Вбигудях• 05 января 2024

Чи є тут прості жінки які живуть скромно на 5-7 тис. грн?

Стало цікаво чи є тут прості жінки які живуть скромно на зарплату 5-7 тисяч.
Бо як почитаєш Порадицю то всі тут міліонерші, отримують з/п 50 тисяч і вище, живуть в квартирах з дорогими ремонами, їдять червону рибу і хамон.
Просто стало цікаво тут є такі люди які живуть скромно на мінімалку 5-7 тис. грн., у яких немає ремонту, які одягаються у секонді і їдяьь просто їжу (суп, борщ, каша)?
Результат:
вже голосів: 1253
384 (30.65%) Результат
205 (16.36%) Маю середній дохід 13-20 тис
177 (14.13%) Живу скромно з/п 5-7 тисяч
165 (13.17%) Маю нормально дохід 8-12 тисяч
165 (13.17%) Живу забезпечено з/п 20-40 тис
157 (12.53%) Живу багато з/п 40-100 тис
Заикальница• 06 января 2024
Ответ дляОксана_12
Ну давайте не будемо))) а то я в смт і селі не жила. Зараз теж в селі живу. Тож спішу вас повідомити, що про закінчення роботи О 16:00 в місті модна лише мріяти. Це якщо не на мінімалку. А як в смт і селах реально працюють не треба мені розповідати. О 14:30 все мертве. Хоча на дверях графіки до ,17:00.
О! Да! Особливо цей графік роботи актуальний влітку! Коли городи!
АяВсёЗнаю• 06 января 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
нет, город другой, но переселенцев приехало треть довоенного населения. Казалось бы, должно быть столько вариантов
В Харькове за 600 грн было бы полно желающих.
автор Вбигудях • 06 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Вы пробували лікувати зубы в держстоматології? Мама 1500 віддала за пломбування, оплата в касу. Поліклініка пгт
Я давно не лікую в державній бо там пломби поганої якості. Але 1500 грн це якось дорого для державної.
Я лікувала в приватній два місяці тому, заплатила 800 грн за дві пломби.
Не знаю точно скільки у нас в державній зараз коштує, але знаю що ціни завжди були менші ніж в приватній.
Оч@ров@Шк@• 06 января 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Так, я це знаю(
Викликала ’мужа на час’. Виперла через 15 хвилин, бо не має потрібного інструменту і взагалі не розуміє, як робити елементарні речі((
ахах, наш ’муж’ вмятину в стене сделал ))) но хоть обои поклеил хорошо
КаваЗМолоком• 06 января 2024
Это за чертой бедности.

У меня сейчас уходит на троих около 40 тыс. И это весьма экономная жизнь.
АяВсёЗнаю• 06 января 2024
Ответ дляВбигудях
800-2500 якось дорого для державної.
Я два місяці тому в приватній стоматології лікувала заплатила 800 грн за дві пломби.

У нас в приватній стоматології полікувати зуб коштує 400-600 грн якщо пломба невелика, якщо зуб проблемний то десь 700-800 грн. В державній дешевше трохи, але не так якісно лікують як в приватній.
Де це так дешево? В державній поліклініці у нас якщо з видаленням нерва то 2000-2500, якщо просто карієс, то 800 заплатила.Харків. В приватних майже вдвічі дорожче
АяВсёЗнаю• 06 января 2024
Ответ дляВбигудях
Пломби такі ж самі в державній, фотополімерні.
Залізна тьотя• 06 января 2024
Ответ дляВбигудях
У нас 5т населення. Приватної немає, потрібно їхати в Харків, побоялася, там зараз шумно, а зуб болів.
Можливо ви лікували без пломбування каналів і без мікроскопу, бо мені в приватній то обійшлося майже 3т за один зуб
автор Вбигудях • 06 января 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
В місті де я живу. А я навпаки думала що це дорого, а тепер розумію що у нас ще нормальні ціни.
автор Вбигудях • 06 января 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Але чомусь вони носяться не так довго як ті що роблять в приватній. Може через це і коштують дешевше
Идеальная оптимистка• 06 января 2024
Ответ дляВбигудях
Для мене це завжди дивно було. На Порадниці наче якась паралельна реальність.
Багато моїз родичів і знайомих живуть на 5-7 тис. У мене з/п 13-15 грн і в моєму місті це вважається дуже хороший дохід. Мені вистачає на більш менш нормальне життя.

