жижифреймут• 02 января 2024

Без цукрова дієта - хтось пробував?

Цікавить дієта без цукрова (така строга, як для діабетиків - тобто відмова від продуктів що містять прихований цукор) від завтра планую пробувати, хочеться надихнутися досвідом чиїмось... Пробували? Були результати? Є заради чого мурдуватись?
Бринзолетта• 02 января 2024
Я колись так робила, з серпня по грудень скинула 10 кг без спорту.
Але якщо знову почати їсти шоколадки, вага повернеться.

Люблю Украину• 02 января 2024
Ответ дляМне без сахара
Теж мала такий досвід. Дуже гарний результат, вже за кілька тижнів видно зміни. Планую продовжити після вагітності.
Починайте вже зараз, не чекайте періоду після пологів. Це теж важливо, якої якості їжу від вас споживає дитинка. Не знаю, співпадіння чи ні, але вагітність пройшла ідеально, пологи легкі і швидкі, коліків у сина не було взагалі 🥰
Перша вагітність і пологи були геть з іншим харчуванням, там були проблеми постійно
Мне без сахара• 02 января 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Був токсикоз- їла все підряд🤪 зараз в межах розумного. Зовсім не можу строго дотримуватись,але і не зловживаю не корисними продуктами
Ластовиння• 03 января 2024
Ответ дляФоточки нема
В чому фруктоза і сахароза?
В огурцах, баклажанах, кабачках, сельдерее, в молоке и т.д.))
Сахар это же не только сахарный песок и мед)
Фоточки нема• 03 января 2024
Ответ дляЛастовиння
Я знаю але цукор це зовсім інше))
Ластовиння• 03 января 2024
Ответ дляФоточки нема
Я знаю але цукор це зовсім інше))
Так во всех фруктах и овощах , которые по максимуму хочет исключить автор, не сахар же))
Фоточки нема• 03 января 2024
Ответ дляЛастовиння
Автор хоче виключити - прихований цукор, а не фруктозу і цукрозу.
Ластовиння• 03 января 2024
Ответ дляФоточки нема
Пост 16, в чем виноват тогда помидор?
Фоточки нема• 03 января 2024
Ответ дляЛастовиння
Пост 16, в чем виноват тогда помидор?
В тому, що автор сама не розуміє різниці між прихованим цукром в продуктах і фруктозою.

Ластовиння• 03 января 2024
Ответ дляФоточки нема
Ну поэтому я её и спросила же))
Она просто объединила все одним словом- сахар