Единорог_помог• 03 января 2024
От вам і плюс 20, міс Всесвіт 24))
Моя однокласниця , з мого села , представить Україну на міс всесвіт 2024.
Учора тут купа тем було про різницю у віці між чоловіком та жінкою )
Вона без освіти ,в 20 р поїхала підкоряти Київ та зустріла його , на 20 років старший , всіх своїх 4 дітей народила в Майямі , всі діти громадяни Америки )
Має величезний будинок на Печерську )
От і не вір в те, що всі ми живемо в одному світі , але у кожного свій світ )
Дівчата - вчіться мислити позитивно ) і не все в житті освіта ) отак )
Має величезний будинок на Печерську )
_Злата Ibra_• 04 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Їй 37
Йому 57
Все таки мужик намного старше забирает силы и молодость в свою тушу)
_Злата Ibra_• 04 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Хоть лично я еще та мизогинка, но эта мисс вызывает только положительные эмоции).
А почему вы мизогинка?
Рожки-да-ножки• 04 января 2024
Ответ для_Злата Ibra_
А почему вы мизогинка?
Потому что считаю женщин тупее мужчин- априори. Я полностью согласна с немецкой поговоркой(насчет места женщины в обществе)- т.н ’3 К’: Kinder, Küche, Kirche .
_Злата Ibra_• 04 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Сочувствую
Рожки-да-ножки• 04 января 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Сочувствую
Спасибо- но не нуждаюсь, у меня все норм!
Единорог_помог
• 18 января 2024
Ответ дляМагиня
У автора немає освіти, чекає поки однокласниця поділиться контактами мільйонера, щоб народжувати в США за 100 тис дол.
Якого брєду тут тільки не почитаєш
Брєд то ваш коментар )
Единорог_помог
• 18 января 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Язык тела и глаза на фото сказали больше, чем пост автора..
То це ж добре
Все вам вечно не так 😄😄
Единорог_помог
• 18 января 2024
Ответ дляЦібаФу
Автор, що за брєд. Ну чесно. Ви там знаєте як їй у сімї живеться. Про що власне мріяти? Про дім на печерську чи про чувака на 20 років старше? Не все будинками на печерську вимірюється. Фото класні, але забагато фільтрів, жінка дуже симпатична. Надіюсь, її настрій і життя відповідає настрою фотографій. Бо я у своєму житті багато таких успішних бачила, за плечима у яких тяжка депресія і навіть алкоголізм.
Так
Відповідає повністю
Natalia505• 11 февраля 2024
Гарна жінка. Ще й з села і без освіти, ви тут мозок багатьом поламаєте.
Крижана бурулька• 15 февраля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Тема не про мене
А про мою однокласницю )
тема про то, что образование не нужно, главное писечку подороже продать? так не у всех селянок такая внешность, у большинства обычная рабоче-крестьянская )))
Единорог_помог
• 16 февраля 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Не рівняйте всіх по своїй дєрєвнє хутора в тамбові
Крижана бурулька• 16 февраля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну да, село рассказывает Киеву, как их доярка без образования в содержанки выгодно попала. И говорит не ровняйте по себе, вон мы какие крутые , всё село писЯные крЯсавицы, не то что вы!
Пишу каліграфічно• 16 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Мені сумно було читати ваш пост. Якась ода ’зустріла його’. І ні слова про саму жінку. Про її досягнення, плани, мрії.
Может встретить’его’ и была ее мечта)
Единорог_помог
• 17 февраля 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Це у вас в тамбові всі жінки отакі з гнилими зубами ?
Червона калина• 26 февраля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Вот у меня нет школьного альбома
я бывало когда знала что будут фото делать могла в школу не пойти и сказать маме что нас сегодня отпустили. Тогда же не было телефонов и мама не могла контролировать. А если и попала на фото то меня не видно не где
То есть женщина, идущая сейчас в миски и позирующая в разных ракурсах, могла не любить фотографироваться в выпускном классе?
Червона калина• 26 февраля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
А как вы поймёте что на фото именно эти девочки?
Увидим фото и будем думать: та девочка или не та.
Червона калина• 26 февраля 2024
Ответ дляпьЯНА
А где я написала про негатив?Это вы не умеете читать.
Автор просто токсичный тролль. Живет в своем мире и судит по себе. Пассивно-агрессивно хамит окружающим.
Вы очень душевно написали.
Червона калина• 26 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
я ж говорю, у кого бабки есть, тот и миссис)
У чьего мужа бабки есть.
Червона калина• 26 февраля 2024
Ответ дляОднозначно
А то. Аж коліна постирала, так працювала
А хто ці люди?
Червона калина• 26 февраля 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Шо, знову про жінку цього корупціонера? 🤷♂️
А де було?
Однозначно• 26 февраля 2024
Ответ дляЧервона калина
А хто ці люди?
Соня Морозюк і Грінкевич, чи як там його
Примарочка• 26 февраля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Їй 37
Йому 57
Ну він добре виглядає. Я ю дала не більше 50
Червона калина• 27 февраля 2024
Ответ дляОднозначно
Поняла:(
А они, оказываиццо, не только вышиванки носят?
Кусачая Я• 28 февраля 2024
Не освіта так краса. Без нічого зовсім не виїдеш, бо я тут досі сиджу, без нікуя як і приїхала вже 7 років.
Анютины ласки• 03 марта 2024
Ответ дляTammy21
Ви просто заздрите
Знаю цю родину
Жінка там щаслива і кохана
Знаю цю родину
Жінка там щаслива і кохана
Анютины ласки• 03 марта 2024
Ответ дляМагиня
Якого брєду тут тільки не почитаєш
Ужас(
Які тут хворі люди ((