А на Порадниці часто пишуть що 30 тис. це маленька з/п і на неї вижити нереально.
ну так зараз понаписують про іпотеку, кредити, приватні садочки
автор Вбигудях • 06 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Так я просто лікувала карієс без пломбування каналів і заплатила 400 грн за кожний зуб. Якби зуб був складний і лікувала ще канали то вийшло б дорожче за один зуб 700-800 грн.
ЯблокоРаздора• 06 января 2024
Ответ дляВбигудях
Смотря откуда вы. Днепр, лечила 3 месяца назад, малюсенькая дырочка, кариес, без каналов, 850 грн. Обычная районная поликлиника
Регионщица• 06 января 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
А мені цікаво з яких причин люди можуть жити на 5-7т.

Я можу зрозуміти коли це інвалід наприклад. Але здорові люди?
,а що скрізь є робота?
Лупаю цю скелю• 06 января 2024
Ответ дляРегионщица
,а що скрізь є робота?
Що, кожний перший без роботи сидить?
Регионщица• 06 января 2024
Ответ дляМадамОхмури
Не представляю как на 5 тыс жить. Коммунальные платежи 1к+ связь- около -3,5 тысяч
От такой связи надо отказаться
_Злата Ibra_• 06 января 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ого, 2500 за пломбу. Я за 500 ставила 4 года назад , с удалением нерва. Вот это цены выросли
ЯблокоРаздора• 06 января 2024
Считаю, что живу скромно. Но в секондах ничего не покупала никогда, брезгую, и нет необходимости. Новые джинсы скинни 350 грн в интернете, купила несколько штук разных цветов и мне их на год хватит. Гольфики мягкие по 300-400 грн. У меня стиль всю жизнь один и тот же стиль вне зависимости от дохода, может поэтому я и не плачусь) Телефон за 3500 у меня работает уже два года без подвисаний, полностью устраивает, наушники нахожу с хорошими басами в Авроре за 60 грн, в то время как мой знакомый покупает за 2к и у него шок, что я покупаю по таким ценам и он считает это г-ном. Больше всего уходит денег на еду т.к по состоянию здоровья мне тяжело готовить и я часто заказываю, и лекарства
_Злата Ibra_• 06 января 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Да. У меня ещё норм, 4 года прошло
Но думаю скоро менять
_Злата Ibra_• 06 января 2024
Ответ дляВбигудях
Норм
Регионщица• 06 января 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Чому в інших ’не така’?
І правда чому?
То може в великих містах велика?
Юпитерная• 06 января 2024
я не щнаю кто может себе позволить работать ща 5000
это себч просто ни во что не ставить
_Злата Ibra_• 06 января 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Не знаю, я бы джинсы за 350 не купила, это , что за цена, для новых джинс? Они наверное в тряпку превратятся после пары стирок. Уж лучше секонд(и купить более менее бренд)чем такое, кстати я не особо брезгую , мне норм бы было. Главное чтобы вещь была хорошей.
ЯблокоРаздора• 06 января 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Это всё стереотипы в голове и помешанность на брендах. Ни в какую тряпку не превращаются, цвет не меняют. У меня точно такие валяются двух летней давности, просто внутри в катышках поэтому я их не ношу уже год
_Злата Ibra_• 06 января 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Нет. Это не стереотипы, это правда. Для меня лучше секонд, чем ....с интернет магазинов за такие деньги, на такое качество даже 300 грн жалко, я когда-то заказывала в дешёвых интернет магазинах, ужас просто, лучше уж секонд
Регионщица• 06 января 2024
Ответ дляДюймовочка
Богато 40-100 тыс
Или у вас цифры в евро?
Це дуже богато.
_Злата Ibra_• 06 января 2024
Я кстати себе давно брала наушники в авроре, многие пробовала, ужасные они, быстро ломались(хотя звук и правда был норм). Сейчас слава богу у меня нормальные
годовасик• 06 января 2024
Автор, я так прожила много лет, от зарплаты до зарплаты. Потом полностью изменила свою жизнь и поняла что можно жить по-другому.
Сейчас вообще в другой стране и вспоминаю иногда как я выживала раньше, после института.
Поверьте есть другая жизнь и она Вам понравится. Не нойте, а меняйте 😉
ЯблокоРаздора• 06 января 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Не выдумывайте, я сравнивала состав таких же джинс в ТЦ, он идентичен, просто в ТЦ скинни укороченные, а меня наоборот такая модель не устраивает, а это устаревшая, вот и дешевая. Летнее я покупаю в кропп или сенсей, только летом те шорты стОят 700-900 грн, а сейчас я купила на лето по скидке за 120-250 перед нг))) я не привыкла за кем-то донашивать, для меня это дико, но это дело каждого, я написала за себя почему я умею совмещать приятное и дешёвое
Кринжова баба• 06 января 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
так они потому и в катышках, что некачественные)