Вбигудях• 05 января 2024

Чи є тут прості жінки які живуть скромно на 5-7 тис. грн?

Стало цікаво чи є тут прості жінки які живуть скромно на зарплату 5-7 тисяч.
Бо як почитаєш Порадицю то всі тут міліонерші, отримують з/п 50 тисяч і вище, живуть в квартирах з дорогими ремонами, їдять червону рибу і хамон.
Просто стало цікаво тут є такі люди які живуть скромно на мінімалку 5-7 тис. грн., у яких немає ремонту, які одягаються у секонді і їдяьь просто їжу (суп, борщ, каша)?
Результат:
вже голосів: 1253
384 (30.65%) Результат
205 (16.36%) Маю середній дохід 13-20 тис
177 (14.13%) Живу скромно з/п 5-7 тисяч
165 (13.17%) Маю нормально дохід 8-12 тисяч
165 (13.17%) Живу забезпечено з/п 20-40 тис
157 (12.53%) Живу багато з/п 40-100 тис
Цідило правди• 05 января 2024
100? Это ни о чем. Разве это богато? Это так...
Мне без сахара• 05 января 2024
Ответ дляОксана_12
Кожен день? Ніяке. Вахтою. 7/7 чи 14/14.
З передмістя Києва теж лиш вахтою працюють? Та як в жінки немає дітей, сім´ї, господарства, і є здоров´я працювати вахтою - то вона краще в Германыю поїде. А як є щось з переліченого - то на вахту не поїдеш.
Оксана_12• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
Яка по вашому робота в смт щоб чайок о 15.00 перемивати косточки з сусідкою.
Бо в мене ще шикарний графік як на моє смт - до 16.00.
Це я в 16.30 дома. Треба кабанчиком по дрова побігти, витопити грубку, ще щось зробити. І пішов би до куми, та ноги не несуть.
Ну давайте не будемо))) а то я в смт і селі не жила. Зараз теж в селі живу. Тож спішу вас повідомити, що про закінчення роботи О 16:00 в місті модна лише мріяти. Це якщо не на мінімалку. А як в смт і селах реально працюють не треба мені розповідати. О 14:30 все мертве. Хоча на дверях графіки до ,17:00.
Баба Йога• 05 января 2024
А где вариант зарабатываю 150000 а мне все равно мало?
Мне без сахара• 05 января 2024
Ответ дляОксана_12
Ага. Все в 14.30 закривається - школи, садочки, лікарні, магазини, кафе, пожежна - всі чайок попивають......
Мядуза аля моргонер• 05 января 2024
Автор, а в каком городе Вы живёте? Почему там такие зарплаты?
Мне без сахара• 05 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Бо це Україна - дєтка, тому й такі зарплати....
Залізна тьотя• 05 января 2024
Ответ дляОксана_12
В Україні від будь якого смт до найближчого великого міста - дві години їзди. Це ж не Сибір. Дві години - це з лівого на правий берег Києва в час пік.
Від мого смт до обласного центру 1,5 год, але туди вже два роки на роботу майже ніхто не їздить. В Харкові з роботою не дуже, ще й гучно. За 3 години можно доїхати до Полтави, але дорога така,що краще їхати на бтері , ями по коліно, дорога ґрунтова і її навіть грейдером не рівняють. До війни добрі зарплати були на нафтопереробних заводиках, але вони знищені, поля теж не всі обробляються. В яке місто їхати? Є ще Охтирка,понівечене місто-герой, думаєте там класно з роботою ?
Мядуза аля моргонер• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
Я не верю, что у всех в городе такие низкие зп
Чай не пью, только кофе• 05 января 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
на 75% мы точно не едим ))))) мне кажется, у нас на двоих уходит максимум 12 тысяч в месяц на еду (продукты + готовая), хотя интереса ради нужно посчитать как-то
75% исходя из того что вы написали, зарплата 40 тыс, откладываете 200 долларов, то есть грубо говоря 8, на кошку 1000, комуналку, обувь, одежду, репетиторов оплачивает муж, на косметику не тратите, к косметологу не ходите, остается 32 тыс, получается на еду. Ну ладно, я не увидела, что у вас машина, не знаю сколько вы ездите, если говорите что на еду 12, пусть тысячи 3-4 на какие-то мелкие расходы (хотя это много), то получается около 16-17 на бензин? Но это тоже до фига. Записывайте расходы пару месяцев, все увидите, явно тратите на всякую хрень, раз не можете сказать на что потратили. В любом случае, проблема у вас явно не в низких доходах.
Мне без сахара• 05 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
А які зарплати наприклад в садочках в Україні?
Оксана_12• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
З передмістя Києва працюють як хочуть. Можуть в Київ взагалі не виїздити, якщо що. Але так. З того ж Макарова їздять вахтами. В мають точно не мінімалки. І будують хати, роблять ремонти і ікру їдять. У нас в містечку панянки приїздили. - клінінг. Будинок 230 квадратів за день. 10 тисяч на трьох. Щось дорога, щось на матеріали. Але ну точно не все. Зробили якісно. До них черга вже стоїть. Бо це недорого. А ви розказуйте... про непереборні обставини.
Заикальница• 05 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
уборку офисов не пробовали? пару часов в день работы. Рекомендую сервис Кабанчик, может найдете там удаленку или квартиру убрать
Спасибо. Это хорошая идея
Мне без сахара• 05 января 2024
Ответ дляОксана_12
Ви нам історії не про Київ і Київську область розкажіть. Я не живу в Київській області. Бо мені в Київ 1200 на дорогу, а може вже й більше
Оксана_12• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
В пожежній працює мій однокласник. Саме так, дяка богу роботи у них не густо (і відколи це в них мінімалка?). Вчителі в 15:30 вже якраз чаї на кухнях ганяють (принормалрній дирекції, якщо про мінімалку знову ж таки, якщо реаетирство -то це не мінімалка, в мене сестра вчитель). Адміністрація взагалі навіть писати не буду... А на дверях магазину і пошти в селі листочок висить -’копаю картоплю і номер)))’.
Оч@ров@Шк@• 05 января 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
конечно, не в низких доходах, а в неумении тратить деньги. Это меня больше всего и бесит. Едим мы на самом деле мало, серьезно. Много раз отслеживала - куда уходят деньги, по карте ж видно. Закономерности нет. каждый раз по-разному, но итог один. Я в понедельник могу получить 13 тысяч, а в четверг от них останется 2. И ничего ощутимого не купила.

