Bransoletka• 02 января 2024
Ще 10-11 ракет летять до Києва!!
Все що було - все розвертається на столицю!!
@smolii_ukraine
NesmeyanaYa• 02 января 2024
Минулого року під час обстрілів інколи вимикали світло, щоб зменшити навантаження на систему. Після відбою можуть увімкнути
Ответ дляZenkas
У вас усі ісіди.А я написала як є.Ми в обласному центрі,приватний будинок.Спимо завжди.Це наше рішення,та у всіх так в місті.
Не всі, є винятки. Тут Ольга балута з чергового бану вигулькнула в якійсь темі, так чуть не в дьосна цілувалися, так раді були одна одній)
Bransoletka• 02 января 2024
Ответ длячир
❗ Попередньо ’Кинджал’ курсом на Київ.
Патріот, не підведи