Прошу порадити з власного досвіду лінзи.
Син має невелику короткозорість, за рік підготовки до НМТ в темноті з -0,75 до -1,7.
Зараз ходить в окулярх, хочу придбати йому лінзи, бо взимку та й взагалі, в лінзах зручніше (на мій погляд). Спробував "одягнути" лінзу в оптиці - не вийшло, страшно, око закривається, лінза скручується. Планую купити, щоб спокійно вдома тренувався їх вставляти, впевнена, як тільки вставить раз-другий, оцінить комфорт. Прошу порадити самі зручні на ваш погляд, лінзи. Навчання, багато екранного часу, максимально зволожені. Не знаю, які краще, день-ніч, місячні, тижневі, разові -будемо пробувати ,щоб підібрати.
Голена блондинка• 03 января 2024
Донька носить 2хтижневі окуве, чи якось так.
Одіти допомогли в оптиці, а от знімала перший раз сама 2 години.
Уже десь 3 роки носить, окуляри не хоче
Просериарила молодость• 03 января 2024
Лінзи нехай краще навчать олягати, доньку в оптиці вчили, 200 грн коштувало влітку, вийшло десь за пів години чи годину, але лікар сказала, що буде сидіти і вчити поки не навчить. Вдома ледве зняла і одягла, але потім, з часом, вже за хвилину навчилась одягати в знімати. Краще з місячних почати, не такі тонкі. Ну і розчин варто хороший підібрати.
Просериарила молодость• 03 января 2024
Окуляри все одно потрібні, коли дитина хворіє, лінзи не можна.
Бабо-лебідка• 03 января 2024
Купіть одноденні, є упаковки по 10 шт. Я перший місяць по годині не могла ті лінзи вставити, це був жах. Чоловіки взагалі важко до цього пристосовуються.
Качка в тапцях• 03 января 2024
Ответ дляНу шо не так?
Acuvue oasis 2 тижневі, класні.
Я теж за Акувью, сама їх ношу, найкомфортніші.
Ответ дляБабо-лебідка
Оце на них дивилася, думала взяти, щоб тренувався. Але ж сама в цьому повний нуль, розумію, що ця сфера теж не стоїть на місці і люди практичним досвідом собі обрали якісь хороші варіанти.
Качка в тапцях• 03 января 2024
На лінзи буде інший рецепт, там буде трошки різниця в діоптріях, маєте мати два рецепти, на лінзи і окуляри. Спочатку буде важко одягати, сама мучилась, але з часом оцінить комфорт, лінзи з окулярами і близько не стояли). Акувью Оазис 2тижневі найкращі, для мене.
Пускаю бісики• 03 января 2024
Ответ дляIncol
Ніяких від лікар особливих рекомендацій, окрім рецепту на окуляри.
Дивно, я ношу лінзи вже 9 років, то у мене рецепт на окуляри і лінзи різний.Як пояснював лікар, що лінза знаходиться на самому оці, тому різна відстань.
Тоді можливо для тренувань краще одноденні, а там зрозумієте як вам і краще беріть з додатковим зволоженням.
Лінзи то дуже індивідуальна штука.
Мені особисто заходять Акувью двотижневі, а синові вони не пішли. Носить біофініті місячні.
Єдина порада- дивіться силікон-гидрогелеві, тоді око не буде пересихати.
І плюсуюсь стосовно того, що підібрати перші лінзи треба якщо не в оптометриста, то хоча б в оптиці
Ответ дляКачка в тапцях
А де купуєте, можна посилання. Поки в Люксоптиці все купував, але я розумію, що на інтернет сайтах можуть бути більш приємні ціни.
А кривизна, яким чином визначають, яка має бути, в оптиці ? Чи це знову за огляд додатково потрібно заплатити, щоб визначили.
Ось такі, вріно ?
Ответ дляСгущенка
Лінзи то дуже індивідуальна штука.
Дякую за поради!
Ответ дляПросериарила молодость
Лікар казала, що з погіршенням зору й лінзи будуть товщі, мають краще ’залипати’ (це мій термін, не лікарський). Зробила висновок, що в лінзах товщина теж має значення.
Качка в тапцях• 03 января 2024
Ответ дляIncol
Ось такі, вріно ?
Такі, купую де знайду найдешевшу ціну). Вони за 2 роки подорожчали вдвічі(. Кривизну беру 8,4, лікар мені таку в рецепті написав.
Ответ дляБабо-лебідка
Так, вони ж набагато ’ніжніші’ істоти. Потрібно тицяти собі в око, руки трусяться, страшно, око закривається, лінза складається. Подумала, якщо вдома сам сяде і буде купа часу в спокійній ситуації, то таки вийде вже якось. У дівчат вищий рівень мотивацій, бо ж краса таки має значення, ну і рівень хоробрості значно вище.
emerald_88• 03 января 2024
Автор, от чого я не раджу робити, так це починати з одноденних! Справа в тому, що вони більш м´які і тонкі, їх дуже важко вдягти. Тобто, ти береш її на палець, а вона вигинається і надягаєтьсч на нього, як ковпачок.Ти намагаєшься її вивернути назад, а вона злипається і спробуй її ще розліпити, щоб не порвати.
Беріть акув´ю оазіс, що вам вище радили.
Вони дійсно зручні і в носці, і одягаються добре.
Але кривизну все рівно повинен лікар виміряти, та і діоптрії теж можуть відрізнятися від окулярів.
Ответ дляemerald_88
Дякую, в оптиці таких порад не роздають, тільки власний досвід.
Просериарила молодость• 03 января 2024
Ответ дляIncol
Одноденні дуже тонкі, для тренувань краще недорогі місячні одну пару.