meli5a• 05 января 2024

Безкоштовні курси для чайників по вивченню компʼютера.

Добрий день.
Цікавлять курси для мами безкоштовні, щоб вона трохи розібралася з компʼютером, бо вона з ним дуже сильно на «Ви».
Можливо якісь платформи знаєте, де таке пошукати?

Дякую
Ollka• 05 января 2024
Знайдіть на ютуб ролики - як щось відкрити, кудись зайти, пошук і т.д.
Буде більше користі і безкоштовно.
Смартфон в неї чи кнопочний?

Як відкрити комп´ютер і включити ютуб - роздрукуйте пам´ятку

автор meli5a • 05 января 2024
Ответ дляOllka
Буде більше користі і безкоштовно.
Смартфон в неї чи кнопочний?

Як включити ноут та запустити ютюб знає, знає як ФБ користуватися, перепощувати. Не знає і не хоче розбиратися якщо щось дійсно потрібно треба. То дзвонить мені, питає, і не розуміє, що я не бачу і не можу підказати. Тому хочу, щоб стала самостійна в цьому плані.
Ollka• 05 января 2024
Ответ дляmeli5a
Моя свекруха розібралась по таким відео. Їй було 73 на той момент
автор meli5a • 05 января 2024
Ответ дляOllka
Вона сама шукала чи Ви в їй допомагали?
Бо моя мама ображається коли я їй відправляю шукати самостійно.

Та щоб розповіли як створюються пароль, який він повинен бути?
klaraneill• 05 января 2024
Ответ дляmeli5a
Вона сама шукала чи Ви в їй допомагали?

вряд ли она будет учиться по роликам, это мало кто любит. попробуйте сама ей объяснить, пусть в тетрадку запишет ключевые моменты. уроков 5-10 и чему-то да научится.
klaraneill• 05 января 2024
Ответ дляmeli5a
Вона сама шукала чи Ви в їй допомагали?

блин, правила создания паролей вообще везде свои. научить этому невозможно) возможно научить читать внимательнее правила, это да.
автор meli5a • 05 января 2024
Ответ дляklaraneill
Моя нервова система не на стільки кріпка пояснювати 100 раз. Тим паче, що я сама не гуру компьютера. Якщо мені щось потрібно, то шукаю в інтернеті як це зробити.
І зошити губить, каже, я не памʼятаю, десь лежить, я зараз не буду шукати.

автор meli5a • 05 января 2024
Ответ дляklaraneill
Читати…
😭
klaraneill• 05 января 2024
Ответ дляmeli5a
Читати…
😭
не ну а шо) если сайт просит сделать пароль не меньше 8 символов, а она напишет 5, то выдаст же ошибку) пусть читает, что пишут на экране)
автор meli5a • 05 января 2024
Ответ дляklaraneill
Нє, у нас інша фішка.
Пароль повинен бути з латинських букв та цифр, але це нічого страшного, що написано українськими і не дає зареєструватися вже декілька днів. І нічого, що там українські букви, ще й з пробілами 🤬
А ще як це я не памʼятаю її пароля, як це вона має його памʼятати 🤬🤬🤬 а папірець загубила 😭
klaraneill• 05 января 2024
Ответ дляmeli5a
Нє, у нас інша фішка.
гугл-аккаунт сохраняет пароли, пусть клацает сохранить каждый раз, когда где-то регистрируется, а пароль от гугла написать где-то в самом важном блокноте и продублировать еще куда-то) ну или учить, как ребенка, терпеливо и долго, пока не поймет суть...
Ollka• 05 января 2024
Ответ дляmeli5a
Вона сама шукала чи Ви в їй допомагали?

Я допомогла.
Зробила інструкцію зі скрінами як включити і зайти в ютуб
Потім підбору відео в зібранні
Щось роздруковуаала у вигляді інструкцій з фото
автор meli5a • 05 января 2024
Ответ дляklaraneill
Вона їх створює і забуває. Я показувала як через блокнот все це робити, щоб нічого не губити, не запамʼятовувати. І що? На робочому столі такий срач, що чорт ногу зломить. Збережені посилання на сайти. Як вона це зробила, без поняття, картинки і т.д.
Вчити немає ні бажання, ні часу, ні можливості. Я живу у іншому місті, кожен день працюю і коли прихожу додому хочу відпочити, а не дорослу людину вчити. Тому і постало питання, якогось навчання, щоб якщо щось потрібно розбиралася самостійно.
Я просто не it спеціаліст і сама від компьютерів буде далека.
автор meli5a • 05 января 2024
Ответ дляOllka
Я допомогла.
Потім підбору відео в зібранні
Моя знає як включити і як зайти. Просто дуже лінива і напрягати любить інших, а не себе.
klaraneill• 05 января 2024
Ответ дляmeli5a
тут вопрос психологии, а не айти(( если у человека нет желания запоминать, а проще позвонить дочке и задолбать, то она так и будет делать. пусть основной пароль запишет на листочке и приклеит его к монитору или к тому, что рядом с монитором стоит (лампа, горшок цветочный, принтер, ваза и т.д.)