Organic• 02 января 2024
підкажіть, де купити такий комплект білизни?
Сподобався комплект білизни, але на цій сторінці в інста продають одяг ( далі у відео модель одягається), а про білизну відповіли, що «це особиста власність моделі і вона їх не інформувала, де купувала»
То може хтось тут підкаже, де можна такий комплект купити?
Сирожено_пирожено• 02 января 2024
Одна сиська ниже другой и это в каталоге уже....ищите хоть качественно сшитое,чтоб сетка грудь держала
кнопкодав• 02 января 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Плечи тоже на разном уровне. Действительно, плохой бюстгалтер. Осанку искривляет и сиськи😂
Organic
• 02 января 2024
Ответ дляAlinka45
В инсте dvnt.lingerie много похожих комплектов
Оо клас, дуже дякую ))
Organic
• 02 января 2024
Ответ дляAlinka45
Можливо ще підкажете де такий комплект купити? 🙏🏻
месяцкие• 02 января 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Це через те, що вона так стоїть. Одне плече нижче за друге, і з цицьками так само.
Сирожено_пирожено• 02 января 2024
Ответ длямесяцкие
Нет,там просто не качественный пошив и тканюха,одна сиська вообще провисла
Сирожено_пирожено• 02 января 2024
Ответ длямесяцкие
Если шить на заказ такой,то просить,чтоб качественная сеточка и поддержка груди была