Більше 17 ТУ-шок… Спите?

Анастасия К.• 02 января 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Как можно спать когда недавно такое от ракет случилось. Я не сплю
Только чем «не сплю» поможет?
У нас даже двух стен нет, до убежища не близко(
mari_klim• 02 января 2024
Ответ дляJul-sun
Ні.
Харків або Запоріжжя? Може, Одеса?
А то якось ваш масаж не дуже ліпиться в цій темі..
Люди за життя своє і дітей переймаються, а ви типа така смілива, що на масаж йдете в умовному Ужгороді. Десь через годину приблизно з десяток-два українців не стане, а ви з масажем будете
Charming• 02 января 2024
Ответ дляTaya_Groza
Збираюсь на роботу, дитина дома буде, канікули. Ми в вже стільки пережили, що якось… Миколаїв
Бережіть себе
Krasivaja_ja• 02 января 2024
Ответ дляDumky
Де ті «главноеперестатьстрелять»? І «нашавластьнехочетдоговариваться»( хоча до влади є звісно питання)?
Удалено администрацией...
Taya_Groza• 02 января 2024
Ответ дляCharming
Бережіть себе
Дякую 🙏, Ви також ❤️ Нехай всіх Бог береже від цих клятих обстрілів.
Анастасия К.• 02 января 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Удалено администрацией...
Начинается.
Давайте лучше котов
Krasivaja_ja• 02 января 2024
Ответ дляАнастасия К.
Начинается.
Давайте лучше котов
Давайте, но у меня нет) чужих посмотрю с удовольствием )
healer09648293• 02 января 2024
В коридорі ось стою.
Блискавка• 02 января 2024
Мы а метро, люди есть , не так много, как той зимой , собирались.
Jul-sun• 02 января 2024
Ответ дляmari_klim
Харків або Запоріжжя? Може, Одеса?
У мене свекруха в Харкові і племінник чоловіка. Так що Харків не пусте місто. Племінник в Києві. Родичі в Одесі. І нас бомбили вчора. І чого я не можу писати про масаж???
линка76• 02 января 2024
Ответ дляАнастасия К.
Начинается.
Давайте лучше котов
О, моя зараза вже поснідала і думає де б примостити свою пухнасту дупу спатки.
Наталія-Ната• 02 января 2024
Ответ дляАнастасия К.
Только чем «не сплю» поможет?
У нас есть две стены, и не спать поможет тем, что проснулись от шахида я снова испытала стресс, а когда переживаю это в коридоре, то все спокойно в голове
healer09648293• 02 января 2024
Щось я не хочу їхати на таксі в метро за 100грн 4 км((( але страшно
Sunny Hanny• 02 января 2024
Ответ дляБлискавка
А у нас навпаки дуже багато. Значно більше ніж зазвичай.
СвітланкаОК• 02 января 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Удалено администрацией...
Будь-якою ціною? Вас би влаштувала б ціна - стати як Блядорусь наприклад? Чи по яким цінам з хуйлом торгуватись ви особисто пропонуєте?

П.С. у рашисток ратиці до морди прилипли? 🤣🤣🤣
mari_klim• 02 января 2024
Ответ дляJul-sun
Їм напишіть
Jul-sun• 02 января 2024
Ответ дляmari_klim
Їм напишіть
Ооо. Ви думаєте ми не дзвонимо їм і не спілкуємося?
Труп нареченої• 02 января 2024
Пишуть в каналах то одне то друге
то вже в Київ обл то ще ні
чир• 02 января 2024
Пуйло вчера говорил что сегодня будет ’модифицированный удар’.(((
nenatasha• 02 января 2024
Через 5-10 хвилин буде гучно
Hallowkitty -54c3• 02 января 2024
Ответ длячир
Щоб це значило?
Труп нареченої• 02 января 2024
вже гучно
линка76• 02 января 2024
Ответ длячир
Говорити можна багато чого, особливо вчора. Відео не дивилася, але на всіх фото і відео різна морда. Тупі кацапи....
dovolga• 02 января 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Удалено администрацией...
Ах, ось воно як працює: в інших країнах виявляється немає війн, виключно тому, що влада не допустила, інакше були б однозначно...
чир• 02 января 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Поддерживаю. Где наши Мурчики? Киць-киць-киць.)
Татьяна-bfd8• 02 января 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Krasivaja_ja• 02 января 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
фото
Шикарный)
Или это девочка?)
Анастасия К.• 02 января 2024
Ответ длячир
Моя ходит все мелкие детские игрушки скидывает с поверхностей, наверное, завтрак вымогает
Шеллар• 02 января 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
фото
Який красунчик у Вас, от всі коти гарні, але рижі - це щось особливе.
So_so• 02 января 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
фото
И животик беленький, ну вообще