Може у когось є подібний досвід. Чи визнають диплом спеціаліста, якщо немає додатку до диплома бакалавра? Чи зразу звертатися до ВУЗу і відновлювати?
У мене ще й атестату після 11 класу школи немає, десь загубив університет. Є тільки після 9. Але думаю це не так критично як додаток до диплома бакалавра
Ответ дляIIRI1213
Какая у вас профессия и что вы ждёте от этого признания? Да, Германия нуждается в квалифицированных работниках, но как правило они хотят образование полученное у них или опыт работы в Германии.
Яке це має відношення до мого питання?) Мене цікавить чи визнає заб диплом без додатку до попереднього диплома. Питання треба чи не треба мені визнавати диплом у мене не стоїть
Спочатку ви йдете в організацію по визнанню дипломів і показуєте, які документи у вас є. Вам там і скажуть, потрібно додаток чи ні.
На скільки я зрозуміла, то вони перевіряють кількість годин по певному предмету. Чи відповідає вона німецьким нормам. А ці години написані в додатку. І саме в додатку до бакалавра їх найбільше.
Ответ дляalika_5
А яка це організація? Я відправила свої дипломи на визнання в ZAB. Є ще якісь організації які цим займаються?