Бідося• 03 января 2024
Страшна депресія
Дівчатка, схожу з розуму. Страшна паніка, тремор, депресія, сльози деколи ніби аж повітря не вистачає. Всі ці події+ постійна ностальгія за тим життям, дідусь живий, війни не було, син малий (зараз підліток з кучею коників), а найгірше, то мої любимі бабусі, які мене і ростили, хворіють, одна тепер сказала, що вік її не довгий, я це розумію, 81, друга також уже ледь ходить. Постійно плачу і згадую, які вони були жваві, ми всі щасливі, наші постійні посиденьки вечорами на подвір´ї, а тепер вони, як малі діти. Дідусь, який мене любив більше всього на світі, який вибавив мого сина бо я в декрет так і не пішла, не так давно помер. Сниться мені якийсь замордований постійно, зовсім не такий, яким був, просто дивиться і мовчить, часто сниться. Одним словом, важко...
Ms. Iphone• 03 января 2024
до невропатолога. Мені ставили діагноз - астено-депрессивний синдром при подібних обставинах
Атмін ГанТон• 03 января 2024
Знайдіть заради чого жити зараз. І зверніться до психіатра, можливо вам потрібно медикаментозне лікування
Цвіпканя• 03 января 2024
Сестра.
Чоловік мій помер. Живу з дитиною підлітком. І господи як не одне, так інше((( Вчора голова заніміла, думала вже інсульт мене хватить. Не сплю, не їм. Просвіту нема.
Бідося
• 03 января 2024
Ответ дляЦвіпканя
Сестра.
В мене часто губи німіють, обличчя.
Зараз все скажу• 03 января 2024
Навіть не знаю що порадити. Сама така.
Сьогодні взагалі накрило.
Обіймаю вас.
Сьогодні взагалі накрило.
Обіймаю вас.
No problems• 03 января 2024
Тримайтесь дівчатка, я вже не знаю за що, але ж треба хоч заради дітей, я сама думаю к кардіологу записатись, хоч і молода ще а тиск, панічні атаки, і ще купа симптомів(
No problems• 03 января 2024
Ответ дляБідося
В мене часто губи німіють, обличчя.
В мене руки та ноги ватні і лице горить, я вже думаю щось сердечне пропити(
Fashion_besties• 03 января 2024
Ви бачили який нік у Вас?
Пора почати мислити щось добре.
Подякуйте Всесвіту за люблячого дідуся, за бабусь.
І якщо Ви любите їх, заради них ставайте сильною. Щоб ви були опорою для сина, для бабусь. Вперше чергу - для себе. Заради них хоча б.
Обіймаю 🤗
Пора почати мислити щось добре.
Обіймаю 🤗
Викупана• 03 января 2024
Вам нужно обратиться к психиатру которы назначит лечение, самому с такого состояния очень тяжело выбраться. Желаю Вам здоровья и быстрее выйти с этого состояния.
Fashion_besties• 03 января 2024
Ответ дляЦвіпканя
Сестра.
Так не можна. Ану хутко до масажиста.
І контрастний душ приймайте щодня щоб кровообіг покращити.
А ще техніку дихання опануйте і розтяжку, йогу
Зараз все скажу• 03 января 2024
Ответ дляNo problems
Тримаємося. А хіба є інший варіант?
Намагаюся щодня знайти щось гарне саме в поточному дні. І не філонити з прогулянками. Хоч би як не хотілося, хоча б на 15 хвилин прогулятися змушую себе вийти пройтися.
Але іноді так хочеться, аби все стало як було.
Дуболом• 03 января 2024
К врачу. Есть еще группы психологов волонтеров. Но из такого Вы сами можете не выехать, или будете выезжать в разы дольше, чем без помощи.
Бідося
• 03 января 2024
Ответ дляВикупана
Всі психіатри у нас в психдиспансері, а я там аж ніяк не хочу мельдуватися((
Україна наше все• 03 января 2024
Автор, я вас розумію. Інколи заплющую очі і намагаюсь прожити те життя, що було
Іноді хочеться не просинатися
Бідося
• 03 января 2024
Ответ дляFashion_besties
Ви бачили який нік у Вас?
Пора почати мислити щось добре.
Обіймаю 🤗
Пора почати мислити щось добре.
Обіймаю 🤗
Хі) дякую. Та є в житті і багато позитиву. Дуже хороший чоловік, довгий шлюб, діти, хоббі. Я майже 2р тому почала вивчати англ з 0,в дуже інтенсивному темпі(курси+репетитор), щодня заняття, вчора вдалося поспілкуватися з індусом, і шо я скажу, я діалог вела досить потужно 💪, пишаюся собою)
Fashion_besties• 03 января 2024
Ответ дляБідося
Ого! Індусів і носії мови важкувато розуміють через їх акцент. Ото Ви здібна 😁!!
Барабан для дорослих• 03 января 2024
Есть очень хорошая книга ’Цветослов Советов’ Порфирия Кавсоколовита. Я, не приглашаю Вас в секту или еще что то. Просто, когда станет тяжело почитайте ее.
Бідося
• 03 января 2024
Ответ дляFashion_besties
Сама в шоці 😂😂😂
Там все розмивчато• 03 января 2024
Ответ дляБідося
До речі про тиск, буває і до 180 доходить.
Так идите к врачам , обследуйтесь, лечитесь. Если реально депрессия , идите к психиатру, пусть подбирают вам препараты , лечение.
Ні грама• 03 января 2024
Моя порада - до сімейного лікаря за направленням до психолога та психотерапевта. Ще й ліки порекомендує для початку. А там вже психолог допоможе
Горлаю зрання• 04 января 2024
Заспокойтесь, ви щасливі- у вас ще є бабусі і батьки. У мене вже немає нікого з бабусь і дідусів, і тато нещодавно помер в досить молодому віці. Радійте своєму щастю, проводьте з рідними якомога більше часу, бо і за цим часом колись будете дуже сумувати.
НашлаПерепискуМужа• 04 января 2024
Ответ дляБідося
Может проконсультироваться с психиатром онлайн? Вполне возможно, что лекарства вам не обязательны, но с психологическим состоянием надо что-то делать
Цей стан в більшості українців, я дуже дивуюсь, хто себе почуває прекрасно ці два роки, я не з тих точно...
Спочатку ревіла, потім їла, потім вино пила, а потім побачила, що не витягую вже, подруга навіть записала до спеціаліста, але я думаю, що я доросла тітка не справлюсь сама. Да тяжко було, но дуже добре, що в житті інколи з´являються люди, які не лиш поради дають, но і рекомендують корисні речі. От так і мені порадили звернути увагу саме не Хоміонервін . Там є препарати для покращення нервової системи, і багато чого ще. Головне, що не буде звикання від препаратів точно, тому за це можете не хвилюватися.