Метелики на душі• 05 января 2024

Дитина 5 місяців і атопічний дерматит, допоможіть порадою

Доброго вечора
У 4 міс, сину поставили діагноз АД були висипання, почали користуватись емолентом топікрем, через 1-2 дні шкіра стала чистенька , гладенька.
Коли виповнилось 5 міс почалися знову висипання, нічого не допомагає, висипи по всьому тілі ( це вже алергічні як сказала лікар) у дитини все чешеться, пів ночі не спить...
Чим допомогти?
Зараз вже 6 день приймаємо едем, змін майже не бачу+емолент+гормональна мазь
ЯниЯ• 05 января 2024
а есть подозреваемые аллергены?
Агент Пинкертона• 05 января 2024
Можливо, через щеплення, якщо робите.
автор Метелики на душі • 05 января 2024
Ответ дляЯниЯ
а есть подозреваемые аллергены?
Ні, я хотіла здати аналізи на алергени, сімейна сказала зачекати до кінця прийому едему( ще 4 дні)
Мона_Лиса• 05 января 2024
Подбирайте крем, у нас с подходящим кремом исчезло все за пару дней. Подходящий нашли попытки с 4й
автор Метелики на душі • 05 января 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Можливо, через щеплення, якщо робите.
Щеплення останній раз робили у 2 міс...
Мона_Лиса• 05 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
Наш педиатр сказала аллергены ни при чем, это кожа малыша адаптируется к окружающей среде, что это нормальный совершенно процесс, работа иммунной системы
А я с Рио-де-Житомира!• 05 января 2024
Гормональні мазі в такому віці-то дорога внікуди(((
Самі страждаємо з народження такою бідою. Змінювали пральні засоби, прасували весь одяг, все лише натуральне та якісне, змінювали засоби для купання, постійно зволожували шкіру, регулювали харчування
Знайома лікарка принесла с операційної якийсь крем, я навіть не знаю що то, але повірила їй. Теж трохи допомагав
Зараз нам 11 років, найчастіше зʼявляється рецидив після якогось стресу, нервового напруження
Намагаємось контролювати ці моменти
автор Метелики на душі • 05 января 2024
Ответ дляМона_Лиса
А який у Вас? розумію що не для всіх один підійде, я замовила від фарміно, чекаємо коли доставлять
автор Метелики на душі • 05 января 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Намагаємось контролювати ці моменти
Стараюсь дуде трошки нею мазати, в самих проблемних місцях
А я с Рио-де-Житомира!• 05 января 2024
Ответ дляМона_Лиса
Трохи не так
АД - то вже збій імунної системи, ні до чого вона не пристосовується, вона вже не правильно працює
Агент Пинкертона• 05 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
Щеплення останній раз робили у 2 міс...
Щеплення розраховані не на 2 - 3 місяці чи дні, вони розраховані на роки. Тому й наслідки могли проявитися не відразу.
У моєї доньки у 3 місяці все тіло вкрилося кіркою, яка лущилася і свербіла. Лікар сказав, що так, через шкіру, виходила БЦЖ, яку робили ще в пологовому.
Мона_Лиса• 05 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
Нам подошел ля рош позе не цика крем только, а baume что-то там, я купила огромную бутыль 400 мл с дозатором.
Пробовали французскую мустелу, какой-то жидкий парафин для ванн (это я уже пришла в шок когда увидела состав, покупала по рецепту врача, биодерму, авен, ойцерин - все эти не подошли)
Кофр для ноги• 05 января 2024
У комаровського є відео на 40 хвилин про ад. Не полінуйтесь і подивіться. Вам треба постійно емолент. Особливо зимою 5 разів на день. Якщо сильне загострення, то гормональні мазі.
Це я вам кажу як людина у якої ад і у сина також.
Ад це на все життя.
Кривая спроса• 05 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
У моей было на холод в таком же возрасте. Наступила весна и в один день прошло. Мы даже не успели применить лекарства, которые очередной дерматолог выписала. Так и лежат где-то нераспакованные. А наступило бы днём позже, то писали бы хвалебные оды на чудо лекарства.
Кривая спроса• 05 января 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Трохи не так
Це недосформованість дерматологічного покрову. І таки воно виправляється з віком.
автор Метелики на душі • 05 января 2024
Ответ дляКофр для ноги
Ад це на все життя.
Вже дивилась
Кофр для ноги• 05 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
Щеплення останній раз робили у 2 міс...
Це не щеплення. В мене двоє дітей зі щепленням. В одного дерматит є в іншого немає
миссДавеча• 05 января 2024
Не мийте дитину, зволожуйте. А взагалі це довгий процес - на роки.
А я с Рио-де-Житомира!• 05 января 2024
Ответ дляКофр для ноги
Абсолютно така ж ситуація
Кофр для ноги• 05 января 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Намагаємось контролювати ці моменти
Не несіть дурні.
Гормональні мазі потрібні при загострені, а так емолент.
Кофр для ноги• 05 января 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Не несіть дурні.найдіть нормального лікаря
Агент Пинкертона• 05 января 2024
Ответ дляКофр для ноги
Слідкуйте за тим, що ви говорите. І не давайте порад, якщо їх не просять.
Кофр для ноги• 05 января 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Ви несете дурню, яка може нашкодити дітям.
Посудомойка• 05 января 2024
Я сейчас расскажу нашу историю, просто поделюсь опытом. Абсолютно не призываю повторять, т.к. метод народный, а я сама к ним отношусь скептически, но в нашем случае помогло.
У дочки с года был сильный атопический дерматит. Сначала ножки, потом все тело, а потом и лицо включилось. Аллергопробы были положительны на большинство продуктов, даже не знали что урезать в рационе. Отменили полностью молочные продукты. И попался мне такой рецепт.
Яичную скорлупу проварить минут двадцать, снять полностью пленку, перемолоть скорлупу в ступке или кофемолке в пудру. Дальше взять этой пудры на кончике ножа и несколько капель лимонного сока, чтобы пошла реакция. Все это добавляла в кашки. Про дозу читала , что сколько лет ребенку, столько раз на кончике ножа. Через пару недели личико очистилось. Через полтора-два месяца практически полностью прошли все бляшки на теле , осталась только лёгкая шершавость на ножках. Можно ли в вашем возрасте - не знаю, маленький совсем.
Если ещё кормите, пересмотрите свой рацион.
автор Метелики на душі • 05 января 2024
Ответ длямиссДавеча
А ми якраз по рекомендаціях лікарки миємо кожен день але не довго 5 хв
Агент Пинкертона• 05 января 2024
Ответ дляКофр для ноги
Ще раз вам повторюю - навчіться цивілізовано спілкуватися. Я не підтримую розмови у такому тоні.
Бокс-орун• 05 января 2024
Топикрем, диета. Переросли.
Клептоманка• 05 января 2024
Обследуйте комплексно. Особенно кишечник.
Непереносимость пищевых продуктов, непереносимость лактозы, глютена, гистамина. Синдром избыточного бактериального и грибкового роста в кишечнике. Паразитоз.
Кофр для ноги• 05 января 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Ще раз вам скажу, ви пишете недостовірну інформацію, через яку можуть постраждати діти. Щоб з вами цивілізовано спілкувались треба писати цивілізовану інформацію.
Якщо ваш лікар і правду таке сказала, то її треба позбавити диплому і заборонити займатись лікарською практикою.
Агент Пинкертона• 05 января 2024
Ответ дляКофр для ноги
Нарешті! У вас явний прогрес! Була б вам дуже вдячна, якби ви мені пояснили, що таке цивілізована інформація?