Поліпривіт всім• 02 января 2024

Заказала дочке в резервед на 1400 грн

Куртку
Гольф
Жилетку как куртка без рукавов
Кофту на молнии на утеплителе
Думаю что не дорого
Алгонавт• 02 января 2024
Ответ дляПарова машина
Дитині випадково по акції купила одну демі куртку купила. Прається супер, ніяких зауважень не маю. Купила другу вже куртку, все ок, знову зауважень не маю
Прається

Конфиденциальность• 02 января 2024
Ця інформація нащо? Он, купили спортивний костюм сину, майже 3 тис. Це комусь важливо?
Пожарник• 02 января 2024
А покажите скрины что купили пожалуйста
Или у вас размер на совсем маленького ребёнка?
Ms. При теле• 02 января 2024
Ответ дляПарова машина
У меня,мужа,сына и дочки есть их куртки с распродаж,все отлично
Пиши-пропало• 02 января 2024
Да, очень выгодно. Обычно там одна вещь столько стоит
wind-d470• 02 января 2024
Люблю резервед, до войны часто покупала на всю семью. Много купили за не большие деньги. Пусть все подойдет.
violonchel6• 02 января 2024
Ответ дляMs. При теле
Скажите, пожалуйста, там размер в размер верхней одежды?

Плету корзинки• 02 января 2024
Класні речі за нормальну ціну - коли на знижках.
Завжди беру дитям і собі від білизни до верхнього одягу.
Мене цілком влаштовує якість за таку ціну: переться, носиться, має пристойний вигляд (навіть дитячі футболки після сезону носки).
Склад гарний
Хвігура мічти• 02 января 2024
Покажите скриншоты. У резерведа качество, как у зары, примерно.
Хвігура мічти• 02 января 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А чё никто не пишет, что надо в заре на 14000
Так зара и резервед примерно одного качества.
Ms. При теле• 02 января 2024
Ответ дляviolonchel6
Да,не большемерит
Парова машина• 02 января 2024
Ответ дляАлгонавт
Прається
Я руськомовна людина. Яка намагається перейти на українську мову і дитину перевести. І зараз не сильно, а ось з рік назад помітила, що таких як я закльовували гарячі шанувальники нашего мовного омбудсмена Креміня. До речі, якого особисто я - ненавиджу. Бо то, як він ’прищеплює’ любов до української мови, то краще б взагалі нічого б не робив. І Ви така сама.
До речі - хто не намагається, той не робить помилок, якщо така доросла людина, як Ви, не знали, то відкрию істину
Алгонавт• 02 января 2024
Ответ дляПарова машина
І я також російськомовна,але це елементарні слова,які часто зустрічаються в побуті і не знати їх дуже прикро
220В• 02 января 2024
Ответ дляПарова машина
Згодна повністю! Але ж ’прається’
автор Поліпривіт всім • 02 января 2024
Ответ дляПожарник
А покажите скрины что купили пожалуйста
Размер 164
автор Поліпривіт всім • 02 января 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Не
автор Поліпривіт всім • 02 января 2024
Ответ дляПожарник
А покажите скрины что купили пожалуйста
автор Поліпривіт всім • 02 января 2024
Вот. Ещё была скидка -10%
автор Поліпривіт всім • 02 января 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Покажите что заказали хоть)
Фото добавила

Конфиденциальность• 03 января 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Не
Ото ж