Bransoletka• 02 января 2024
Ответ дляКолебля
Я тут гору посуду перемила, води набрала, все заряджаю, сама в ванну полізла, на випадок, якщо не буде світла/води… але ж сховищ нема поруч… трохи очкую…
І в мене будинок приватний навіть без погребу....
stranger-1• 02 января 2024
Ответ дляBransoletka
Чого так???
Вообще то иметь постоянный запас питьевой и техн.воды имеет смысл. А сейчас не помешает подогреть воду для термоса.
Эти железяки, даже збитые, имеют свойство падать ’неудачно’ просто даже на линии электропередач, что вызывает перебои с э/энергией. Как следствие, с водой, отоплением и т.д.
Верим в ПВО, но запасами не гнушаемся.
stranger-1• 02 января 2024
Ответ дляHallowkitty -54c3
Пишуть, що ракети пустили з Енгельсу і Каспію,з 16 бортів
Та вже під Києвом хвилин за 15 чекаємо (ні)
Hallowkitty -54c3• 02 января 2024
Ответ дляstranger-1
Так, блін, а я в ліжку лежу, але готова йти кудись ховатися.
Елена 2016• 02 января 2024
Ответ дляHallowkitty -54c3
Аналогично...19 этаж (Днепр)....смотрю на свою собаку, паникует....
Джулияробертс• 02 января 2024
Лягла в 4, вставала в 6. Нема укриття, була б у Києві, пішла б у метро...А так трясусь коло дитини в коридорі
cherry2015• 02 января 2024
Ответ дляHallowkitty -54c3
Якщо є куди( ми з ночі в ванній(
Счастливый магазинчик• 02 января 2024
Ответ дляДжулияробертс
Также само, перетянула его в коридор, а сама сижу молитву читаю!
Джулияробертс• 02 января 2024
Ответ дляCharming
У нас порівняно поруч хіба що костел, там підвал великий та міцний. Але в малої температура - мощуся в ’калідорі’
Так само, ми ще й з температурою і я і донька. Підвищена небезпека пишуть.
Джулияробертс• 02 января 2024
Ответ длялинка76
Я хотіла кудись йти, дітей забрати, чоловік лежить хропе. Сиджу тепер як дура у вікно дивлюся. Вітрюган у нас такий рве, жах.
А звідки ви.
Taya_Groza• 02 января 2024
Збираюсь на роботу, дитина дома буде, канікули. Ми в вже стільки пережили, що якось… Миколаїв
Джулияробертс• 02 января 2024
Читаю все через нашу область поки що летить. Аж тошнить від страху.
Счастливый магазинчик• 02 января 2024
Завидую людям, которые зная, что летят корыта могут отключить телефон и спать, моя подруга такая, во нервная система у женщины 🙄