Джонсонюк• 03 января 2024
Що у вас на сніданок?
У мене карбонара із алкоголем
Гадаю_По_шнуркам• 03 января 2024
Ответ дляizymin
А де таку чашечку купити?Така милашна!
Это костяной фарфор фирмы DUNOON. Заказываю чашки на их официальном сайте.
Цікавий писочок• 03 января 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Уже на обед, на часах 11:39 показывает. Яйца с горчицей и чай.
Який обід, я тільки прокинулася.
Не будь КакСвета• 03 января 2024
Ответ дляTania28-eabd
доїла рибу шо залишилась з нг😁
Такой большой кусман хлеба и такой малюсенький кусочек рыбки. Можно было сделать один или 2 бутера зато с приличным куском рыбы,.а так один хлеб
рожева худі• 03 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
це багет😁
і там авокадо ще
мені ок
і там авокадо ще
мені ок
Не будь КакСвета• 03 января 2024
Ответ дляTania28-eabd
це багет😁
і там авокадо ще
мені ок
і там авокадо ще
мені ок
Це мабуть для сусіда робили , або багету багато залишилось і треба доїсти бо зачерствіє. бо рибку навіть не відчуєш на смак, та і авокадо також. Як пожаліли. Це такий бутерброд я бачу вперше... але у кожного різні смаки.
рожева худі• 03 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
так для сусіда)