Сокодавка ще та• 03 января 2024

Мейкап дивний

Замовила на мейкап ще 31, завжди знала, що доставка їде вже аж на 2 день,думала може хоч вчора чи сьогодні отримаю, а вони затримують. Написала, що вже не актуально. А в коментарі на доставку ось таке пишуть - : У зв´язку з військовими діями та ситуацією на дорогах можливі затримки у доставленні посилки. Зараз хіба заметіль сильна чи бойові дії? Місто Київ. І так магазин з підробками,високими цінами і дивним асортиментом, ще й відправляє тепер невчасно. Не люблю його і рідко роблю там замовлення,більше не хочу.
МаксХмара• 03 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Там нема такого)тим паче, аврора не у кожному районі
Ой,Missdior_22
Харош позориться ,идите в красный маркет
автор Сокодавка ще та • 03 января 2024
Ответ дляМаксХмара
Так у вас и в броккарде скудный ассортимент
Та ні брокард я дуже люблю. Там всі відомі бренди. Не сумніваюся в оригінальності продуктів,так точно.
Весёлая морковка• 03 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Подарунок
Тобто знаючи що там підробки,Ви все ж таки таке гімно на подарунок обрали?)))) Ну,виходячи з Ваших слів)
Жинси на дитину• 03 января 2024
Ответ для_amarantik
Странно, у меня заказ был 01.01.24, получила 02.01.24. Киев.
Не поклонник Мейк ап, заказываю там редко, подделок не встречала. Клиент с 2010 года.
Все решаемо, было бы желание, но у вас его нет.
У автора есть задание
автор Сокодавка ще та • 03 января 2024
Ответ для_amarantik
А як я могла його вирішити?доставляю ж не я
автор Сокодавка ще та • 03 января 2024
Ответ дляМаксХмара
Ой,Missdior_22
До чого тут це?
Вчителька з мікрорайону• 03 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Ну то ж на подарунок а не собі))))
автор Сокодавка ще та • 03 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Ні,там підробки саме відомих брендів. Звичайне й посереднє можна взяти
А_я_ЛОЖУ!• 03 января 2024
У меня было 2 заказа, один оформила 31 числа, второй из Европы должен был 2 быть доставлен. Вчера часов в 7 вечера мне набрал курьер и спросил, готова ли я его встретить. Киевская область.
Фоточки нема• 03 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Не дивна,на мейкапі буда акція,терміново замовила,бо знаю,що швидко відправляють. Вже й доставка не швидка.
А навіщо взагалі замовили, якщо там підробки. І як Ви знайшли необхідний Вам товар серед дивного асортименту?
МаксХмара• 03 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
До чого тут це?
До чого що? Ваш ник?
_amarantik• 03 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
У автора есть задание
Мне тоже так показалось.
Метелик• 03 января 2024
Ответ дляMissdior_22
Так у автора указан Киев, а не Одесса
Хаххахахах, я зрозуміла, ви думали, що якщо зняти галочку анонімно, то не покаже, що ви автор. Це провал
Файна_зупка• 03 января 2024
Ви задали питання:
´Зараз хіба заметіль сильна чи бойові дії?´
Ні, але форсмажори ніхто не відміняв.
автор Сокодавка ще та • 03 января 2024
Ответ дляМетелик
Ні , я ж кажу,то був т9. Нашо вам мій нік?
MacOS-ница• 03 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Я там разів 6 ,може, за все життя зробила замовлення. Щось серйозне я б там побоялась купувати, надаю перевагу брокарду.
1 число выходной, 2 число это вчера, были обстрелы в Киеве. Ко мне вчера приехал курьер и сказал, что многие не добрались на работу.
Метелик• 03 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Т9, що т9, цілу фразу замінив? Ви хоч розумієте, як працює т9? Я й так бачу ваш нік
emerald_88• 03 января 2024
Вчора замовила - сьогодні привезли. Але в мене якийсь інший мекап, бо в моєму і асортимент хороший, і ціни напогані, і на підробки не потрапляла
Ластоноша• 03 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
чужь и лош
Потішаюся• 03 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
яка безсоромна брехня,я є клієнтом мейкапу з самого їхнього відкриття,сотню разів замовляла різні нішеві аромати заьвсі роки і собі і на подарунки і один єдиний раз була підробка,але справедливості заради,після відмови від отримання замовлення я отримала таке саме лайно від парфюмса і ще декількох магазинів і це все,за всі роки тільки три прокола,два з яких взагалі ніяк не повʼязані з оригінальністю товару і один з цих двох разів це бок саме виробника
Потішаюся• 03 января 2024
ще допишу - це єдиний інтернет-магазин,курʼєри з якого їздять до мене РОКАМИ,одна і та сама людина,5 років в цьому районі і стільки ж інший курʼєр в іншому
Українська Мрія• 03 января 2024
Не нравится, не заказывайте в чем вопрос? Вряд ли мейкап обанкротится без вашего заказа))
Аноним_Русалка• 03 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Вихідні дні, не чули?)))
Не чули))
Таких людей 80% і вони вірять, що працівники усіх магазинів не люди і не мають права на вихідний)))
Стрекозей• 03 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Ні,не 31, а хоча б 2 чи сьогодні,далі вже не потрібно. Таке буває,коли треба щось терміново.
Свята були. І якщо ви в курсі, то Київ обстрілювався ці дні і дуже суттєво, плюс постійні тривоги, коли пошта не працює
Їжак в панчохах• 03 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
в них терміни зараз збільшилися! Ви повинні були бути в курсі
автор Сокодавка ще та • 03 января 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Якби не прочитала такі самі негативні відгуки про повільну доставку,то й не знала б. Вони ніде не писали це, на пошту не присилали
Баба на горошині• 03 января 2024
Нормальный магазин, беру там или в Еве или в розетке. Смотрю где дешевле и бесплатная доставка. Не придирайтесь автор
Баба на горошині• 03 января 2024
Ответ дляПотішаюся
Да, ко мне Александр годами тоже ездит)), всегда стучит,так как однажды сказала ему ,что муж с ночной смены отдыхает - запомнил))
автор Сокодавка ще та • 03 января 2024
Ответ дляБаба на горошині
В єві краще
Баба на горошині• 03 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Ніколи ні в кого не було термінових замовлень чи на подарунок комусь?так, я знаю,що в мейкап швидка доставка і сьогодні був останній день,коли я б змогла забрати. Я можу кудись поїхати, а в них перебування на пошті всього 4 дні. Дивний магазин
Кто вам виноват!?,подарки нужно заранее заказывать. Это вы не продумали,а виноват мейкап))