Сокодавка ще та• 03 января 2024
Мейкап дивний
Замовила на мейкап ще 31, завжди знала, що доставка їде вже аж на 2 день,думала може хоч вчора чи сьогодні отримаю, а вони затримують. Написала, що вже не актуально. А в коментарі на доставку ось таке пишуть - : У зв´язку з військовими діями та ситуацією на дорогах можливі затримки у доставленні посилки. Зараз хіба заметіль сильна чи бойові дії? Місто Київ. І так магазин з підробками,високими цінами і дивним асортиментом, ще й відправляє тепер невчасно. Не люблю його і рідко роблю там замовлення,більше не хочу.
Стебель березы• 03 января 2024
А что странного у них в ассортименте?
Вы как в поговорке: мыши плакали, кололись, но продолжали жрать кактус? )
Сокодавка ще та
• 03 января 2024
Ответ дляСтебель березы
А что странного у них в ассортименте?
Я там разів 6 ,може, за все життя зробила замовлення. Щось серйозне я б там побоялась купувати, надаю перевагу брокарду.
Стебель березы• 03 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Окей. Так а с ассортиментом что?)
Сокодавка ще та
• 03 января 2024
Ответ дляСтебель березы
Окей. Так а с ассортиментом что?)
Не подобається. І подруги говорила,що одні підробки, навіть упаковки не такі, як мають бути.
Весёлая морковка• 03 января 2024
Які негідники) треба було під ялинку щоб встигли) 31 -ого надвечір,а то таке ото..негідники. ще і підробками торгує
Сокодавка ще та
• 03 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Магазин дивний, асортимент дивний, ще піду!))
Треба було терміново купити, там була акція. Що вас дивує?
Вчителька з мікрорайону• 03 января 2024
Ви дуже дивна) А нічого що взагалі вихідний був. І якщо вам так сильно було потрібно, чому не пішли до магазину і не купили?
Сокодавка ще та
• 03 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Ні,не 31, а хоча б 2 чи сьогодні,далі вже не потрібно. Таке буває,коли треба щось терміново.
Сокодавка ще та
• 03 января 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Не дивна,на мейкапі буда акція,терміново замовила,бо знаю,що швидко відправляють. Вже й доставка не швидка.
Весёлая морковка• 03 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Вихідні дні, не чули?)))
Жинси на дитину• 03 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Допис дивний)
І термінова покупка в інтернет магазині напередодні нр))
Ответ дляМетелик
Людей на доставку не вистачає
Так у автора указан Киев, а не Одесса
Метелик• 03 января 2024
Ответ дляMissdior_22
Так у автора указан Киев, а не Одесса
Тобто у автора, а ви не автор? Тобто то не ваше замовлення, а ви обісрати мейкап прийшли?
Ответ дляВесёлая морковка
Вихідні дні, не чули?)))
Вони працювали в такому ж режимі, я бачила,що замовлення опрацьовано і упаковані ще на 1 число. А відправляли завжди на інший же день. Ці 2 дні й було потрібно
Ответ дляЖинси на дитину
Допис дивний)
Так,термінова)
Ответ дляМетелик
Т9
Весёлая морковка• 03 января 2024
Ответ дляМетелик
Вони про себе в третій особі
Метелик• 03 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Вони про себе в третій особі
Ні, вони думали, що то інший аккаунт) Автор взагалі походу не розуміє, що робиться в країні і прийшла обісрати мейкап
Цигарний шланг• 03 января 2024
Что такого было очень срочно надо, что теперь не актуально на сайте косметики?
Сокодавка ще та
• 03 января 2024
Ніколи ні в кого не було термінових замовлень чи на подарунок комусь?так, я знаю,що в мейкап швидка доставка і сьогодні був останній день,коли я б змогла забрати. Я можу кудись поїхати, а в них перебування на пошті всього 4 дні. Дивний магазин
Сокодавка ще та
• 03 января 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Подарунок
МаксХмара• 03 января 2024
Ответ дляMissdior_22
Так у автора указан Киев, а не Одесса
Так у вас и в броккарде скудный ассортимент
Метелик• 03 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Автор, що за прикол? То без аноніма пишите, то з анонімом, то в третій особі про себе пишите ?
Сокодавка ще та
• 03 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Аврора ))
Там нема такого)тим паче, аврора не у кожному районі
_amarantik• 03 января 2024
Странно, у меня заказ был 01.01.24, получила 02.01.24. Киев.
Не поклонник Мейк ап, заказываю там редко, подделок не встречала. Клиент с 2010 года.
Все решаемо, было бы желание, но у вас его нет.