Я погнала• 05 января 2024
Господи, как перестать пересаливать?
Я не понимаю,что со мной не так,..)))
Вкусно готовлю, но почти всегда пересаливаю.. не сильно..
Как знать эту золотую середину..
Да будет так• 05 января 2024
Пробуйте чаще. Пытайтесь лучше недосолить. Но если даже пересолили, то можно немного кипятком разбавлять (суп, например).
Да, я блондинка!• 05 января 2024
1 чайна ложка на літр. Рис бере більше, м´ясо шматочками - менше. Прикидуєте на око об´єм і солите.
Бодіпозітівна• 05 января 2024
Соліть менше ніж зазвичай і не пробуйте.
Я як почну пробувати - завжи пересолю.
Ще я пересолюю кожен раз, коли нова сіль.
Але вже навчилася регулювати, у бульшості випадків
Я як почну пробувати - завжи пересолю.
Бодіпозітівна• 05 января 2024
ще допомагає за рецептом робити. Я небагато страв роблю за рецептами. Але як вже беруся то обов´язково зважую сіль, щоб не більше-ні менше. Такі страви ще жодного разу не пересолила.
Тому я не люблю рецепти, де сіль ’до смаку’. Мій смак ніхто не цінить(
Бешене сарі• 06 января 2024
Казав колись мій батько, що недосол - на столі. Я ніколи не пробую, але часто хочеться ну от ще трошечки, ще грамочок. Взяла за правило, що краще менше. Я собі в тарілці майже завжди досолюю, а от дітям прекрасно. Бо раніше жалілись, що багатувато