Единорог_помог• 03 января 2024

От вам і плюс 20, міс Всесвіт 24))

Моя однокласниця , з мого села , представить Україну на міс всесвіт 2024.
Учора тут купа тем було про різницю у віці між чоловіком та жінкою )
Вона без освіти ,в 20 р поїхала підкоряти Київ та зустріла його , на 20 років старший , всіх своїх 4 дітей народила в Майямі , всі діти громадяни Америки )
Має величезний будинок на Печерську )
От і не вір в те, що всі ми живемо в одному світі , але у кожного свій світ )
Дівчата - вчіться мислити позитивно ) і не все в житті освіта ) отак )
Tammy21• 03 марта 2024
Ответ дляАнютины ласки
Ви просто заздрите
Знаю цю родину
Жінка там щаслива і кохана
Ви трошки спізнилися. Треба було вранці писати, щоб точно день у день попасти.
Так, я дуже і дуже заздрю. Як же ж інакше? Інша думка то лише соціальний конструкт.

маринабаранова• 11 марта 2024
Ответ дляTammy21
Мені сумно було читати ваш пост. Якась ода ’зустріла його’. І ні слова про саму жінку. Про її досягнення, плани, мрії.
Головне досягнення - це ’зустріла його’! Що тут не ясно? Якби не він - пахала б щас за копійки, на зйомному житлі...
Tammy21• 11 марта 2024
Ответ длямаринабаранова
Чому так категорично? Невже ви дійсно думаєте, що жінки ні на що не здатні?
маринабаранова• 11 марта 2024
Ответ дляTammy21
Так наведіть приклад, коли приіхала з села....і дійшла до світових вершин!
Може - таке і трапляється, але - якщо ’копнуть поглубже’, завжди буде спонсор, таємний)
Tammy21• 11 марта 2024
Ответ длямаринабаранова
Ой, фу( Я не хочу зранку вести бесіду з людиною, яка обезцінює жінок. Бувайте. Бажаю якось хоча б лягти у сторону подання мізогінії.
автор Единорог_помог • 17 марта 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Не мешайте автору, решила по примеру одноклассницы писать сказки))
Боже
Нема слів 😄😄😄
Скассскмля
Русня
автор Единорог_помог • 17 марта 2024
Ответ дляСанька-4b93
Ваша недалекость? Та нет, если вам норм, то меня это вообще никак не волнует
Нєдальокость у вас і в кожній темі
Як не зайду так і ваше @@х@@ркання
автор Единорог_помог • 17 марта 2024
Ответ дляSalsa-24da
Яким боком ви до цієї родини?
А вам яка різниця про мої боки ?
автор Единорог_помог • 17 марта 2024
Ответ дляСиреневенькая
А ви хто така, які команди?
Ви про що?
В вас дуже багато гонору, попустіться трішки
Гонор у вас
От ви і попустіться

Санька-4b93• 17 марта 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Нєдальокость у вас і в кожній темі
Як не зайду так і ваше @@х@@ркання
Из бана трехмесячного только вышли? Или из запоя?
автор Единорог_помог • 17 марта 2024
Ответ дляСанька-4b93
Из путешествия по Европе вернулась
Из Черновцов ездила
😄
Давайте дальше жгите
Вы это любите 😄
автор Единорог_помог • 17 марта 2024
Ответ дляСанька-4b93
Шас наклацает - троль
И т д 😄
Я до сих пор путешествую
А вы так и торчите здесь
Да ?😄
Salsa-24da• 17 марта 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
А вам яка різниця про мої боки ?
Жіночко, хто ви????
автор Единорог_помог • 17 марта 2024
Ответ дляSalsa-24da
Жіночко, хто ви????
Та, бока якої вас чомусь бентежать 😄😄😄😄
Salsa-24da• 17 марта 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Та, бока якої вас чомусь бентежать 😄😄😄😄
Я вас не знаю.
Санька-4b93• 17 марта 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Из путешествия по Европе вернулась
Из Черновцов ездила
😄
Давайте дальше жгите
Вы это любите 😄
А, все та же владелица воспитательных учреждений
Сиреневенькая• 18 марта 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Гонор у вас
От ви і попустіться
Темке уже сто лет в обед, а вас еще непопустило, все ясно 😂
автор Единорог_помог • 18 марта 2024
Ответ дляСиреневенькая
У мене завжди все ясно по життю
А ви ніяк не викарабкаєтесь ) з темноти )
автор Единорог_помог • 18 марта 2024
Ответ дляСанька-4b93
Ну не всім же з вами туалети прибирати 😄😄😄😄

Сиреневенькая• 18 марта 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
У мене завжди все ясно по життю
З якої такої темноти?
Чи ви по собі судите?
Фея_3уровень• 31 марта 2024
Ей под 50, на общем фото
Тётя Хрюша• 01 апреля 2024
Фото всі оброблені. Даже це. Але тут видно вік її і чоловіка.
Ошеламиссимо• 04 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Їй 37
Йому 57
А выглядят гармонично, мужчина на 57 не выглядит. Я б дала разницу в возрасте лет 5
Смажена полуничка• 13 апреля 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Проня Прокопівна 21 століття
Мама Никитки-2• 14 апреля 2024
Ответ длячерная мамба
Может она и была когда-то вашей одноклассницей, но вы не знакомы с её мужем. Ему не 57
56.
Не просто хлопчика зустріла. Цікавий екземпляр.
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Єлізаров_Павло_Оле...
Бойцовская• 14 апреля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Проня Прокопівна 21 століття
до речі, дійсно, дуже схожа без фотошопу на Криніцину (Проню)
Сладко-соленая• 24 апреля 2024
Це в неї четверо, щоб чоловіка служити не забрали?)))
Качка в тапцях• 15 мая 2024
Люди такі цікаві, Ви ж не знаєте як вони насправді живуть ? Так жінка гарна , доглянута , чому всі вірять картинкам, ще й в приклад ставлять ...🙃
Пожарник• 24 мая 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Їй 37
Йому 57
Я бы ему максимум 45 дала. Хорошо выглядит мужчина. Импозантный. Обычно в таком возрасте обрюзки. И с деньгами тоже себя запускают. Типо любите меня и такого. А она выглядит хорошо, свежо. Видно, что жизнь легкая. Но на свой возраст
Anna_Aldarorah• 07 июня 2024
Освіта завжди має значення.якщо він піде від неї,як вона зароблятиме ? З хорошою освітою завжди є варіанти ! Я за освіту ,через неї я зустріла мого чоловіка ,двй Боже усім його.а дітей у жінки забагато ,як на мене ,але це моя думка