ФрекенБок• 03 января 2024
Дівчата , допоможіть приворожити німця
Зараз у мене така ситуація - приїхала да подруги у Німеччину, два місяці вже тут. Почала спілкуватися із її сусідом - прогулялися пару разів домовилися у нього зустрітися на вечерю. Я пообіцяла приготувати українські страви, а готувати не дуже справна.
Допоможіть. Планую - борщ, голубці або крученики. Борщ який краще - з м´´ясомчи з квасолею, або щ консервами рибними? І що на десерт!
Тут надолго• 03 января 2024
На полнолуние добавьте ему в шнапс менструальной крови и он Ваш навеки.
Идууу--уууу блин• 03 января 2024
Зачем аж 3 блюда? Надо было пасту с томатным соусом, любимая немецкая еда))
Рогнеда Карповна• 03 января 2024
Здесь писали про месячные в его напиток, что хорошо привораживается таким образом
Рогнеда Карповна• 03 января 2024
Ответ дляТут надолго
О, и вы помните 😂
Всех анонимов аноним• 03 января 2024
Дешевше знайти кухарку чи в общепіт піти,ніж собі на шию посадити кралю,яка буде борщі готувати....та ще з рибними консервами... йдіть на курси німецької, потім вуз в Німеччині. Готувати то не ваше
Вапщета• 03 января 2024
Ответ дляИнтимная
Не зря меня бабушка учила - не пей с девками красное вино
Не пей вина, Гертруда, пьянство не красит дам!
Мию чакри щоденно• 03 января 2024
Не привораживаются они, менталитет другой
. Но на всякий случай узнайте - не вегетарианец ли. А то можно и провалмться с фасолью. Дофига людей тут любя]т азиатскую кухню и веганов тоже много очень
Идууу--уууу блин• 03 января 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
У меня муж немец, первое что мы готовили у него вместе - это был пад тай🤣🤣 и он вегетарианец🤣🤣
Вапщета• 03 января 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Нашли где спрашивать. Тут токсики одни
Чому лише токсики? Ще й менструасики !
ФрекенБок
• 03 января 2024
Ответ дляПукимончиг
Голубці щ місячними 😂😂😂
Краще у фарш чи у зажарку додати?
Идууу--уууу блин• 03 января 2024
Ответ дляВапщета
Чому лише токсики? Ще й менструасики !
Я щас всех разбужу😆😆😆😆
Мию чакри щоденно• 03 января 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Угу
И извините, не люблю на телефоне набирать, на какие- то лишние знаки попадаю
ФрекенБок
• 03 января 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
А в який напій краще? Я думала колу з віскі. Може краще Кроваву мері?
ФрекенБок
• 03 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Если не очень готовите, то пожалейте человека, не травите его))
Я смачно готую. Але хочу максимально автентичні страви
Рогнеда Карповна• 03 января 2024
Ответ дляФрекенБок
В любой. Чем больше добавите- тем сильнее у него к вам чувства будут
ФрекенБок
• 03 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я хотіла нашу кухню все ж
Кудесница_с_пургеном• 03 января 2024
Ответ дляФрекенБок
Та краще вже кровʼянку готуйте. Це вже так, щоб залізобетонно подіяло.
Тут надолго• 03 января 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Та ну, тогда он в свинью влюбится, а надо в Автора)
Сижуревувшоке• 03 января 2024
Зрілі німці такі затєйнікі! Дівчатка тут писали. Так шо на десерт-каблучок в попу йому,як приворожите,після такого навіки Ваш буде
Вчителька з мікрорайону• 03 января 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
с месячных
Локшина на вухах• 03 января 2024
Ответ дляФрекенБок
Краще у фарш чи у зажарку додати?
Сразу на лицо ему. Это 100% вариант