Маурита• 05 января 2024
Как стать вегетарианкой?
Уже давно живу с мыслью перейти на вегетарианство (не веганство), кто становился -как бросали мясо/рыбу(сразу резко или постепенно уменьшали порции)? Пьете какие-то витамины? Как часто срывались? К мясу особенно говядине равнодушна, но рыбу люблю.
кнопкодав• 05 января 2024
Ответ дляМаурита
А будет ли кто-то, кто ответит про свой опыт вегетарианства? Или только те, кто учит жизни и собрался запрещать вегетарианцам даже рождение детей?
Если у вас изначально отличное здоровье и много ресурсов в организме, то вы продержитесь долго. У некоторых через 10 лет происходит обвал здоровья, у некоторых через 20. У всех по разному
Есть знакомый, он был веганом, сыроедои. У него буквально за год посыпались передние зубы. Беззубый стал, отрастил бороду. Сейчас сидит на мухоморах и за русский мир топит на оккупированной территории.
Ванна Тазиковна• 05 января 2024
Ответ дляМаурита
Це не та платформа для обговорення, тут буде тільки хейт і негатив, мені діагнозів ще наставили колись коли я відповіла в подібній темі, там була «лікарка у якої вже глаз насмотрений» ))) маю досвід вегетаріанства 10 років, перші років 5 приділяла дуже багато уваги тому чим харчуюсь і багато багато читала, в двох словах не розкажеш. Аналізи раз на рік здаю, контролюю білок, ферритин, залізо, рівень вітамінів, у мене в основному з вітаміном Д проблеми, приймаю його додатково і Б12, більше нічого не приймаю, але харчування у мене різноманітне, це не дешевше ніж на звичайному харчуванні з мʼясом і рибою. Шукайте форумі по цій темі, інформації багато. Зʼясуйте чи не маєте проблем з ШКТ до того як будете переходити
Зубачистка• 05 января 2024
Ответ дляМаурита
Доброго дня. Авторе, зразу скажу, що тут вам буде важко на такі теми спілкуватись. Бо ви показали свою больову точку і по ній будуть дуже гарненько так прикладатись.
Все що вам тут пишуть з мінусів вегетаріанства діліть на 10,а то і на 20. Бо більшість з відповідачей вам або теоретики або були вегетаріанцами недовго. Тобто і ’рецептори’ залишались і злість.
У вегетаріанців (вже очищених від м´ясоїдства) не має злості.
Тепер за свій досвід.
Стала вегетаріанкою більше 20 років назад. Причини - прочитана певна література про гормони в м´ясі, а потім і про способи вбивства тварин. Вирішила їсти лише м´ясо диких тварин і рибу. Потім і це звела нанівець, бо вже попала інформація про духовний розвиток людини і шкоду для нього вживання м´яса. Згодом і про реінкарнацію.
Відмовитись було важко. Але вдалось. Найважче було з сардельками і шаурмою в одній точці (там додавали морську сіль - зрозумівши, що саме її вимагає мій організм і ввівши її в раціон - відмовилась від шаурми). Зриви на сардельки були ще 2-3 роки. Один-два рази на рік. Зрозуміла, що зривалась саме в ті дні, коли ставались дуже важкі ситуації і мене виводили. ТОму в подальшому контролювала себе.
Займалась йогою, тому оточення було також вегетаріанським.
Батьки і колеги не підтримували, але мене це не зупинило.
Ставши вегетаріанкою, відмовилась і від алкоголя.
продовження в наступному пості
Тепер за свій досвід.
продовження в наступному пості
Зубачистка• 05 января 2024
Ответ дляМаурита
Частина 2.
Вже будучи вегетаріанкою, знайомилась лише з хлопцями вегетаріанцями. І саме такого шукала собі чоловіка. Знайти вдалось.
Вагітність і народження дитини було також на вегетаріанстві.
Дитина з народження не вживала нічого тваринного, крім молочки.
Дитина кандидат в майстри спорту і відмінниця в школі.
