Lena-0282• 02 января 2024

Укриття, Шевченківський район. Підкажіть

Хтось може порадити гарне укриття в Шевченківському районі , вулиці Половецька, Татарська?
Знаю 2, але стан жахливий. Щоб чисто, сухо і безпечно
Дякую
Moon shine• 02 января 2024
Ніхто вам тут нічого не напише. Такі речі не пишуться на загал.
Ирэн1983• 02 января 2024
какой уровень вас интересует? Люкс, 5 звезд?
катерина12009• 02 января 2024
Краще за метро нема, імхо.
Kot_v_meshke• 02 января 2024
Спрашивайте в местных группах в Вайбере, тг, в фб. У себя в домовой группе.
автор Lena-0282 • 02 января 2024
Ответ длякатерина12009
Краще за метро нема, імхо.
Від мене далекувато
Эйфик Х• 02 января 2024
Ответ дляLena-0282
Від мене далекувато
Сильно? Это лучший вариант
Mashulenka• 03 января 2024
У вас же там вроде садик детский есть? Он не работает как укрытие?
Mashulenka• 03 января 2024
Ответ дляMoon shine
Вы шо прикалываетесь?
Карты укрытий есть и должны быть в свободном доступе
Чтоб человек случайно оказавшийся на вашем районе мог легко найти убежище в тревогу
автор Lena-0282 • 03 января 2024
Ответ дляЭйфик Х
Сильно? Это лучший вариант
Ну незнаю що краще, бігти 20 хв чи вже дома сидіти
Mashulenka• 03 января 2024
Ответ дляLena-0282
Если летят ракеты с Каспия то можно ходить 20 минут в метро. Там времени много на то чтоб добраться
В других случаях, попробуйте найти что-то ближе
Елена1265• 03 января 2024
Телеграмм-бот «укриття», там выдаст варианты, потом сами пройдитесь и решите, что для вас норм
_Galochka_• 03 января 2024
Ответ дляLena-0282
З Татарської чи Половецької до метро бігти не 20 хвилин. 20 - це пройтись, добігти можна і за 10.
Але таких укриттів, як ви хочете, на татарці дійсно нема. Вчора зайшли в школу. Там для мешканців відчинений закуток у підвалі, не все укриття. Душно, багато людей - стоять не було де, не те щоб сісти десь. А як з сонними дітьми 4 години там вистояти?
Ну і безпечність таких найпростіших укриттів (а всі ці підвали - найпростіші укриття) теж сумнівна. Звичайно, краще, ніж на високому поверсі панельки, але гарантій ніяких, самі розумієте.
Була ще в парі підвалів - там вам точно не сподобається.
Так що або метро, або вдома.
Вчора часу дійти до метро було достатньо.