Ку ка ку ка ку• 02 января 2024
Яка декоративна косметика якісна? Якій надаєте перевагу?
Хочу спробувати оновити косметичку, порадьте бренди декоративної косметики на які варто звернути увагу, цікавить косметика для контурингу та тональні засоби, особливо щоб не забивали пори? Бюджет може бути різний як люкс так і інші категорії.
Кусюче сонечко• 02 января 2024
Я відкрила для себе пензлі , з ними більшість тоналок лягає ідеально.
Маю зараз 2, дуже задоволена .
Ку ка ку ка ку
• 02 января 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Маю зараз 2, дуже задоволена .
Пензлі є дешеві і дорогі цікаво є різниця?
Пекельнi Борошна• 02 января 2024
Ніколи не пробувала якісної косметики - все Макс з Аврори чи Єви 100-200 грн
Пінка для вмивання, крем для обличчя Якись тіпа Чорний жемчуг і крем для рук за 14 грн
Ку ка ку ка ку
• 02 января 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Маю проблемну шкіру з акне лікування дороге, тому треба підбирати якісь якісні засоби ще й в останній час помітила часто алергію на тілі
Пекельнi Борошна• 02 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Так я вас розумію
Кусюче сонечко• 02 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
В мене є різні : люкс і масс.
Найкращі Шісейдо та Sigma.
Тоналки зараз Клінік та Шісейдо.
До того була Ланком ідоль- теж хороша, але більш плотне покриття
Не сподобались від Лаудер: важкі, дуже видно на обличчі і швидко забили пори.
Найкращі Шісейдо та Sigma.
Тоналки зараз Клінік та Шісейдо.
Ку ка ку ка ку
• 02 января 2024
Ответ дляКусюче сонечко
В мене є різні : люкс і масс.
Найкращі Шісейдо та Sigma.
Тоналки зараз Клінік та Шісейдо.
Найкращі Шісейдо та Sigma.
Тоналки зараз Клінік та Шісейдо.
Дивилася між Шісейдо і Ланком тент Ідол тоналку, замовила пробники Ланком щось зовсім звичайне, а Шісейдо сильно жовтить?
Кусюче сонечко• 02 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Шісейдо біла, без жовтого .
Мішечок щастя• 02 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Есть разница, если кисти натуральные. Искусственные можно купить и недорогие, нужно смотреть. У меня из Евы, по 49 гривен. Пользуюсь уже лет пять, хоть бы что им.
Невгамовна Бу• 02 января 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Пробувала помаду шанель, Кларенс, тушь шанель. Іноді Чуть краще
ЖонДуан• 02 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
В мене були ланком декілька, зараз шісейдо і масмаркет укр. Українською дуже задоволена.
Ренью класно вирівнює і спф має. Пайот просто спф і ріаний тон. Есте лаудер плотна вечірня. Шісейдо наносити мокрим спонжем. Всі можу радити. Кушон укр на щодень супер. Шкіра має догоянутий вигляд.
Сорі за фото
Качка в тапцях• 02 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Спробуйте тональний від армані, особливо, якщо у вас суха шкіра. Якщо не лякає ціна, то ламер, він найкращий з усіх і для любого типу шкіри підійде. Тіні найкращі у том форд, це якщо одним пальцем намазать і бути найкрасивішою)), якщо не боїтеся пігментації, то від наташі денони. Для контурінгу варто придбати одну із палеток ауерглас. У них же розсипчата пудра, але вона краще для сухої шкіри. Для жирної класна у лори мерсьє Рідкі румʼяна, бронзер та хайлайтер мені подобаються у шарлотти тілбурі. У неї ж найкраща формула матових помад. Кісточки купила на аліку, шикарний набір, натуральні за 50$
Качка в тапцях• 02 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Звісно є. Ще важливо, що сухі текстури краще наносити натуральними, а рідкі синтетичними. Тобто потрібні і такі, і такі.
Даха-сваха• 02 января 2024
Для меня идеальные тональные Ланком, контуринг - Том Форд, Бенефит, румяна Шанель, хайлайтер Мас. Хайлайтеру моему, например, уже лет 8 и он и не думает заканчиваться)
Ку ка ку ка ку
• 02 января 2024
Ответ дляДаха-сваха
Какая тоналка именно Ланком?
Даха-сваха• 02 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Какая тоналка именно Ланком?
Teint Miracle, прозрачный тонкий сияющий слой
Зараз на дієті• 02 января 2024
Із улюбленого. Вибачайте за якість фото.
Ну і палетка від Charlotte,просто під рукою немає сфотографувати.
Із пензликів zoeva подобається
Я_з_Франека• 02 января 2024
Ответ дляЖонДуан
Сорі за фото
У меня такая же стиралка