Тріль!• Изменено 06 января 2024
Річна декларація фоп 2 група
Підкажіть, будь-ласка, хто знає
Отримую платежі на рахунок ФОП через Нова пей, оплати на сайті та оплати по реквізитам. Маю електронну касу. На рахунок з новапей та через платіжні системи надходять кошти вже з вирахуванням їхньої комісії. Чеки виписую на повну суму. В декларації я маю вказувати суму, яка надійшла на рахунок або те, що вказано в чеках?
Дякую всім за відповідь
Chaterbox• 06 января 2024
В декларации указываете сумму, которая равна оплате ЕСВ. И если меньше - будет недоимка. Государство ваши комиссии не интересуют