bulkasmakom• 03 января 2024

Хтось їхав після 31 грудня по Німеччині?

Доброго вечора, їду зараз в автобусі на польському кордоні, жінка поруч говорить , що тепер зʼявився ще один пункт пропуску у Німеччині, перевіряють документи. Чи хтось вже стикався?
nata.ant• 03 января 2024
Так з Польщі на вьїзді в Німеччину будуть перевіряти автобуси,шукають нелегальних мігрантів,але там контроль ще з жовтня місяця

nata.ant• 03 января 2024
І це не пункт пропуску,просто проїжджаючи через автобан,на парковку зьджають автомобілі,яких зупиняє поліція,автобуси перевіряють абсолютно всі,інший транспорт вибірково
автор bulkasmakom • 03 января 2024
Ответ дляnata.ant
Підкажіть , а що саме перевіряють ?
nata.ant• 03 января 2024
Ответ дляbulkasmakom
Підкажіть , а що саме перевіряють ?
Документи ваші
автор bulkasmakom • 03 января 2024
Ответ дляnata.ant
Документи ваші
Тобто тількі карти ? І закордоні паспорти?
nata.ant• 03 января 2024
Ответ дляbulkasmakom
Так,я ж кажу шукають нелегалів.Головне,щоб у вас були дійсні документи,які б дозволяли вьїджати в Німеччину
автор bulkasmakom • 03 января 2024
Ответ дляnata.ant
Дякую .
Поля Дяченко• 03 января 2024
Ответ дляnata.ant
Уже весной проверяли паспорт загран и пластик немецкий на границе Украина-Польша. Но я ехала рейсом Украина-Германия.
Gleva• 03 января 2024
Ответ дляПоля Дяченко
А без німецького пластику не пустять до Німеччини?)))

автор bulkasmakom • 04 января 2024
Сьогодні на кордоні Польща -Німеччина зайшли поліцейські, просто перевірили у всіх документи паспорти і пластикові карти і ми поїхали далі .