Колебля• 02 января 2024

Більше 17 ТУ-шок… Спите?

АлександраА• 02 января 2024
Ответ дляMary8478580
Там не прилёт, вроде осколки?
Не знаю що там, але зарево на горизонті в мене дуже сильне.

Bransoletka• 02 января 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Ого, у меня сердце в пятках, дух перехватило, не могу с кровати от оцепенения встать, а вы еще умудряетесь готовить)
В мене вчора таке оцепеніння було, як поруч шахеда збили. Не очікувала, що стільки заряду в ньому
iya2011• 02 января 2024
Петропавловская Борщаговка нет света
Оксана_12• 02 января 2024
Не спимо. Працює ппо. Буває сильно. Я моле б і спала але малий уже вимагає сніданок
Bransoletka• 02 января 2024
Ответ дляRosa Blanca
Мені здається, чи сьогодні якийсь темний ранок?Ніби сонце пізно встало
Погода змінюється, пасмурно, вітряно, всю ніч дощ був
dream7• 02 января 2024
П-ц, п-ц, п-ц!!!!!!
чир• 02 января 2024
Чисто. Дорозвідка по крилатих ракетах.
Оксана_12• 02 января 2024
Ответ дляMarysolka
Також(
Та ж фігня
І кімнат без вікон немвє
МАМА НИКИТКИ-2• 02 января 2024
Які сцуко тулять ржучі смайли і тицяє пальці вгору? Щоб вам заціпило того пальці, мразота

LudaSHS• 02 января 2024
’То вже летить, то щось взлітає, бігають, суєтяться. Зливають мільярди на свої хитрі комбіновані атаки.

З розумними обличчями ж продумують їх в штабах своїх болотних. І все для того, щоб вбити цивільних людей. Типові психопати. Хворі бляха ман‘яки.’
Решка7777• 02 января 2024
Ответ дляMary8478580
Там не прилёт, вроде осколки?
горить жесть.. напевне великі осколки
Dakha• 02 января 2024
Ответ дляRosa Blanca
Так, теж відмітила, що якось темно для 8 ранку
Счастливый магазинчик• 02 января 2024
Будут сегодня сраки дерти, кацапы, как же они Киев бомбили, радости то будет 🤦
Сами в сараях живут, голые, босые, проссаные, но рады чужой беде, аж захлебуются
Bransoletka• 02 января 2024
Пам´ятаю, казали, що ті тушки заледве ракети несуть, вже старі, немає комплектуючих через санкції. То бачу, що добре кацапи за літо підготували їх, і нашли через кого комплектуючі взяти
чилипут• 02 января 2024
Страшно,мы все видели как в..бало,теперь огромный пожар,сердце в пятки ушло,напротив окон,400 метров
Filomena• 02 января 2024
Ще летить
stranger-1• 02 января 2024
Ответ длячир
Чисто. Дорозвідка по крилатих ракетах.
В повітрі 9 Мігів!!!!!!!
Пуски!!!

+ ще очікується хвиля з Тушок
kystik• 02 января 2024
Ответ дляСчастливый магазинчик
Вот бы до вечера в белгороде так же по подвалам прятались. Хоть как-то легче было бы .
Решка7777• 02 января 2024
Ответ дляСчастливый магазинчик
сегодня у них праздник будет.. уй возмездия

мини пельмешка• 02 января 2024
Ще зараз буде(
Ваньок пише.

Скільки можна вже.
Rosa Blanca• 02 января 2024
Ответ дляBransoletka
Не хочу будити своїх, не вилажу з коридору. Бачу кріз двері, як було темно о 5 так і зараз якось не розвиднилось.
Леска• 02 января 2024
Ответ длячир
Чисто. Дорозвідка по крилатих ракетах.
Пуски є на Київ
Оксана_12• 02 января 2024
Ответ дляbrabber
Миколаїв молиться за киян. Тримайтеся, хай русня виздохне
Дякуємо! Ви розумієте, як ніхто, нажаль. Хоча хто його в Україні не розуміє. Навіть на західну долітають, щоб вони їм на голови попадали
LudaSHS• 02 января 2024
Ответ длямини пельмешка
Ще зараз буде(
Ваньок пише.

Скільки можна вже.
Пво вже пошло
чир• 02 января 2024
Ответ дляЛеска
Пуски є на Київ
Да, кинжалы, они очень быстрые.
Павлодарская• 02 января 2024
Телега подвисла. Новостей не видно
nenatasha• 02 января 2024
Піздеєц!!!!
LudaSHS• 02 января 2024
4 шт на кинжал
Rosa Blanca• 02 января 2024
5 кінж . Будинок трусить
Rosa Blanca• 02 января 2024
6й