Обращеница• 06 января 2024
Чому люди добровільно підв´язуються в жах у вигляді народження дітей?
Всі знають, що дитина це пекло і жах. Не можна ні помитися, ні поїсти, про сон чи вихід на вулицю взагалі варто забути на 3 роки. Це все звісно серйозно б´є по здоров’ю мами або обох батьків. В мене знайома померла на 6 місяць такого "щастя". Грошей вічно не вистачає на базове, так як дитина её дасть працювати. І цілодобово потрібно спостерігати за дитиною, яка цілодобово верещить так, що закладає вуха. При цьому діти взагалі не сплять і часом тільки їдять. Весь решту час це дикі крики, що сусіди аж приходять, бо на нижній поверх чути навіть. Як вижити в такому режимі не також взагалі не спати? Як прийняти зруйноване в один день життя? І як люли погоджуються на це? Це те саме, якби погодитись добровільно відрізати здорову руку чи ногу. Таких же людей немає, або їх дуже небагато.
Бамбарбия! Кергуду.• 06 января 2024
Я теж не люблю дітей і не хочу народжувати, але кожному своє
Разгуляшка• 06 января 2024
Не рожайте, всё просто. Стерилизация без показаний стоит 200 у.е.
Приму в дар• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
От і питаю
Спросите у своей мамы -как она решилась на вас
Захекалася читать• 06 января 2024
Это не пекло и не жах. У вас какое то искривленное представление о детях.
Обращеница
• 06 января 2024
Ответ дляПриму в дар
Пиала. Вона казала, що якби починала спочатку то не народжувала б
Царевна в уггах• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
От і питаю
Чтобы деЦкие получать и пропивать.
Слухи-руки не распускаю• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
От і питаю
Ніякого пекла і жаху в мене не було. Я свідома мама.
Всі хто мріє про зайок лужайок може відчувають на собі все те, що ви написали.
Захекалася читать• 06 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Це тррлінг такий чи у людини дійсно такий світогляд?
Та это спецом для раскачки публики. Щас одни будут поддакивать, а другие тельняшку на груди рвать за детей.)
Шмоточницаца• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
От і питаю
Ну то я й кажу- треба таким як ви лишити теми для потеревенити. Того й народжують ))
Приму в дар• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
Ну значит вы такой ребенок
Слухи-руки не распускаю• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
Це вона дивлячись на вас сказала?(((
Ромашкинная• 06 января 2024
Это для вас так. А я ребёнка хотела. Не уставала с ним совсем так как мама очень много помогала, практически, делала всё вместо меня кроме кормления)))
Обращеница
• 06 января 2024
Ответ дляЗахекалася читать
А чим не пекло? От навіть окремі відео і коменти під ними. Багато людей жаліють
Миссис Буркул• 06 января 2024
Хіба це жах?
Ви своїх батьків питали, чому Вони народили Вас, таку жахливу?
Слухи-руки не распускаю• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
Навіть відкривати не буду)).
Миссис Буркул• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
Ваших батьків треба пожаліти більше, ніж ото людей на відео.
Білий Лосик• 06 января 2024
У меня все дети спокойные. всегда есть время на себя, мужа. Проводим с ними много времени и никогда не оставляли на бабушек. Так что с вашим утверждением не соглашусь
Обращеница
• 06 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А що вам так вдарило по здоров’ю? Наче дітей не маєте?
Не маю. Не хотіла б заводити їх, але шкода лише, що майно перейде державі
Захекалася читать• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
Вы волшебная. У меня двое детей, зачем мне чужие видео?
Шмоточницаца• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
Боже, ще й з ’доказами’.
Почемучка• 06 января 2024
Яка ви перелякана 😬
Справа не в дітях, а в вашому емоційному стані
Галябалована• 06 января 2024
Більшість керується інстинктами. Не аналізують. Пам´ятаєте чудовий фільм Ідіократія? Ось.
Миссис Буркул• 06 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Навіть відкривати не буду)).
Підтримаю
Life is Beautiful• 06 января 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Неначе когось примусово дітей народжувати заставляють. Якщо тобі це жах - не народжуй! Для деякіх це мрія всього життя - дитина. Люди різні.