Деловитая• 02 января 2024

Як дізнатися де найближче укриття?

Не ходили в бомбосховище бо думали в нашій сталінкі товсті стіни, але після сьогоднішнього мабуть треба задуматися, район солом янка живу через дорогу де впала ракета і шахед(( наш район постійно страждає((( нерви сьогодні вже ледве витримали( можливо є карта укриттів?
Губной рояль• 02 января 2024
Які вам ще координати тут написати? Ви в своєму розумі? Походіть навколо, да пошукайте, попитайте сусідів
Манка Я• 02 января 2024
Прогуляйтеся та побачите.
Послушная• 02 января 2024
На будівлях зазвичай написи є
автор Деловитая • 02 января 2024
Ответ дляГубной рояль
Недавно тут живемо нікого не знаємо, є одне в сусідньому домі але то підвал якийсь
Ніколи не збрешу• 02 января 2024
Найближче метро шукайте
Губной рояль• 02 января 2024
Ответ дляДеловитая
От завтра вийдіть і прогуляйтеся
автор Деловитая • 02 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Найближче метро шукайте
Згодна що метро було б надійно, але найближче хв 15 на машині
Губной рояль• 02 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Найближче метро шукайте
На Солом´янці?🙈
Ніколи не збрешу• 02 января 2024
Ответ дляГубной рояль
На Солом´янці?🙈
Солом´янський район великий і так, там є метро
Стетоскопуло• 02 января 2024
Зайдіть в Дія, там все є)
Губной рояль• 02 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
На окраине района?
Наша взяла• 02 января 2024
Загуглите, есть в теллеге чат-бот, где пишешь адрес и пишут где ближайшее укрытие
Хата на мати• 02 января 2024
Все убежища в которые я хожу, я нашла не на карте а погуляв по району
Ищите подземные паркинги, подземные переходы, школы/садики.
Бывают нормальные подвалы домов, там можно точно хотя бы от шахедов спрятаться.

Я хожу в паркинг ТРЦ, мне туда 5 мин пешком
Вареничніца• 02 января 2024
Ответ дляДеловитая
Зазвичай підвал сталінки і є укриттям, бо в панельках і такого немає
Кумася• 02 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
1 станция :))
Две другие через дорогу. Уже в другом районе ;))
Контрольница• 02 января 2024
Київ Цифровий є карта сховищ
Кумася• 02 января 2024
Я думала автор из белгорода пишет :))
автор Деловитая • 02 января 2024
Ответ дляВареничніца
Ми також так думали, але наш підвал ніколи не відкривався сказали є в сусідньому домі
Коржик• 02 января 2024
Зателефонувати на 1580 чи який там у вашому місті контакт центр для звернення громадян
Н@Диете• 02 января 2024
Ответ дляДеловитая
И вы за два года не открыли свой подвал и не организовали укрытие?
Natal_ka91• 02 января 2024
В додатку тривога є посилання на чат бот в тг з укриттям
В дії наче також мало б бути
Natal_ka91• 02 января 2024
Ответ дляВареничніца
Мені казали що підвал в панельках далеко не найкращий варіант((
Moon shine• 02 января 2024
Ответ дляДеловитая
Ніхто вам тут нічого не напише. Питайте в школах.спдках.адмін.будинках. тоже ще придумали- може.ще координати дати?
Не знаєте? То язик допоможе! Не бійтеся людей- питайте. Особливо тих, хто поруч працює.
Кукарикуууууу• 03 января 2024
Автор, вот вам карта.
Сравнила с нашими убежищами на районе, все совпадает. Пишет где школа, садик, паркинг и тд.
Для всех переляканых - это первая ссылка, которую выдаёт в гугле.
http://infoportal.kiev.ua/karta-ukrytij-kieva/
Хата на мати• 03 января 2024
Ответ дляMoon shine
Ви хворі, лікуйте свою тривожність
Інформація про громадські укриття є інформацією вільного доступу. Кожен має право знати де знаходиться укриття
Повинна інформувати влада. А якщо ви поділитеся з людиною інформацією - де знаходиться найближче укриття, то можливо врятуєте їй життя
Ви чого саме боїтеся? Що люди прийдуть в укриття ховатися?