Я вся ваша• 06 января 2024

Ваше самочувствие сегодня?

меня чего то шатает с утра
автор Я вся ваша • 06 января 2024
давление норм

Розбещена цяточка• 06 января 2024
Тільки очі відкрила, ще не вставала. Норм))
Гореотума• 06 января 2024
Сьогодні краще ніж вчора.
Вчора два лате випила, ввечері не могла голову підняти, хз чи тиск чи що, ригала і лежала.
Сьогодні зранку пила чай, нашо ті експерименти
барабанщица• 06 января 2024
Шантає аж з нового року. І тут без жартів. У свято був сильний тиск, нічим не могла збити і от до сьогодні як ватний стан. Лягаю інколи на 15 хвилин чи годину, щоб просто прийти у норму. Що воно таке, хто зна, може погода...
Замрійлива• 06 января 2024
Мені цілу неділю погано, захворіла тому кожен день таке самопочуття.
Тундиринда• 06 января 2024
Сирена выла всю ночь, пмс. Состояние - хочу умереть
Мяо мой мяо• 06 января 2024
Жах! Мутить, голову здавлює, гудить. Тиск нормальний.
барабанщица• 06 января 2024
Ответ дляГореотума
Сьогодні краще ніж вчора.
Ви з тиском обережніше! У мене підташнює при великому тиску.
Гореотума• 06 января 2024
Ответ длябарабанщица
в мене робочий тиск 110/60, усю вагітність проходила 100/50(55), іноді менше, а великий тиск то просто жесть

AmazingLady• 06 января 2024
Скажите, ну кому в праздник нужна информация о том что вас шатает? Ну всем плохо в той или иной мере, плюс тревога
Ms. Любмая жена• 06 января 2024
Ответ длябарабанщица
У мене точно так, як у вас. 31 була сдабкість, багато спала. Вчора сильно голова боліла, зараз слабкість.
Теж на погоду списую.
барабанщица• 06 января 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Теж на погоду списую.
Спробуйте Антіфронт, мені лікар порадив і з того часу він зі мною. Завжди допомагав при зміні погоди, тиску, але от зараз саме якось не працює.
барабанщица• 06 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Мені треба. Я думала зі мною щось не те, тепер бачу, що саме в цей період багато кого підкосило. Тож і панікую менше. А кому це не треба, переходять в іншу тему.
Ms. Любмая жена• 06 января 2024
Ответ длябарабанщица
Дякую, спробую.
барабанщица• 06 января 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Дякую, спробую.
Мені мама сказала, що стала менше ліків від тиску приймати,якось він стан нормалізує при зміні погоди чи магнітних бурях.
AmazingLady• 06 января 2024
Ответ длябарабанщица
Кому куда ходить и не заходить без вас каждый разбероется

А нытики тошнотики манипуляторы могут и форум свой создать. Так и назвать его- тошнотики
барабанщица• 06 января 2024
Ответ дляAmazingLady

Ну то за Вашою аналогією, кожен розбереться сам, БЕЗ ВАС, кому який форум чи тему створювати.
AmazingLady• 06 января 2024
Ответ длябарабанщица
Ну так к чему ваш комментарий про незаходить, вы ж понимаете вам ответят тем же
барабанщица• 06 января 2024
Ответ дляAmazingLady
А до чого Ваш?

AmazingLady• 06 января 2024
Ответ длябарабанщица
А до чого Ваш?
А ваш?
Гореотума• 06 января 2024
Блін, прийшла додому на обід, поїла, знову голова розболілася
Безпорадна Кроко• 06 января 2024
Меня сегодня тоже шатает с самого утра и тревога сильная ,при вставании с кровати как бы заносит слегка . Давление в норме тоже . Но резко погода поменялась. Вчера солнце было,а сегодня ветер и дождь со снегом,завтра тоже ,потому неделя морозов по прогнозу.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 января 2024
Голова кружится, давит в висках, тахикардия(
Безпорадна Кроко• 06 января 2024
Вчера часов с 7 вечера тоже неважно было