Солнечная-17• 05 января 2024

Інстаграм видалив мою сториз з правдою!!!

Написала в сториз скрин з телеграму і від себе написала, що кaцaпи кoнчeнi і нація - гнiй… В когось видаляли контент з «гарними словами» про сосію??? Я в шоці! Що це за фігня відбувається? Нові правила інстаграм чи то я за час війни занадто багато разів писала свою думку про сосію?
liss• 05 января 2024
И вы еще дальше в этой соц сетке ? Или удалили акк ?
anakhata• 05 января 2024
Слово кацапи там заборонено ) до расизму прирівнюють))
annac• 05 января 2024
Там такое регулярно удаляют
автор Солнечная-17 • 05 января 2024
Ответ дляliss
Поки що ввели обмеження на аккаунт . Там навіть ні хештегів не було, нічого! Так, для друзів кинула інфо)
Sofia2008• 05 января 2024
Людям блокировали аккаунты с подписчиками 1 млн чел даже за слово война
Tammy21• 05 января 2024
Це старі правила. Вас будуть постійно банити, а потім знесуть акк.
liss• 05 января 2024
Ответ дляСолнечная-17
Я такие сети посылаю глубоко и надолго и ухожу .. у каждого свой порог гордости
автор Солнечная-17 • 05 января 2024
Ответ дляTammy21
Та ніколи такого не було))) це перший раз! Хоча і до цього писала багато «приємного» про кацапів
Fotografkiev• 05 января 2024
В мене також видаляв, або бувало що помітно охоплення зменшував. Не смертельно. Давно вже так. Треба вчитися обходити це.
mamarama• 05 января 2024
У них политика такая, нельзя гадости писать(
Я в начале войны там тоже бушевала, так мне пригрозили, что, если не угомонюсь, то прикроют акк.
lith_oops• 05 января 2024
Я вам більше скажу, навіть якщо просто шось нейтральне постиш, але про війну, то вилітаєш в тіньовий бан. (((( Хто працює там, всі знають, на жаль.
Єдине що, якщо дуже рідко постити, то ’розумну’ стрічку рве - наче вона й рекомендувати має, і тема їй не подобається. ))))
автор Солнечная-17 • 05 января 2024
Ответ дляFotografkiev
О, дякую тепер і з охопленням прояснили. Ось і моє 2 питання має тепер відповідь))
ПЛЮС-МИНУС• 05 января 2024
Роднянский про войну регулярно пишет. Никто его не блокирует.
Fotografkiev• 05 января 2024
Ответ дляСолнечная-17
Тік ток доречі також. Ось видалив мій комент про кацапню)))
tarveldy• 05 января 2024
Фб мене банить за фразу ’смерть кацапським блядям’
Tammy21• 05 января 2024
Ответ дляСолнечная-17
Це вам просто щастило. Ці ’правила’ вже дуже давно.
Annalise• 05 января 2024
Не удаляли...и у коллег не удаляли ничего...
Но это я о сториз, не постах. Но недавно попалась новость что аккаунт Russian victims как-то так забанили, а там были фото-посты про погибших людей и их истории...