Жерица ночи• 05 января 2024

Зрада чоловіка. Як поступати в такій ситуації?

Зрадив чоловік. З таким стикаюся вперше. Накривають ревнощі, біль, бажання якось його повернути на свій бік, бажання відвернути від нього коханку. Я поступати, що робити, як подолати біль, як подалати ревнощі і бажання стежити за ним та коханкою, контролювати його? Підкажіть, що робити? До розлучення не готова, будь ласка не пишіть про це.
Силиконочка• 05 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Була інфа про півроку?
В профиле автора

Силиконочка• 05 января 2024
Ответ дляЖерица ночи
Близько півроку, можливо там вже й немає нічого, але мене заклініло
Потому что вы больше никогда не сможете доверять ему.
Вы уже знаете что он вам врал и изменял и будет и дальше.
И ни в каком вопросе вы уже не сможете ему верить.
Робот Вертер• 05 января 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Думаю он вам соврал. Обычно такими словами перекладывают вину на другого.
У всех изменяющих виновата вторая половна,но только не они.Тупо переложил вину,а я дура истязала себя и изначально думала,что и вправду виновата.В том,что отношения портятся виноваты двое,но в измене тот кто изменил…
Робот Вертер• 05 января 2024
Ответ дляСиликоночка
А доверять никому нельзя.Доверие это иллюзия.Иногда даже себе верить нельзя не то,что другому человеку.
tanya_217• 05 января 2024
Ответ дляПростецкая
Ну так відпиздячте її хорошенько!!! З шалавами тільки так.
Чому ви вважаєте, що та жінка фізично слабка?
Жінка може полізти і виявиться, що коханка сильна рішуча і з задоволенням наваляє дружині так,що відіб´є нирки, пошкодить спину і т.д. і це все зі злістю,що дружина не хоче почунутись і заважає її щастю.
автор Жерица ночи • 06 января 2024
Ответ дляСиликоночка
Согласна с Вами. Как я не пытаюсь заставить себя верить и доверять, у меня ничего не выходит, просто рыдать хочется от бессилия и боли