Вбигудях• 05 января 2024

Чи є тут прості жінки які живуть скромно на 5-7 тис. грн?

Стало цікаво чи є тут прості жінки які живуть скромно на зарплату 5-7 тисяч.
Бо як почитаєш Порадицю то всі тут міліонерші, отримують з/п 50 тисяч і вище, живуть в квартирах з дорогими ремонами, їдять червону рибу і хамон.
Просто стало цікаво тут є такі люди які живуть скромно на мінімалку 5-7 тис. грн., у яких немає ремонту, які одягаються у секонді і їдяьь просто їжу (суп, борщ, каша)?
Результат:
вже голосів: 1253
384 (30.65%) Результат
205 (16.36%) Маю середній дохід 13-20 тис
177 (14.13%) Живу скромно з/п 5-7 тисяч
165 (13.17%) Маю нормально дохід 8-12 тисяч
165 (13.17%) Живу забезпечено з/п 20-40 тис
157 (12.53%) Живу багато з/п 40-100 тис
Мне без сахара• 05 января 2024
Ответ дляКаяспер
Когда деньги маячат, как говорят уже все не бесплатно
Ви думаєте світло і тепло в семінарії безкоштовно?
Упругая попка• 05 января 2024
Ответ дляКринжова баба
так может вам переехать в ближайший город? всей семьей.
Це вийде на одне і теж. Квартиру зняти, на маршрути, на продукти. Дитині мало того що стрес через війну, та ще і школу і друзів міняти.
Н@Диете• 05 января 2024
Ответ дляКринжова баба
к тому, что ваши советы теоретические :) Можно учить что угодно онлайн самому - можно, правда. Вы сама так пробовали?) Просто почти всю жизнь работаю онлайн, и свичер, и я понимаю о чем говорю. А еще неоднократно общалась с другими людьми, советы давала. Так вот, то что для меня - понятный путь, для них - темный лес. Людям намного проще оставаться на тех позициях, которые у них есть, чем идти в неизвестность. Да еще и условий у них часто нет. Дада, как раз для того чтобы ’онлайн учить самой’. И даже если вы преодолели все тернии, и учите-учите что-то сама, совершенно не гарантирует что вы сможете эти усилия конвертировать в конкретную оплачиваемую работу. Такие дела)
зы: когда я меняла профессию все мое ’учить сама’ не было эффективных пока я не пошла на курсы.
точно
и даже курсы не панацея
сколько у меня было курсов...и ни одни не вылились в смену работы
в итоге повышение пришло все равно на прежней работе просто с развитием фирмы и увеличением кол-ва проектов - стала больше делать и в 2р больше зарабатывать
Каяспер• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
Ну ворони лиш Іллі приносили. А голод терпіли дуже багато - і причини були різні. І Ілля, І Давид, І Гедеон, і Єлисей, І Рут і список великий.
Да, все до единого проходят испытания. Но они временные. И после голода наступала обеспеченная жизнь, если они выдерживали испытания.
Кринжова баба• 05 января 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Відкрию вам великий секрет - курси викладають все ж те, що відкрито і абсолютно безкоштовно викладено в мережі. Просто на курсах це структуровано і розжовано.
Я навчалася сама і безкоштовно, мені не було чим платити.
чему научились?) у вас ник как раз в тему)))
Оксана_12• 05 января 2024
Хм. Одним хамоном ситий не будеш. Це лагоминка. Так що з шаленими грошима в розмірі 50 тисяч, не повірите, їдять борщ, кашу і супи.
Каяспер• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
А что там не дают просто так люди по 1000дол? Самим надо оплачивать?
Оч@ров@Шк@• 05 января 2024
Ответ дляКринжова баба
и будет все то же самое, только с дополнительным геморроем ((
Кринжова баба• 05 января 2024
Ответ дляН@Диете
точно
и даже курсы не панацея
у всех по-разному, да
Лупаю цю скелю• 05 января 2024
Ответ дляКринжова баба
Все чому навчилася - все вивчала в інеті. Від безкоштовних конструкторів своїх перших сайтів до дорогих курсів про інвестування на фондових ринках.
Кринжова баба• 05 января 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
так чем вы сейчас зарабатываете?) сайты делаете?
Каяспер• 05 января 2024
Ответ дляОксана_12
И сало)
Оксана_12• 05 января 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Если честно, не знаю как такое возможно.
Я одна и живу на 50 в месяц. Еле хватает. Детей, котов, авто нет.. одеждой новой себя не балую. Никуда не езжу ...
А куди ви гроші діваєте? Ну просто цікаво. Бо в мене в цю суму влазять дві машини, чотири коти і двоє дітей. Причому платний садок, басейни і всяке таке.
Поддакиваю иногДА• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
Це не православна семінарія, де вчать на священників. Навчається на вчителя недільної школи з правом викладання християнської етики в загальноосвітніх школах. Витрати на сесію - це загальні витрати. 1500 - за проживання та харчування, 500 - дорога, 2000 - на супутні витрати.
Она сама захотела идти туда учиться? Христианская этика это ведь не обязательный предмет, то есть перспективы устроится на работу весьма туманны, а в воскресной школе заработать можно только так, чтобы потом надеяться, что добрые люди помогут в случае чего не умереть с голоду.
Зачем? Сегодня столько возможностей учится, развиваться и обеспечивать себя.
Мне без сахара• 05 января 2024
Ответ дляКаяспер
В Іоана Хрестителя чомусь не настало заможне життя, і в апостолів не настало - не витримали випробування?
Метровий сантиметр• 05 января 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Скромно, автор же написала.
Скромно і на 100 тисяч живуть
Лупаю цю скелю• 05 января 2024
Ответ дляКринжова баба
В мене вже купа бізнес напрямів і сайти я ніколи не робила, лише перші 2-3 для себе особисто, коли не мала змоги оплатити таке.
Медтуризм, нерухомість, земля, акції, кав´ярня, зоотовари.
Оксана_12• 05 января 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я в Германии. Сложно сказать. Тут каждый чих пук стоит денег. Проезд только 13 евро.
Тьфу. Так і пишіть.
Оч@ров@Шк@• 05 января 2024
Ответ дляОксана_12
а сколько у вас тянет платный сад, бассейны и 2 машины (просто не представляю, как втиснуть это в 50 тыс)?
Кринжова баба• 05 января 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
А, понятно. Вы учились под свои проекты. С этого надо было и начинать)
Метровий сантиметр• 05 января 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Ремонту нема , бо в хаті орки жили , ось тільки дах змінили на новий , майже два роки без даху

