Лабівська Уляна• 05 января 2024

Чим мазати вітрянку дитині щоб не залишилося слідів.Багато є прищиків

У дитини багато висипань.
Чим краще мастити щоб зажило без сліду?
Дякую усім за відповідь
Olenka_bum• 05 января 2024
Хлоргікседин

Kot_v_meshke• 05 января 2024
Если не будет чесать и срывать корочки, следов не остается, как правило.
автор Лабівська Уляна • 05 января 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Вони вже позасихали але великі по тілу і багато.
9554049c• 05 января 2024
Я мазала каламин лосьон. Он хорошо подсушивает. У дочки сильные высыпания были на лице ,не осталось и следа. Важно- не сдирать
автор Лабівська Уляна • 05 января 2024
Ответ для9554049c
Дитина не здирає уже 8 день.
Але бачу, що по тілу їх багато.
І не малі
Kot_v_meshke• 05 января 2024
Ответ дляЛабівська Уляна
Я дочке ничем не мазала, только сначала фукорцином, и то, чтоб контролировать появление новых. Были у нее огромные волдыри. Все прошло без следа, только на животе остался шрамик от большого.
Вера15• 05 января 2024
Ответ дляЛабівська Уляна
Дитина не здирає уже 8 день.
Але бачу, що по тілу їх багато.
І не малі
В мене троє дітей відразу захворіли, знайома медична працівниця сказала, що мажуть для того, щоб бачити , скільки ще з´являються висипання. Ну і трохи для підсушування. Я своїх ще мила розчином крохмалю і відваром ромашки, два-три рази на день.
автор Лабівська Уляна • 05 января 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Дякую, надіюся не залишиться шрамів.
OlikMP85• 05 января 2024
Каламін, хворіли я і діти, шрамів нема ні в кого, хоча і здирали.

Abrado• 05 января 2024
Зараз якийсь спалаз вітрянки. Стільки людей зворіє.
В нас малий в грудні перехворів, думали, що і ми з чоловіком підхватимо, але пронесло. Ми робили щеплення 7 років тому, видно ще діє )
XXXOLYA• 05 января 2024
У мого сина теж вітрянка, багато хворих діток на вітряну віспу дійсно.
Наша педіатр написала препарат Вітрянка Стоп, я його і купила. Він з гліцерином. Мажемо і гарно підсушило і зменшило.
yana borozenec• 05 января 2024
Нічим не мастила висипання.
Ir4uk_M• 05 января 2024
Контратубексом мажу. Теж великі і багато прищів було у доньки.
lisulya• 05 января 2024
Ответ дляAbrado
А знаєте чого? Бо зараз не об´являють карантин на вітрянку.
Abrado• 06 января 2024
Ответ дляlisulya
А зря, це небесбечне важке захворювання.
lisulya• 06 января 2024
Ответ дляAbrado
Згодна з Вами. І якось МОЗ і ВОЗ шатає із сторони в сторону. То при ковіді-ОРВІ все позакривали, то тепер вітрянка (та ж віруска, тільки герпетична) не хвороба. Хоча при ній такі ускладнення можуть бути у дорослих, шо хай Бог милує.
Я вже мовчу, що вітрянка мутує і тепер нею можна і по 2 раза хворіти