На сьогодні і я і дитина залишаємось вегетаріанцями.
Батько дитини також, але ми розлучились.
На сьогодні на роботі інший колектив. І тут простіше, бо декілька людей з начальства також є вегетарінцями. Ось така випадковість.
Стол на Новий рік накривали і враховували це. Ніяких проблем не було.
Якщо є питання - задавайте.
Зубачистка• 05 января 2024
Ответ длякнопкодав
Да, но она сказывается на будущее поколение , которое не получит от мам и пап здоровую генетику. Что может дать мама своему ребенку в утробе , которая ест тофу , зелень, бобы и БАДы?
якщо вам не відомо, то є країна, де при тотальній нехватці грошей у населення і вегетаріанству, однак народжуються діти і у вегетаріанців здорові діти!
свою дитину я народжувала будучи вегетаріанкою, як і чоловік. розумна і винослива дитина.
тофу, і бади не їмо.
кнопкодав• 05 января 2024
Ответ дляЗубачистка
Частина 2.
Якщо є питання - задавайте.
Реінкарнація, ну-ну
Я коли читаю про вегетаріанців, то випливає якийсь факт про їх мислення. У вас , наприклад, реінкарнація
Зубачистка• 05 января 2024
Ответ длякнопкодав
Реінкарнація, ну-ну
і що?
тяжкаялюдина• 05 января 2024
У мене є знайомий, який не їсть м´яса років 25 вже. Рибу, яйця, молочні продукти їсть.
І є знайома, яка не їсть вбиту їжу (рибу і м´ясо). Теж років 20.
Є знайома, яка не їсть свинину, бо та погано перетравлюється у неї.
Всі ці люди не вважають свій спосіб життя дивним, модним чи ще якимось, то про це і не говорять.
Я банально не знаю, як перші двоє перейшли на таке харчування, а так написала б Вам.
Дівчина,яка не їсть м´ясо і рибу, дуже любить твердий сир - в принципі, це єдине, що по ній помітно.
тяжкаялюдина• 05 января 2024
Ответ дляTammy21
Який досвід вас цікавить? Якщо ви припинити вживати тваринний білок, то з високою вірогідністю отримаєте проблеми. Як мінімум, у короткостроковій перспективі впаде залізо. Але, справедливості ради можу сказати що не у всіх так. Є люди яким норм, більш того вони не дуже і заморочуються з підбором меню. Як це працює, я не знаю)
То Ви про веганів пишете.
Без м´яса цілком нормально можна прожити, якщо вживати яйця, сир, молочні продукти.
тяжкаялюдина• 05 января 2024
Ответ дляTammy21
Ні, то я про вегетаріанців пишу) Якщо у вас на сирі та молочних не падає те ж залізо, то вам дуже пощастило)
Я їм м´ясо і маю хронічну анемію...
Не питала знайомих, як вони підтримують рівень заліза.
Ответ длятяжкаялюдина
Я їм м´ясо і маю хронічну анемію...
То і я така, хоч їм, хоч не їм не засвоюється залізо нормально.
Ті хто давно у вегетаріанстві/веганстві періодично під крапельниці йдуть. Ну і ще є унікуми про яких я писала)
Щебетушка• 05 января 2024
Я всю жизнь вегетарианка. Даже мысль о мясе мне противна, я не понимаю как это можно есть. От вида сырого чуть ли не сознание теряю, никогда даже рукой не смогла бы к нему прикоснуться. Тоже самое с запахами - все мерзко и отвратительно.
В моей ситуации вполне объяснимо, почему я вегетарианка. А вам это зачем?
После 18• 09 января 2024
Ответ длякнопкодав
А ничего, что у людей на обычном питании обвал здоровья и так всю жизнь? Вечно все с кучей хронических болячек, с простудами и соплями, с лишним весом, выглядят плохо. Не знаю ни одного здорового мясоеда. Зато у меня на веганстве прошли все болезни и новые не появляются