Регионщица• 06 января 2024
Якщо у старшого сина вітрянка, чи може
Заразитися грудна дитина?
Пишу з калідору• 06 января 2024
Вроде до полугода материнские антитела могут защитить(если мама уже болела ветрянкой, конечно)
Регионщица
• 06 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Я не хворіла, дитині 8 місяців
Грибной_Дождик• 06 января 2024
Ответ дляРегионщица
Я не хворіла, дитині 8 місяців
И вы ,и младший с большой вероятностью заразились
Когда старший заболел? Вам ещё можно сделать экстренно прививку
УраганнаЯ• 06 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Мама із роддому зі мною, а у сестри - вітрянка. І хоча сестрою займалася бабуся в окремій кімнаті, я все одно через тиждень захворіла. Мама і досі, як згадає, то плаче. Але все ок - я легко перенесла 2 тижневому віці вітрянку
УраганнаЯ• 06 января 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Залишилося знайти щеплення, Варілрікс нинє дефіцит
Оно само купилось• 06 января 2024
Может заразиться, а может и нет. Моя старшая не заразилась от младшей, в садике, школе. В 10 лет сделалали прививку.
Заліковий троль• 06 января 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Є
3 500 коштує
Забрала і не сказала• 06 января 2024
Автор, у моей старшей дочери (16 лет) был опоясывающий лишай (на спине). Младшая 7 лет заболела после старшей ветрянкой.
Потому что лишай это как ветрянка вирус герпеса.
Ниф_ниф• 06 января 2024
Младшая заразилась от старшей, переболела 6 мес, довольно легко. У меня была прививка , не заболела, ребенок на ГВ.
Шалена невинність• 06 января 2024
Ответ дляРегионщица
Я не хворіла, дитині 8 місяців
Заразится. Зато уже переболеет.
Регионщица
• 06 января 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
3 січня.
Регионщица
• 06 января 2024
Чекаємо. Мама каже у мене всі в садочку хворіли я не заразилися потім в школі, я ні. Тепер здорова тьотя і захворію. Таке
Регионщица
• 06 января 2024
Ответ дляБодіпозітівна
У нас заразив старший, меншому було 6 міс., я хворіла в дитинстві.
Як маленький переніс?
Замороженная селедка• 06 января 2024
У мене тільки старшого перестало сипати і рівно через 12 годин обсипало молодшого
Бодіпозітівна• 06 января 2024
Ответ дляРегионщица
Як маленький переніс?
Нормально, але була висока температура яку я не могла збити поки врач не сказав що потрібно сироп давати не по віку а по вазі, він був трохи важчий тому температура не здавалася.