А так - податки , зарплати , оренда приміщень , світло близько 150 тисяч грн я сплачую на місяць у своєму бізнесі , я мілкий ФОП

На погашення кредиту йде 27 тисяч грн в місяць
От вам вже 177 тисяч в міс нема
Але вони ж є, заробляю я їх
Що за бізнес?
Манікюр?
Лупаю цю скелю• 05 января 2024
Ответ дляКринжова баба
Спочатку працювала на когось, потім на себе, як обросла достатніми знаннями. Можна подумати це щось змінює.
Elena Rus• 05 января 2024
Ответ дляПросто красавица
Мама моя живёт. Пенсия 4200 грн.
А пенсия моего папы 3900. Он болеет, рак. Я часто ему покупаю лекарства и хорошие продукты, и вру, что это волонтёры передают для военных. Иначе не возьмёт. А сколько стариков не имеют помощи!
Мне без сахара• 05 января 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Звісно сама. Це її вибір. Вона гарно знала англійську. Їздила на олімпіади, писала МАНи. Її вибір піти цим шляхом.
Кринжова баба• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
и религиозность мамы никак не повлияла)))
Та прям багіня• 05 января 2024
Зарплата более 50 тысяч, живу скромно, на вид простушка, еще и с кнопочным телефоном)
Метровий сантиметр• 05 января 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Як почитати теми, то тут тільки мільйонери, а насправді я думаю що тільки одиниці тут мають норм дохід
Неправильно
Каяспер• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
Ні, у них друге призначення зробити стезі прямими. А у апостолів чого це не стало? На разі не написано ’ні в кого з вас ми не їли хліба даром?’
Мне без сахара• 05 января 2024
Ответ дляКринжова баба
Ні. Мені не легко було змиритись з її вибором. Я настояла, щоб вона ще в 11 класі прийняла участь в конкурсі на навчання онлайн в США. Вона виграла, пройшла і сказала мені це не цікаво, я не буду займатись.
Крихітка на всі• 05 января 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
То що ж тримає на такій роботі?
Значить є свої вигоди, раз сидять)

Додам що для того, що видавати папірці, як ви написали, жодні знання і закони не потрібні. І так, це некваліфікована робота, туди беруть без жодної освіти, окрім середнього повного.
Я же писала, что.
Нет другой работы, где можно применить свои знания и умения.
Работать продавцами и парикмахерами не все могут и хотят.
Не надо ничего додавать, вы не знакомы с такой работой, ваши оценочные суждения нелепы.
Это тоже самое, что я напишу, что онлайн работа это только вебки и брачки, потому и оплата там хорошая.