Мати тріля• 04 января 2024

Нормальна причина для звільнення - розлучення?

Якщо новому роботодавцю назвати таку причину при пошуку нової роботи? Чи тупо?
Карапулька• 04 января 2024
Нащо приплітате особисте життя? Скажіть, що переросли минулу посаду

Морковку дай• 04 января 2024
Де взаємозв´язок?
Швендяю містами• 04 января 2024
Очень тупо
люблю_тортики• 04 января 2024
В причому тут розлучення до звільнення та пошуку нової роботи не бачу звязку взагалі. Це ваше особисте. Більше того роботодавця буде цікавити з ким будуть діти, раз ви одна пісоя розлучення і хто буде допомагати. Причини пошуку роботи мають полягати і плюсах нової роботи , а не розлучення.
автор Мати тріля • 04 января 2024
Ответ дляКарапулька
я шукаю просту роботу і маленькому місті, оці всі переросла минулу посаду смішно виглядають
автор Мати тріля • 04 января 2024
Ответ длялюблю_тортики
немає дітей
автор Мати тріля • 04 января 2024
Ответ длялюблю_тортики
ми працює разом з колишнім

Карапулька• 04 января 2024
Ответ дляМати тріля
І що? А розлучення типу верх інтелекту)))
Карапулька• 04 января 2024
Ответ дляМати тріля
ми працює разом з колишнім
Ви не профі
автор Мати тріля • 04 января 2024
Ответ дляКарапулька
незнаю, що говорити, а вони всі це випитують дуже...
Госпожа Белладонна• 04 января 2024
Не тяните личное. Уволилась в связи с реструктуризацией организации.
люблю_тортики• 04 января 2024
Ответ дляМати тріля
Так скажіть не влаштовує графік, хочу більшу зарплату, чи що ще там ваш не влаштовує, а от розлучення як привід нової роботи точно тупо.
автор Мати тріля • 04 января 2024
Ответ длялюблю_тортики
ну графік краще не запропонують, зп також... розлучення це дійсно одна єдина причина мого звілльнення інше все влаштовувало...
ну шось можна таке ще придумати....
люблю_тортики• 04 января 2024
Ответ дляМати тріля
ми працює разом з колишнім
Тим більше не потрібно про це казати, як привід пошуку нової роботи.
автор Мати тріля • 04 января 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
дякую, шось таке можна придумати...
автор Мати тріля • 04 января 2024
Ответ длялюблю_тортики
думала сказати правду краще, ніж придумувати всяку брехню...
люблю_тортики• 04 января 2024
Ответ дляМати тріля
ну шось можна таке ще придумати....
Затримують зарплату, планують її зменшення, планують скорочення штату я невідомо скільки і коли і не хочете лишитись без роботи
Госпожа Белладонна• 04 января 2024
Не устраивало расположение прошлой работы, рабочий график, зарплата. На коллектив, тупого начальника, бывшего мужа и т.п. ссылаться нельзя.
Дама с заначкой• 04 января 2024
Вообще не пойму зачем оправдываться
Пишете заявление по собственному и все. Какое кому дело до причины

Где тут 0?• 04 января 2024
Краще зміна місця проживання чи щось таке
автор Мати тріля • 04 января 2024
Ответ длялюблю_тортики
дякую, хоча тут немає такого, і не хочеться набріхувати на колишнього роботодавця, це досить велике і відоме підприємство, можуть зрозуміти, що брешу
автор Мати тріля • 04 января 2024
Ответ дляДама с заначкой
Вообще не пойму зачем оправдываться
для нового працедавця, вони всі питають чого звільнились і не влаштовує відповідь якась типу за сімейними обставинами
автор Мати тріля • 04 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
які є ще цікаві варіанти, може хтось знає ще
Где тут 0?• 04 января 2024
Скажіть начальсьво не подобається, точно тримати не будуть. Залежить від того, яка у вас ціль. Можна сказати знайшла збільшою зп
БоХатая• 04 января 2024
Ответ дляМати тріля
Хочу сменить команду на более эффективную
Где тут 0?• 04 января 2024
Я часто казала, що затримують зарплату, тому звільнилась.
Где тут 0?• 04 января 2024
Так вам для звільнення чи для нового роботодавця?
Дама с заначкой• 04 января 2024
Ответ дляМати тріля
Ну они ж понимают, что % правды там маленький
Сказать можно все, что угодно

По теме автора я так пончла, что информация как раз для старого рабо одателя
Если для нового, то вообще не проблема что то придумать. Я бы сказала неудобно добираться было либо уже неинтересно там раьотать или ищу дал нейшего развития, да мало ли что еще
автор Мати тріля • 04 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
для нового
автор Мати тріля • 04 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
вони вам вірили?