Упругая попка• 06 января 2024
Який з цих гелей для прання кращий?
Може хтось використовував такі гелі для прання, поділіться відгуками. Особливо якщо можете їх порівняти між собою.
Результат:
вже голосів:
23 (57.5%)
Результати
7 (17.5%)
Washkonig
7 (17.5%)
Wash&Free
2 (5%)
Galax
1 (2.5%)
Grunwald
все по ГОСТу!• 06 января 2024
Они все украинского производства. Освежить да, отстирать от пятен нет.
Оченьценная• 06 января 2024
Перший з єнотом мала дитячий гель білого кольору, непоганий.
Galax не рекомендую, після регулярного застосування одяг запраний (виглядає старим і посірілим, особливо постільна білизна). Тобто впринципі можна для щоденного прання, щоб освіжити, але не найкращий.
Грюнвальд мала тільки порошок, взагалі не сподобався.
После 18• 06 января 2024
Перший більш менш непоганий. Найгірший грюнвальд, а ті таке собі якщо нема сильних забруднень.
Дадосвидания• 06 января 2024
Покупала, как на второй картинке, редкая ерунда, по-моему вообще ничего не отстирывал. Разве что просто освежить вещи
Упругая попка
• 06 января 2024
Ответ дляПарова машина
Купила гель Персил. Отлично стирает.
Я раніше брала капсули Персіл. Неможу , запах не подобається після капсул, неприємний.
Де Ви купуєте гель? Нехочу на підробку попасти
парИла я парИла• 06 января 2024
Ответ дляУпругая попка
Мне капсулы вообще не нравятся. Ничего не отстирывают
Парова машина• 06 января 2024
Ответ дляУпругая попка
Капсулы люблю Ариель. Гель в Украине покупала в сетевых маркетах , сейчас в Германии покупаю.
Упругая попка
• 06 января 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Мені спочатку подобались, особливо для верхнього одягу. А потім запах заважав та й якось вони не відпираються.
Упругая попка
• 06 января 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Трусиковед• 06 января 2024
Вош енд фрі купувала капсули.
Так собі, пополоскати. Ще й занадто сильно пінилися.
І запах мила господарського, я не люблю такий.
З єнотом купувала порошок. Прав нормально, запах Лотосу, теж не сподобалося.
Якщо хочете дешевше і щоб якийсь ефект був, спробуйте Дада гель. В Ашані по 70 грн за 1 л буває.
Запах слабкий у нього.
Але теж сильні забруднення не візьме.
Запах слабкий у нього.
Але теж сильні забруднення не візьме.
Упругая попка
• 06 января 2024
Ответ дляТрусиковед
Вош енд фрі купувала капсули.
Запах слабкий у нього.
Але теж сильні забруднення не візьме.
Запах слабкий у нього.
Але теж сильні забруднення не візьме.
Дякую. На дитячий Дада сьогодні дивилась
Трусиковед• 06 января 2024
Ответ дляУпругая попка
Я теж його тільки дитячий і бачила.