побольшомусекретику• 03 января 2024

Езинофіли в крові

Завжди по аналізах вони в дитини в нормі , але ближче до верхньої межі.
Глисти ніколи не знаходять. Алергія я не знаю, може на щось і є, але вона ніяк не проявляється - немає соплів, кашлю, очі не слухають, нема чхання.
Каже педіатр злати всі алергопагель і звернутись до алерголога.
Була в алерголога, але без алергопанелі, у двох.
Одна дуже класна в нас в місті, в алергологів працює, сказала якщо немає проявів і якщо по аналізах верхня межа норми ( а це також норма) тоді не потрібно ніяких алерготестів, бо нема проявів. Каже просто аналіз без проявів лікувати ніхто не буде.
Чи дійсно це так? І чому ті езинофіли верхня межа норми постійно?
Іноді навіть травили глисти по пораді педіатра, ситуація не змінювалась.
Дитині 12 років
Прокачую сідниці• 03 января 2024
Не занимайтесь гипердиагностикой

Кашка-маняшка• 03 января 2024
Ніколи не лікують аналізи.
Пищалка• 03 января 2024
Аллерголог полностью права - в медицине первичны жалобы, а не цифра в бланке. Лучше обратите внимание на свое ментальное здоровье в плане тревожного расстройства.
автор побольшомусекретику • 03 января 2024
Ответ дляПищалка
Та ні, я нічого не вишукую, то педіатр мене направила, так сказати. Для мене норма то норма. А вона каже що не норма