Полуничка• 04 января 2024
Емоційний інтелект. Он-лайн школи
Хтось займався в таких школах? Як Вам результат? Дійсно допомогли дитині зрозуміти свої емоції та навчили ними керувати?
Емоційний інтелект для дітей?
Таке є? Школи прямо?))
А ви для себе таким не цікавитесь? Діти все з дорослих вивчають.
Також є гарний блог Наталії Реміш, плюс мультики гарні вона робить на тему емоцій і подібного. Раджу. Краще неї не зустрічала на таку тему.
Контент її російською, якщо вас це не зупинить
Таке є? Школи прямо?))
Полуничка
• 04 января 2024
Ответ дляLonda___
Емоційний інтелект для дітей?
Таке є? Школи прямо?))
Так, для дітей.
Я спитала конкретно за школи, а російський контент не підходить.
Ответ дляLonda___
Емоційний інтелект для дітей?
Таке є? Школи прямо?))
Дякую, подивлюсь