Эт вернячОк• 05 января 2024

Как Вы считаете, как нужно жить?

Как диктует социум: получить образование, родить детей, работать и все не отходя от плана. Или как желает душа: ну тут примеров может быть много, например путешествовать всю жизнь, или учиться до 30-40? Или жить в поисках своего предназначения? Как у вас? Пугает ли Вас, если бы Вы не родили до 30, как у нас любят диктовать, или бы не строили карьеру по ступеньках, а искали бы себя долго и так далее?
Вчителька з мікрорайону• 05 января 2024
Ответ длябарабанщица
Мне социум говорит - найди себе первого встречного, роди от него, плевать, как дальше семейная жизнь сложится, все вокруг с семьями, а ты одна.

Я отвечаю социуму - идите вслед за кораблем, я Свободна и лишена радостей жизни в виде мужа алкоголика и абьюзера, который постоянно меня бьет, для галочки!
У кожного своя доля. З мого боку виглядає це так, що ви вільні, але ви не відчули як це жити із людиною, що тебе любить, який пишається, що ти його дружина, який є найкращим другом і найближчою людиною в світі.

Луноходик_Ик• 05 января 2024
По чем тут социум?
Любому нормальному человеку нравится ни *ера не делать и путешествовать.
У кого есть такая возможность - именно этим и занимаются.
Всем остальным надо как-то зарабатывать - отсюда и работа, квартиры - машины - типа жизнь по плану. Это от безысходности . Вы ж не в коробке от холодильника хотите ночевать? Единственный момент для маневра - дети. Тут сто процентов должен быть сознательный выбор женщины. И любой этот выбор будет абсолютно правильным.
барабанщица• 05 января 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Це ще попереду. Мені лише 28.
Ганцю в кєдах• 05 января 2024
Я живу как считаю нужным. Не родила до 30, в 31 только второй раз замуж вышла. Карьеру не строю, взбираться по карьерной лестнице не мое, но работаю в хорошей компании, работа интересная и нравится мне, зп достойная. Вдова, воспитываю сына сама, брак мне также не интересен. Люблю то, что я люблю, ребенка своего безмерно, близких и друзей, работу, хобби. Если нужно сделать выбор новая шмотка, гаджет или поездка, впечатление, эмоции - без сомнения выберу второе. А кто как живет и какие цели перед собой ставит - его личное дело.
Solnet• 05 января 2024
Без социума все равно никуда не денешься.
Вот действительно свободны люди, кому пофиг на окружающих - это бомжи. Они живут, не оглядываясь ни на кого. Мнение социума их не интересует- потому что для бомжей его нет. Никто им не диктует никаких правил
Анчо Ус• 05 января 2024
Детей считаю нужно родить до 30, потому что потом будет тяжелее и выносить, и родить, и главное потом воспитывать, когда надо вставать по ночам, когда нужно уделять время, играть, а тебе бы уже отдохнуть/посмотреть сериал/поспать.
Исключение - очень активные женщины, есть такие что у них прям все горит, у нас сотрудница первого в 42 родила, но она очень активная + деньги есть, то она с ребенком и в бассейн, и на развивашки. Потом вышла на работу, у ребенка няня, которая в садик отведет, с садика заберет, дома приберет, приготовит, что ей нужно только прийти, поесть и книжку с ребенком почитать, а не как я - в обед в магазин, после работы бежишь сломя голову в садик, потом гуляешь на площадке, приходишь домой - становишься к плите.... такой ритм жизни легче вести молодому.
автор Эт вернячОк • 05 января 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Меня не пугает, что не родила до 30, так как родила в 24, но если бы не родила в 24, то осталась бы без детей, в 30 уже вряд ли смогла бы выносить, вот тогда жалела бы. А так, каждый решает для себя как ему жить, все люди разные, потребности у всех тоже разные.
Почему в 30 вряд ли выносить? 😳30 - это старость?
автор Эт вернячОк • 05 января 2024
Ответ дляКрим мій
А за чьи деньги путешествовать всю жизнь или учиться до 30-40 лет?
Работать и учиться
Или работать удаленно и путешествовать
Например
Гигиенишвили• 05 января 2024
Ответ дляanakhata
Ну по-перше мало хто розказує, по-друге, коли пʼють кок то є імітація місячних. Більшість менопауз наступає у віці 40-45 років, на жаль.
Що то за збочені фантазії? Коли Ввм буде 40-45 років, то Ви посмієтесь як коняка над своїми незрілими думками пубертатного періоду.

Варена цибуля• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
33, детей нет и я лично не планирую пока. Муж давно хочет. Не жалею, на мнение других вообще пофигу
Мені 54 ,дітей не маю і ніколи не хотіла.Все життя живу як хочу,багато подорожую,працюю,маю чоловіка з такими ж поглядами,з ним разом вже 32 роки .
Гигиенишвили• 05 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Понятно, спасибо. С этим пока норм. А вот бессонница замучила. Читала, что тоже признак начала климакса
Ні. Це просто нерви і підвищеній рівень кортизолу від стресу , який не дає нормально поспати. Коли отрубили Київстар я була саме на дачі в селі і в мобільній недосяжності для своїх роботодавців. За 4 дні спокою, цвірінчанню пташок, кукуріканню півнів і муканню десь корови у мене перестало око тіпатися і з рук все летіти. Серйозно. І головне - я спала як дитина і не прокидалася від звуків, що чоловік з дитиною видає або коти загрібають свої какахи і пісяхи так, що той лоток по всьому туалету літає. Я виспалася. Мені через місяць стукне 46 і я вже 4 роки думаю про переїзд за місто, але дитині тільки виповнилося 4 роки і їй треба місто.
Сладкий лимончик• 05 января 2024
Ответ длябарабанщица

