Попихтю та й годі• 03 января 2024
Фанати Бумажного дома, всі сюди
Ви знали, що вийшов новий серіал. Не те, щоб продовження, а передісторія Берліна.
Кажуть класний
Хто дивився?
Кажуть класний
Хто дивився?
Цікавий писочок• 19 января 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Ого, яка ви швидка. Я поки 1 серію. І то в мене вже є питання. Події ж до пограбування були в монетному домі, а технології тут крутіші.
А ще чого Берлін вже Берлін, якщо вони тільеи на тому пограбуванні домовились дати взяти імена міст.
Ляпи трохи є
Так, це викливає питання. Але ж це казочка, але суперва! Взагалі випадково подивилася Берлін. А потім присіла... Тепер дивлюся 2 сезон паперового... Не можу відірватися
Попихтю та й годі
• 19 января 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Вміють іспанці