Не любовница• 04 января 2024

Син псує весь одяг

К мене вже немає сил. Сину 9 років. Він знищує просто весь одяг. Взуття в хлам просто, всі штани на колінах витерті. То куртку порве, то футболку десь зачепить.
І речі не з дешевих, якість нормальна. Вже не знаю, що і робити.

Все через те, що він на перервах грає у футбол або інші активні ігри. Пробувала просити цього не робити, але він не знає чим ще себе можна зайняти. Розумію, що дитина має бути дитиною, але я не мільйонер щомісяця купувати по 3 пари нових штанів і кожного сезону по 2-3 пари взуття
Залізна пані• 04 января 2024
О, у моего тоже был такой период. Я даже латки ставить научилась. Прошло. Держитесь.

Не будь КакСвета• 04 января 2024
Купуйте дешевше, сінсей наприклад
Роздратована шкіра• 04 января 2024
Я такая была. И была личным ужасом для моей сестры. Так как забирали у неё одежду, и отдавали мне. Денег особо не было, а ходить в чем-то надо
Папина дочка• 04 января 2024
у моих обоих так было до 11 лет.

И у дочери и у сына.

Реально покупала штаны каждую неделю
Папина дочка• 04 января 2024
покупайте дешевые штаны , я сразу 5 шт приходила брала в магазине
Сало не люблю• 04 января 2024
В мого це вже кілька років триває, не сумуйте, це нормально (мабуть).
Я більше переживаю що його не бентежить що він такий не охайний шастає. Ну засрав, піди перевдягнись, нє, його все влаштовує
Кастрюлька• 04 января 2024
Купляйте дитині простіший одяг, щоб так за ним не вбиватися

энциклопУдия• 04 января 2024
Який футбол в школі на перервах?
Моїй дитині теж 9 років, перерви зараз по 10 хв, вони нічого не встигають. А ще й до укриття періодично ходять. То тих перерв майже немає. В 4 класі дітей ще забирають батьки зі школи, тож варіант футбіка після школи теж малоймовірний
Тень льва• 04 января 2024
Аналогично было у старшего ,штаны в хлам
Младший приходит просто грязный
Я помню как братья тоже постоянно рвали штаны ,мама кричала )
Автор ,берите не дорогие вещи
Этот период скоро пройдет ,но начнется подростковый возраст
Анонім-ка• 04 января 2024
Я купляла речі в секонді, дешево, і багато, курток штанів і тп. Рвав в мене серце не країлося, на здоров´я. На гульки горки велосипед одяг тільки з секонда. Краще купити 3-5курток і10штанів. Ніж одну за купу грошей і трястися.
Тень льва• 04 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Який футбол в школі на перервах?
Поверьте ,можно и за 10 минут успеть порвать штаны
И перемены разные ,у нас в школе мах 30 минут
Кастрюлька• 04 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Який футбол в школі на перервах?
Мені регулярно телефонує вчителька і жаліється, що мій спортсмен бігає грати в баскетбол ще з таким самим однокласником, а потім запізнюється на уроки. І йому 14 :)
энциклопУдия• 04 января 2024
Ответ дляТень льва
В мене син був мега активний, брудний міг бути як чорт, але щоб порвати одяг 🤷‍♀️ ну не знаю. Донька теж може прийти з прогулянки настільки брудна, що повністю роздягаю її у коридорі. Але рвала одяг напевно 2-3 рази, тобто це дуже рідко
энциклопУдия• 04 января 2024
Ответ дляКастрюлька
В 9 років охорона на перервах зі школи не випускає. Принаймні у нас так
Тень льва• 04 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Ну не все ж дети должны быть как ваши ,так ?
Если у вас было так ,то не значит что по другому не может быть
Тень льва• 04 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Так бегают по коридорам ,забегают в спортзал
Кастрюлька• 04 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
У нас, наприклад, спортзал відкритий.

А ще я вам відкрию секрет, що в половині сільських шкіл туалет на вулиці.
энциклопУдия• 04 января 2024
Ответ дляТень льва
Може бути. Але я ж кажу, що навіть мої активні діти нормальний одяг та взуття не рвуть. Можуть дуже забруднити, але так щоб прям порвати
tarveldy• 04 января 2024
Секонд, і хай робе що хоче ))) в мене художник

ЖивунаБагамах• 04 января 2024
В мого було таке саме, просто треш повний. Я почала купувати вайкікі и сенсей. Зараз 13, також ще не супер, але почав жаліти деякі речі, кроси, джинси, бачу вже і миє і грязь обходить. Хоча запросто вдома може ходити в новому худі для школи
Кастрюлька• 04 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Є така фігня як диспраксія - порушення макромоторики. Люди обтираються всім тілом о дверні коробки, паркани, двері. То там цвях стирчить, то там гострий куток. Плюс звичка повзати на колінах.
Тень льва• 04 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Мой младший приходил всю осень в штанах с грязнущими коленками . Реально штаны на один день . Оказывается они разбегались и катались на коленах . Как штаны остались целы -не знаю,но видно ,что протираются
У старшего сына одноклассница прыгала на гаражах и разорвала куртку ,и это был 7 класс
Сыну 1 сентября 1 класс одноклассник вырвал пуговицу с куском ткани с пиджака
Так что бывает по разному
автор Не любовница • 04 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Який футбол в школі на перервах?
Ну я ж це не вигадала, правда? Якщо у вас так, то це не означає, що так у всіх 🤦
автор Не любовница • 04 января 2024
Дякую, дівчата, трохи заспокоїла, бо реально думала це тільки мій такий.
Одяг із сінсей і т.п. брала вже не раз, але я не можу дивитись на ці катишки через 15 хвилин 😱
А шо сталося?• 04 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Охорона - то окрема казка. ЯК треба, так не випустять, до поліції доходило, що дитину із записками, з попередженнями і т.п. в 10 років саму зі школи випускати не хотіли. Але коли летить дитяча толпа, то вони самі відбігають у сторону і такі ’ну а що ми типу старенькі дідусі зробити можемо’... І це все було за додаткові гроші.
Так що невідомо яка у автора охорона.
Сало не люблю• 04 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
то у вас ’кучерява’ школа, в нас взагалі немає охорони, ходи куди хочеш
Меня не звали• 04 января 2024
В секонде берите и не мучайтесь.
Сало не люблю• 04 января 2024
Ответ дляКастрюлька
У нас, наприклад, спортзал відкритий.

мабуть більше
Ермолайчик• 04 января 2024
Не купуйте фірмові Кроссівки по 4 т, купуйте недорогі. Точно так і з іншим одягом.
МаксХмара• 04 января 2024
Ответ дляНе любовница
Навіть цікаво де це ви живете