А чому ви вважаєте що чоловік має обовязково бити і бути арбузером? Таки здається десь у глибині душі ви все ж таки хочете і бажаєте чоловіка , але не виходить тому такі слова-захисна реакція.
Варена цибуля• 05 января 2024
Ответ дляanakhata
В ідеалі і квартира і діти. Бо коли 40+, є начебто те, що хотів, а без діток то сумно стає. Треба тоді бути духовно розвинутою людиною, щоб було з психічним станом все ок. Так ми влаштовані
Мені 54 дітей не маю і ніколи не хотіла.Все життя живу для себе з чоловіком
Сладкий лимончик• 05 января 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Мне 46. Среди подруг возраста 43-50 климакса ещё ни у кого нет. Обычно он приходит после 55 -это норма
Ніхто не знає коли наступить клімакс. Мені гінеколог казала що вже приходять жінки 1980-79 -78-77 рн з менопаузою.
Лиса Патрикевна• 05 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
З рук все летіти - теж про мене. Як би ще навчитись з цим стресом справлятись…
Гигиенишвили• 05 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Мені допомагає природа і самотність. Я релаксую від самотності і від бродіння по лісу чи парку де якомога менше людей.
Гигиенишвили• 05 января 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Це все система. Ти повинен ходити в садочок, в школу, в інститут, на роботу. Постійно зайнятий від 3 до 65 років, як раб, поки не помреш.
Ми залежні від грошей, гарних речей, подорожей, гаджетів, інтернету. В інтернеті купу блогерів викладають своє насичене багате життя і ти починаєш думати, що ти якийсь не такий.
З системи вийти важко, бо це вже глибоко в голові. Ти починаєш вважати, що якщо гарно не вивчишся, то не буде роботи і ти помреш голодною смертю.
Насправді, мені дуже імпонують екопоселення, які відмовились від цих всіх благ. Або подобається дивитись канали, де люди переїзджають в приватний будинок десь далеко на хуторі і ведуть господарство.
Наприклад, слідкую за сім´єю в якій обидва не працюють на роботах. Вони садять город, тримають курочок. Щодня вони вільні, живуть в гармонії з природою, насолоджуються один одним. Як наші предки. Вважаю це правильне життя, а не бігти до якогось боса на роботу і з депресією повертатися щовечора додому, не бачачи дружини і дітей
Поділяю Ваші думки.
Лиса Патрикевна• 05 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
Я так і роблю. Зараз живу біля лісу. Ще б найти в собі сили новини не читати і не перейматись майбутнім
Гигиенишвили• 05 января 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Нащо подорожувати?)
Отримувати нові враження. Це радує і є своєрідним допінгом , бо виділяється серотонін «гормон радості та щастя».

Сладкий лимончик• 05 января 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Курочок чим годують? Щоб виростити їм зерно, треба гарно попрацювати. Ще для себе треба їжу виростити. Навіть обірвати вишні на деревах і якось зберегти їх на зиму, треба попрацювати. Перекопати городи, косити та згрібати траву в дворі...
Це все ´без благ´ - важка робота зранку до вечора. Дрова десь взяти, напиляти вручну, прорубати, скласти. Потім щодня наносити до грубки, топити її.
10 дітей треба народити що б було робочі руки, що б вже як у предків
Оксана_12• 05 января 2024
А на який кошт планується виконувати захцянки? Подорожі та освіта в 40 недешеве задоволення. А щоб гроші заробляти таки треба освіта, кар´єра і ото все що диктує соціум))) насправді соціум не диктує як вам жити. В цьому повсті формуються виключно морально-етичні аспекти
Проня_Прокоповна• 05 января 2024
Ответ дляАнчо Ус
Завидую женщинам которые могли себе позволить родить до 30.
Я в 22 закончила вуз, пошла работать, получала гроши, только в 27 начала хоть что то зарабатывать и получать удовольствие от жизни - стала ездить в отпуск, смотреть мир. Но финансов объективно было мало, ребёнка я не потянула бы ну никак

Условно - как посчитаешь сколько нужно денег что бы купить жилье, что бы собрать себе на пенсию, что бы купить жилье ребёнку - понимаешь что просто нет времени уходить в декретт даже на 1,5лет.
А работа требует постоянной учебы , ежедневной, как это сделать с ребёнком?
Оксана_12• 05 января 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Ви не повірите. Навіть в екопоселення викликають швидку. А це блага, за які треба платити.
Крим мій• 05 января 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Работать и учиться
Или работать удаленно и путешествовать
Например
Ну т.е. социум все-таки диктует вам работать, а вы идете у него на поводу
Гигиенишвили• 05 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Я Вам по-доброму заздрю. Взагалі моя мрія це приватний сучасний будинок подалі від людей і щоб я бачила як на горизонті сонце сходить і сідає, а рядом шумів сосновий ліс.
Стебель березы• 05 января 2024
В идеале: построить свой бизнес до 30-45. И увольняться с работы.

Но по факту, не получится.
ротцвеники• 05 января 2024
Ответ длябарабанщица

Значит вы не востребованы у нормальных мужчин. Тут нет ничего хорошего, конечно можно себе придумать байку, что у всех мужья прямо абьюзеры и алкоголики, а вы исключительная и свободная.
Срочнокпсихологу• 05 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
Вибачте,на що?
Оксана_12• 05 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
Зовсім ні. З дошкільником за містом немає проблем. Відкрив двері - вже на прогулянці. От коли школа починається...
автор Эт вернячОк • 05 января 2024
Ответ дляКрим мій
Не социум, а деньги я люблю и не могу без них.