Раньше муж приносил зарплату - я все раскладывала по конвертам, планировала. Денег было намного меньше, но уровень жизни - +- таким же. А теперь живем как-то по-другому, не думая о будущем ((
Мне без сахара• 05 января 2024
Ответ дляОксана_12
І на садочку висить папірець - копаю картоплю? А то наші лохи вихователі до 19.00 сидять
Оксана_12• 05 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Харків шкода. Все перегадили, до чого дотягнулись, ращисти кляті. За Харків не скажу - до авео не була. Що то там ще живе - не знаю
Оксана_12• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
Про черкаську розказати? Все те ж саме, не повірите.
Мне без сахара• 05 января 2024
Ответ дляОксана_12
Ні. про Рівненську розкажіть.
автор Вбигудях • 05 января 2024
Ответ дляОксана_12
Не просто більше. А навіть значно більше. Але то О 15:00 дома з кумою під чайок сусідці кістки перемивати не будеш. То так

Де це ви бачили таку роботу щоб в 15.00 вже бути вдома?
Зазвичай робочий день на всіх роботах до 17.00 в кращому випадку, а буває і до 18.00 -18.30 плюс ще треба додому добратися.

Звісно якщо немає дітей то можна їздити на роботу вахтовим методом в інше місто. А в кого діти малі то куди їх подіти?
Оксана_12• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
А в садочку робота позмінно. І наші лохи вихователі якщо одна до обіду, то інша після. Чи для вас це новина? І де це у вихователя мінімалка? Зовсім убоге містечко? У няні мінімалка, то так. А вихователь на мінімалці це щойно після вузу?
Залізна тьотя• 05 января 2024
Ответ дляОксана_12
Прикольно, а як вчителі у вас чаї ганяють на кухні о 15,30? У нас школа працює до 18.30, бо три зміни
Лупаю цю скелю• 05 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Наприклад мама з донькою або з двома дітьми. Отримує 10-15 тисяч...
Ви хоч трохи дивіться далі свого носа...
І що ж я таке корисне маю побачити далі свого носа? Причину з якої така мама не хоче навчатися та змінювати роботу?
Залізна тьотя• 05 января 2024
Ответ дляОксана_12
Шкода, вы так чудово роздавали поради, кому і куди їхати на роботу .
Лупаю цю скелю• 05 января 2024
Ответ дляМне без сахара
І як ото люди справляються що додому приходять о шостій-сьомій))
Залізна тьотя• 05 января 2024
Ответ дляОксана_12
У нас вихователі ще й отримали зарплату за листопад в січні, за грудень -чекають
Регионщица• 05 января 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Если честно, не знаю как такое возможно.
Я одна и живу на 50 в месяц. Еле хватает. Детей, котов, авто нет.. одеждой новой себя не балую. Никуда не езжу ...
Куда ж можно столько тратит?
кураГАЛЯ• 05 января 2024
ну такой себе опрос, если у меня 13-14 тыс, то это нихрена не 20 ежемесячно(( разные деньги
АяВсёЗнаю• 05 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Сейчас практически нет вакансий таких, недавно читала, что сейчас в городе полмиллиона переселенцев, а работы нет. Соглашаются убирать за три копейки. Еще до войны цены на уборку сильно просели, а сейчас тем более.