куркулиха• 02 января 2024
Коли дитина навчиться спати цілу ніч?
Забрала нічні годування. Ось уже два тижні, все рівно 5 разів за ніч дитина прокидається.
Скільки часу цей процес зайняв у ваших діток?
Люблю порядок• 02 января 2024
Моя десь в рік стала всю ніч спати, коли забрали до себе в ліжко і не було нічних годувань.
Закусенец• 02 января 2024
Моей 5 лет. Просыпается каждые три часа. Только недавно стала явно просыпаться 1 раз за ночь.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 января 2024
Ответ дляОльга520
А я и не начинала, но спал ужасно лет до3-4
Ну понятно все лети разные. Сын был на искусственном, так спал всю ночь с рождения. А дочка вот после прекращения ГВ
Проня_Прокоповна• 02 января 2024
Мій у 2,1 рік, коли забрала ГВ як асоціацію на сон. Продовжувала Гв до 2,6. Годувала лише перед денним та нічним сном, але не давала засинати на груді.
Работать надо• 02 января 2024
Старший начал спать всю ночь месяцев с 6, младший где-то в год. Если ночью просыпались, то забирали к себе в кровать и продолжали спокойно спать дальше.
Пез Году Неделя• 02 января 2024
Коли виросло 20 зубів-десь в 2роки. Комусь щастить більше.Я перший раз поспала 5годин поспіль, коли дитині виповнилося 2роки. ГВ закінчила в 1рік 8 місяців
Крошка Енот• 02 января 2024
Всі діти різні. Дітей двоє. Обидва спали з народження окремо в ліжечку, в обох був певний період ГВ потім докорм. Перший дотягнула до рік і місяць, друга кинула мене сама в 8 М на радість мені. Перший не спав рік. Друга 6годин без перерви з 3-4м і далі проблем зі сном взагалі не було, він тільки збільшувався. З року діти спали в окремих кімнатах. Самі.
куркулиха
• 02 января 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Моя дитина теж на штучному.
5 разів, мінімум( думала заберу нічні годування, навчиться спати.
Але так не сталося.
Непевне це дійсно індивідуально та не залежться від годувань.
Але так не сталося.
куркулиха
• 02 января 2024
Ответ дляОно само купилось
С 2 лет, как сняли памперс, точно спит всю ночь
Я помічала раніше,що дитина прокидалася, від того, що пісяла.
зараз уже ен помічаю так явно, занадто виснажена мабуть.
Денний сон, вона точно прокидається від того, що попісяла.
Виходить чекати аж поки навчиться на горщик ходити.
Напевне я буду в рядах тих, хто до 3-5 років не спатиме(
Всім шампаньського• 02 января 2024
По-різному
Старші спала місяців з 3 цілу ніч до 10-11 години
Середній - після півроку
Молодший 1,5 роки - колишемо по 10 разів на ніч іноді, може просто встати серед ночі - товктись годину-дві
Середній - після півроку
Небоброїдка• 02 января 2024
Старша з 1.3 вже точно спала всю ніч ,бо народилася молодша,тому я проблем не мала . Молодша десь з 8 міс .
MacOS-ница• 02 января 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Когда закончила ГВ
Я вже пів року ,як завершила не сплю все одно , скоро взвию ,така агресивна вже ,що самій страшно
Сливочная пенка• 02 января 2024
Зависит от ребенка. Младший с рождения спал всю ночь, ел не просыпаясь. А вот старшая лет с трех только, за пару месяцев до рождения младшего. Джек пот просто.
Аноним_Русалка• 02 января 2024
На ГВ до 1.6 трошки легше стало через пару місяців. Але всеодно прокидалась часто років до 4-5.
Перловая Кашка• 02 января 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Діти спали всю ніч починаючи з 3-5 місяців.
Заздрю вам))
Малому 4й місяць, прокидається як правило кожні 1-2 години. Вже й не пам´ятаюколи спала довше 3 год.підряд
СпайдерВумен• 03 января 2024
зараз дитині 3.7, все одно вночі прокидається мінімум 2 рази, «пити, пісяти, обійми, укрий».
коли були нічні годування то і по 15 разів прокидався, перші півтора роки здається взагалі не спала
Дрібка щастя• 03 января 2024
Коли дитинка почне спати цілу ніч, то тоді батькам не до сну буде))))