05 января в 13:46

Мудро наротноє

Спало на думку...
Був у мене допис про те, що з новорічного привітання Путіна можна спрогнозувати трішки війну і дії Росії.
Також згадала, що наша влада приносить українській армії шкоди ще більше, ніж Путіна. Краде і все таке.
Російські воші і українські гниди.
Хто гірший?
Так от, мудрі прихильники 95 кварталу назвали мене ...
Ті, хто голосували за мір в глазах Путіна і прєкратіть стрєлять...
Ой, у мене ще й Путін з великої літери ))
Результат:
вже голосів: 20
8 (40%) Свій варіант
5 (25%) Патріотизм на показ
3 (15%) Кляті порохоботи
2 (10%) Квартал важливіший за армію
2 (10%) Важко визнати, що помилилися
2 3
Kot_v_meshke 05 января в 13:48
Добавьте пункт в голосование «ни хрена не понятно»
автор 40ка 05 января в 13:50
Ну визнаю, мене тоді ті коментарі знервували
Мудрий наріт буде мені вказувати, чиї привітання дивитися пфф
begovelik 05 января в 13:54
Українські гниди у владі 30 років послаблювали Україну своїм крадівництвом, корупцією, віддали ядерну зброю розпродавали по всьому світу озброєння, хоча взамін цього нічого не виробляли. В фіналі цим і використався путлер.
begovelik 05 января в 13:55
На мою думку, українські гниди значно гірші за пуйла
автор 40ка 05 января в 13:55
Ответ дляbegovelik
Українські гниди у владі 30 років послаблювали Україну своїм крадівництвом, корупцією, віддали ядерну зброю розпродавали по всьому світу озброєння, хоча взамін цього нічого не виробляли. В фіналі цим і використався путлер.
О, то в нас же нові обличчя, яке розкрадання?
Пороха ж нема
begovelik 05 января в 13:55
бо війна може закінчитися, а вони у нас залишаться
автор 40ка 05 января в 13:55
Ответ дляbegovelik
На мою думку, українські гниди значно гірші за пуйла
Згідна
begovelik 05 января в 13:56
Ответ для40ка
О, то в нас же нові обличчя, яке розкрадання?
Пороха ж нема
А коли я казала про нові обличчя? Ваш Порох та його команда - ті самі гниди, нічим не кращі і не гірші.
2 5
elenze66 05 января в 14:06
Ответ дляbegovelik
А коли я казала про нові обличчя? Ваш Порох та його команда - ті самі гниди, нічим не кращі і не гірші.
та хоч такого кровопролиття не було.
lus_so 05 января в 14:07
Ну давайте, заспівайте вже про ’ні всьо адназначна, нас пассорілі політікі’, вам же хочеться.
begovelik 05 января в 14:14
Ответ дляelenze66
та хоч такого кровопролиття не було.
і при янику-ющенко-кучмі-кравчуку також
begovelik 05 января в 14:16
Ответ дляlus_so
Ну давайте, заспівайте вже про ’ні всьо адназначна, нас пассорілі політікі’, вам же хочеться.
нєт, но наші гніди-правітєлі оставілі нас с голой жопой і бєз ядерного і обичного оружія.
begovelik 05 января в 14:18
а американці разом з москалями нас на нього надулі і развели навкого пальця, як лисиця ґаву на сир у відомій басні.
lus_so 05 января в 14:24
Ответ дляbegovelik
нєт, но наші гніди-правітєлі оставілі нас с голой жопой і бєз ядерного і обичного оружія.
Угу, то не путін напав, це самі себе бамбім. Так чи шо?
begovelik 05 января в 14:27
Ответ дляlus_so
Угу, то не путін напав, це самі себе бамбім. Так чи шо?
збробуйте ще кілька раз перечитати те, що я написала )
lus_so 05 января в 14:31
Ответ дляbegovelik
збробуйте ще кілька раз перечитати те, що я написала )
Ну, чисто більшовицька теза про ’гниди в правітєльствє’ зрозуміла. Давайте вже, запрягайте про ’мір народам, зємлю крєстьянам, воду матросам’ і далі по тексту.
автор 40ка 05 января в 14:32
Ответ дляlus_so
Угу, то не путін напав, це самі себе бамбім. Так чи шо?
Угу, то не ми самі розвалили власну армію, розмінували Чонгар і постелили дороги для російських танків
begovelik 05 января в 14:33
Ответ дляlus_so
Ну, чисто більшовицька теза про ’гниди в правітєльствє’ зрозуміла. Давайте вже, запрягайте про ’мір народам, зємлю крєстьянам, воду матросам’ і далі по тексту.
я за чистий капіталізм, нульову толерантність до корупції і демократію, якщо що )
автор 40ка 05 января в 14:33
Ответ дляlus_so
Ну, чисто більшовицька теза про ’гниди в правітєльствє’ зрозуміла. Давайте вже, запрягайте про ’мір народам, зємлю крєстьянам, воду матросам’ і далі по тексту.
Поки що ніхто, крім вас, такого не пише
автор 40ка 05 января в 14:34
Ответ дляbegovelik
бо війна може закінчитися, а вони у нас залишаться
Бо то наша карма, в нас завжди так було
lus_so 05 января в 14:36
Ответ для40ка
Поки що ніхто, крім вас, такого не пише
Значить погано історія вчили.
lus_so 05 января в 14:38
Ответ дляbegovelik
я за чистий капіталізм, нульову толерантність до корупції і демократію, якщо що )
Ну добре. Тоді уважно перечитайте свій пост. Щось ваші декларації розходяться з вашими словами.
lus_so 05 января в 14:41
Ответ для40ка
Угу, то не ми самі розвалили власну армію, розмінували Чонгар і постелили дороги для російських танків
Добре, давайте вже про ’воду матросам’.
автор 40ка 05 января в 15:07
Ответ дляlus_so
Добре, давайте вже про ’воду матросам’.
Тобто для вас оте все добре?
От про це в написано в моєму дописі, що для 73% здати Україну то добре
автор 40ка 05 января в 15:08
Ответ дляlus_so
Значить погано історія вчили.
Ви ж наш професор історії
lus_so 05 января в 15:32
Ответ для40ка
Тобто для вас оте все добре?
От про це в написано в моєму дописі, що для 73% здати Україну то добре
Любителі простих рішень не знають різниці між лютневою революцією і жовтневим переворотом. Ви ж не читаєте нічого довше за постікі в тг.
begovelik 05 января в 15:34
Ответ дляlus_so
Ну добре. Тоді уважно перечитайте свій пост. Щось ваші декларації розходяться з вашими словами.
у вас проблеми з логікою. усього найкращого!
lus_so 05 января в 15:38
Ответ для40ка
Ви ж наш професор історії
Я маю зараз вибачитись і сказати ’нініні я таке ж як і ви’?
автор 40ка 05 января в 17:57
Ответ дляlus_so
Я маю зараз вибачитись і сказати ’нініні я таке ж як і ви’?
Для початку можете просто вивчити українську мову
lus_so 05 января в 18:04
Ответ для40ка
Для початку можете просто вивчити українську мову
Так ви ж розумітимете через слово. Тож я до вас вашою рідною, пролетарською.