АлександраА• 02 января 2024
Ответ дляMary8478580
Там не прилёт, вроде осколки?
Не знаю що там, але зарево на горизонті в мене дуже сильне.
Bransoletka• 02 января 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Ого, у меня сердце в пятках, дух перехватило, не могу с кровати от оцепенения встать, а вы еще умудряетесь готовить)
В мене вчора таке оцепеніння було, як поруч шахеда збили. Не очікувала, що стільки заряду в ньому
Bransoletka• 02 января 2024
Ответ дляRosa Blanca
Мені здається, чи сьогодні якийсь темний ранок?Ніби сонце пізно встало
Погода змінюється, пасмурно, вітряно, всю ніч дощ був
МАМА НИКИТКИ-2• 02 января 2024
Які сцуко тулять ржучі смайли і тицяє пальці вгору? Щоб вам заціпило того пальці, мразота
Счастливый магазинчик• 02 января 2024
Будут сегодня сраки дерти, кацапы, как же они Киев бомбили, радости то будет 🤦
Сами в сараях живут, голые, босые, проссаные, но рады чужой беде, аж захлебуются
Bransoletka• 02 января 2024
Пам´ятаю, казали, що ті тушки заледве ракети несуть, вже старі, немає комплектуючих через санкції. То бачу, що добре кацапи за літо підготували їх, і нашли через кого комплектуючі взяти
stranger-1• 02 января 2024
Ответ длячир
Чисто. Дорозвідка по крилатих ракетах.
В повітрі 9 Мігів!!!!!!!
Пуски!!!
+ ще очікується хвиля з Тушок
Пуски!!!
+ ще очікується хвиля з Тушок
Ответ дляСчастливый магазинчик
Вот бы до вечера в белгороде так же по подвалам прятались. Хоть как-то легче было бы .
Rosa Blanca• 02 января 2024
Ответ дляBransoletka
Не хочу будити своїх, не вилажу з коридору. Бачу кріз двері, як було темно о 5 так і зараз якось не розвиднилось.